Napoleono lobis
1 1

30 pranešimų šioje temoje

del tu prancuzu ekspediciju tai tiesa, zinau zmogu kuris pasakojo ka mate ir pasakojo jo senelis, po pirmo pasaulinio, buvo atvyke prancuzai, (prienu rajonas)  ir ieskojo laukuose su zemelapiais azuolo vieno didelio, bet nieko nerade isvyko, ta teritorija senelio laukus zadejo parodyt. apima apie 10 ha,  kokios perspektyvos, su paprastu md be sansu, nebent placiaspektriu georaradu, brangi investicija   :D

Gal ir sena tema ,pilnai tikiu ira  Prienu rajone irodymu,kad ten buvo Napoleono kareiviu nes ira ju kapines palaidota apie 300 kariu vadina vietiniai prancuzkalniu vietinis esu tai puikiai zinau ta vieta.Internete ira labai mazai informacijos apie si kalna tik viename straipsnyja ir keliais zodziais uzsiminta  apie ji.O apie azuola nuo Prancuzkalnio gal 4km spinduliu  laukuose ira senas azuolas storas azuolas prie jo ira dar ilslikes sulinys nes toja vietoja buvo sudeges dvaras.Nemazai esu ten pramynes su md tai rasta ivairiu monetu taciau ne prancuzu.Tik nuo to azuolo gal 1 km atstumu kaimynas prie gireles buvo iskases Napoleono kario svarko saga.Manau  dar nenurimsiu ir bandysiu paieskoti tose apilinkese issamiau.Kazkada buvau labai uzsikabines tu turtu paieskose manau vel reiks bandyti..Nors turiu ideja dar apie Skriaudziu kaima ten buvo prancuzmeciu sudeginta baznycia...Istrauka is Skriauzdziu kaimo istorijos..1812 metais prancūzų žygis į Rusiją palietė ir Skriaudžius. Žymusis karvedys Napoleonas buvo sustojęs Skriaudžiuose ir jos klebonijos sode valgė pietus. Tuometinis klebonas Ambraziejus Žygevičius su Napoleonu kalbėjosi lotyniškai. Išvykdamas iš Skriaudžių imperatorius paprašė kleboną , kad jį palydėtų iki Kauno. Kaune Napoleonas kleboną atleido, o už tai jam įteikė 10 000 auksinų......Ir svarbiausia kada jau Napoleonas gryzinejo is kaimynes Rusijos skriaudziuose vel apsistojo tik ne pats Napoleonas o jo kariai buvo apsistoja dar tuo metu buvusioja   medineja baznycioja,taciau uzvyti Rusu jie sudegino baznycia.Taip ir iseitu kada jau bego jie butent turejo begti netoli to azuolo arba bent netoliese.....Reiks manau nuvykti i Skriauzius pas seniuna gal tures kazka archyvuose arba bent sioki toki kabliuka pades atrasti:)Aciu visiems uz sugaista laika beskaitant:)

5 people patiko tai

Dalintis šį pranešimą

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

Aciu Diving jaigu idomu ir netoliese gyveni galeciau aprodyti tas apylinkes:)Matau nardai tai jauciu imanoma butu patikrinti skriaudziu ezera nes man lb itarimas didelis tenais.Gal lobiu ir neistrauksi,bet,kad carinio sidabro garantuoju prie tu ezeru labai jau daug monetu israusta idomu butu patikrinti dugna

Dalintis šį pranešimą

Na dar neieskojau ...

Tema apie Napoleono lobį !

Redaguota A3
1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti