Gavau laišką iš KPD
0

50 posts in this topic

Recommended Posts

Rusai turi labai gerą pasakymą, kas tiktų šiuo atveju "NA NIET I SUDA NIET".

Aš jau EPA-i sakiau, nėra ko visam pasauliui pasakoti, ką veiki, kas esi ir pan. Reikėjo dar su automobiliu po laukus važinėti su užrašu "čia aš imkit mane ir turėkit", aš kasinėju.

O tai giriasi visiem, rodo ką radę, mašinas prie kojų laiko ir paskui dar verkia nu kodėl čia mane kviečia ir kodėl sako kad blogai elgiuosi.

Yra auksinė taisyklė kas pats saugosi, tą ir dievas saugo.

Atsiprašau už sorkazmą.

Na nebūtina su automobiliu. Pakanka futbolkę su užrašu "imkite mane ir apturėkite" užsimesti, jei nuotykio norisi. O šiaip, kaip jau esu minėjęs, galima užsidėti chimzaščitą, dujokaukę, teritoriją apjuosti "STOP" juosta ir ramiai darbuotis - tikrai abejoju, ar kas nors išdrįs prieiti. Ūkininkas geriausiu atveju atsargiai prišliauš... :D :D :D

• Like 3

Metalo detektoriai

Rusai turi labai gerą pasakymą, kas tiktų šiuo atveju "NA NIET I SUDA NIET".

Aš jau EPA-i sakiau, nėra ko visam pasauliui pasakoti, ką veiki, kas esi ir pan. Reikėjo dar su automobiliu po laukus važinėti su užrašu "čia aš imkit mane ir turėkit", aš kasinėju.

O tai giriasi visiem, rodo ką radę, mašinas prie kojų laiko ir paskui dar verkia nu kodėl čia mane kviečia ir kodėl sako kad blogai elgiuosi.

Yra auksinė taisyklė kas pats saugosi, tą ir dievas saugo.

Atsiprašau už sorkazmą.

Nu persiprasysiu, bet velgi ar tai ne pogrindis? Per daug sakai, negerai. Per mazai sakai jau slepi ir meluoji, vel negerai...

Mano nuomone reik elgtis pagal istatyma (neieskoti kulturine verte turinciu radiniu, o ko ieskai tai tik tu pats zinai, ner tokio detektoriaus kuris parodytu 100% kas yra po zeme) atvirai sakyti, ir kalbeti atvirai, o ne sedeti pogrindyje ir tyleti. Is to ir kyla visokie purvasklaidiniai straipsniai, kad detektoristai tai "juodieji archeologai" ir jie tik auksa kastuvais ir tesemia is po zemes...

Yra toks esminis skirtumas, "juodieji archeologai" tai sedi tyliai ir kasa tyliai ir niekam nieko nerodo ir viska pardavineja... Jei mes lysim i pogrindi, o ne atvirksciai i viesuma, tai dar labiau panasesim i "juoduosius archeologus" nei i detektoristus megstancius sava hobi ir gerbiancius istatyma. Kaip bebutu dabar dauguma pilieciu skaito tuos straipsnius apie "juoduosius" ir nera nieko girdeja apie detektoristus (apie mus is gerosios puses), tai ir tiki tomis purvasklaidos rasliavomis - o tose rasliavose visi sumalti i viena pilka mase...

• Like 2

Nu persiprasysiu, bet velgi ar tai ne pogrindis? Per daug sakai, negerai. Per mazai sakai jau slepi ir meluoji, vel negerai...

Mano nuomone reik elgtis pagal istatyma (neieskoti kulturine verte turinciu radiniu, o ko ieskai tai tik tu pats zinai, ner tokio detektoriaus kuris parodytu 100% kas yra po zeme) atvirai sakyti, ir kalbeti atvirai, o ne sedeti pogrindyje ir tyleti. Is to ir kyla visokie purvasklaidiniai straipsniai, kad detektoristai tai "juodieji archeologai" ir jie tik auksa kastuvais ir tesemia is po zemes...

Yra toks esminis skirtumas, "juodieji archeologai" tai sedi tyliai ir kasa tyliai ir niekam nieko nerodo ir viska pardavineja... Jei mes lysim i pogrindi, o ne atvirksciai i viesuma, tai dar labiau panasesim i "juoduosius archeologus" nei i detektoristus megstancius sava hobi ir gerbiancius istatyma. Kaip bebutu dabar dauguma pilieciu skaito tuos straipsnius apie "juoduosius" ir nera nieko girdeja apie detektoristus (apie mus is gerosios puses), tai ir tiki tomis purvasklaidos rasliavomis - o tose rasliavose visi sumalti i viena pilka mase...

už!

Aš pasakysiu paprastai- smegenis reikia ijungti ir jomis vadovautis, o ne davai išverčiam visus purvinus baltinius ir kas bus, tas gerai.

Tas kas vakar buvo leistina, tas rytoj gali būti draustina, o tu va jau viską esi pasakęs ir gali tapti auka kieno nors rankose.

Niekas nesako, kad imkime ir pažeidinėkime įstatymus, tikrai ne, vykdykime ir būtinai vykdykime, bet kas tavo viduje, tai tik tavo reikalas.

Visi iš mūsų turime po savo "skeletą" spintoje, tą vadinamą juodą pusę, tik vieni su tuo susigyveną, o kiti daro išvadas ir ką nors keičia. Čia truputį filosofiškai, o kaip kitaip juk tai ir hobis su romantikos potekste :)

Edited by exit666
  • Like 1

Aš tik tiek pasakysiu-gali lyst tu kur tik nori,blogų kasinetoju yra dauguma,ir,jei ką,papuoles atkentesi,neįdomu juodas tu ar baltas.nuoširdžiai sakau-pas mus suvalkijoje jau nelikę ne vieno miško ar miškelio,kuris nebut šlykščiai israustas.pačiam pikta,kai viską pratęs daryt tvarkingai,tai ko noret iš pareigūnų?

Aš tik tiek pasakysiu-gali lyst tu kur tik nori,blogų kasinetoju yra dauguma,ir,jei ką,papuoles atkentesi,neįdomu juodas tu ar baltas.nuoširdžiai sakau-pas mus suvalkijoje jau nelikę ne vieno miško ar miškelio,kuris nebut šlykščiai israustas.pačiam pikta,kai viską pratęs daryt tvarkingai,tai ko noret iš pareigūnų?

Ir taip nei vieno nesutikes? Visviena gal buna jog vaziuoji ir uzmatai besikapstancius ir privaziuoji pasisveikinti, buna patys prisistato, draugiskai pakvieti prisideti, drauge pasikapstyti... Paaiskini pries viska kaip su tuom kasinetoju moraliniu kodeksu yra ir kad duobes reik uzkasti... Na jei zmones nagli ir nelinke kazkokiu padorumo-moraliniu normu laikytis imi ir pranesi apie tokius asmenis i KPD...

P.S. Beabejo tave pati irgi gali iduoti, prisikabinti KPD, kratos ir t.t.  Bet!!! - reik nesti radinius kai juos randi ir viskas... Kiti radiniai kad ir kratos metu rasti butu legalus... - praeja KPD komisija ir viskas... KPD greiciau nuskalpuos ta apie kuri nieko nezino... nei ta kuris nesa radinius jiems... Ir galiausiai - tie kurie neuzkasa duobiu manau tikrai nesivargina priduoti radiniu i KPD... O jeigu elgiesi pagal istatyma, su zemes savininko leidimu kapstaisi ir radinius priduodi i KPD... Tai ner galimybiu del ko gali prisikabint... Beabejo tos neuzkastos duobes ir nepagarbus elgesys kazkieno buvusio pries tave kaikada apkartina pokalbi su zemes savininku del leidimo kapstytis :/ bet reikia kazkaip atsilaikyti, atskirt save nuo "juoduliu" :/

• Like 1

Na nebūtina su automobiliu. Pakanka futbolkę su užrašu "imkite mane ir apturėkite" užsimesti, jei nuotykio norisi. O šiaip, kaip jau esu minėjęs, galima užsidėti chimzaščitą, dujokaukę, teritoriją apjuosti "STOP" juosta ir ramiai darbuotis - tikrai abejoju, ar kas nors išdrįs prieiti. Ūkininkas geriausiu atveju atsargiai prišliauš... :D :D :D

Cia geras :DDD

o pvz...randi minosvaidzio mina....o galvoj ne smegenys o grietine....supakuoji i maisiuka...nesi i KPD nes virs 50 metu...idomi reakcija butu jauciu :))))))))))))))

na jo  butu biski soko , o poto pora meteliu gautum :D(o jei pora tokiu  atsivilkt ir maisa bulvini  gilziu :)))

ĖĖĖ kolegos, nejuokaukit taip, vėl užsipuls, kad čia RIMTŲ VYRŲ FORUMAS kur turi būti viskas kaip sovietinėje sistemoje!

ĖĖĖ kolegos, nejuokaukit taip, vėl užsipuls, kad čia RIMTŲ VYRŲ FORUMAS kur turi būti viskas kaip sovietinėje sistemoje!

Nagi nagi, man idomu butu isgirsti is jaunimelio apie sovietine sistema.

Jus gi viska zinote, viska matete, gyvenote tuo laikotarpiu :o

Ar Jusu zinios baigiasi ties tuo kad, ten buvo viskas blogai, ten buvo "SOVIETAI" :ph34r:

Buvo labai daug geru dalyku, buvo pilna idejos, patriotiskumo, vyrai i kelnes nedejo isgirde zodi kariuomene.....

Taip suvarzymu buvo, ju yra labai daug ir dabar, net daugiau.

Anarchija niekada nebuvo valstybes pagrindas.

Edited by exit666

Užtenka ir iš vadovėliu išgirst, užtenka išgirst iš artimųjų. Bet turėjau ta omenyje, kad pagal jumis nėra žodžio laisvės kaip buvo pas sovietus. Nedėjau ir nedesiu, kaip tik savo karjera matau tik ten.

Užtenka ir iš vadovėliu išgirst, užtenka išgirst iš artimųjų. Bet turėjau ta omenyje, kad pagal jumis nėra žodžio laisvės kaip buvo pas sovietus. Nedėjau ir nedesiu, kaip tik savo karjera matau tik ten.

Įdomu ar pats supranti tai ką parašei? Tragedija kažkokia

• Like 1

Įdomu ar pats supranti tai ką parašei? Tragedija kažkokia

Ko puikiausiai

Patriotiskumo, ar baimes, kad atsisakes tarnauti busi pasodintas? :D Ir viskas uz tave nuspresta - kur studijuosi, kur po studiu dirbsi ir gyvensi. Afiget geri laikai! :D Ir tas patriotiskumas pasieiksdavo nebent skudo forma, nes skusti buvo garbe.

Buvo toks bardakas, kad net prisiminti baisu. Vieninteis geras dalykas ten buvo, tai kad visi turejo ka valgyti, bet zinoma visada buvo aisku, kad nesirinksi is ko valgyti :D

Sovietu laikais buvo tiems gerai, kas vogti megdavo. As jau geriau pediku ir silikoniniu papu apsupty gyvensiu, bet pats spresiu, ka i lekste valgyti isidesiu :)

• Like 1

Patriotiskumo, ar baimes, kad atsisakes tarnauti busi pasodintas? :D Ir viskas uz tave nuspresta - kur studijuosi, kur po studiu dirbsi ir gyvensi. Afiget geri laikai! :D Ir tas patriotiskumas pasieiksdavo nebent skudo forma, nes skusti buvo garbe.

Buvo toks bardakas, kad net prisiminti baisu. Vieninteis geras dalykas ten buvo, tai kad visi turejo ka valgyti, bet zinoma visada buvo aisku, kad nesirinksi is ko valgyti :D

Sovietu laikais buvo tiems gerai, kas vogti megdavo. As jau geriau pediku ir silikoniniu papu apsupty gyvensiu, bet pats spresiu, ka i lekste valgyti isidesiu :)

Pedikai vistiek negerai... :D

Na anksciau ju taip pat buvo, tik dabar ryskiu rengiasi. Tai ir atskirti lengviau, gali isvengti susidurimo :D

O temos autoriu niekas egresia, jei viskas buvo kaip jis parase. Kad ne raudona zona ir t.t. O ta nuotrauka jie gali sau ant sienos pasikabinti ir dziaugtis kas dien. Daugiau ne kazka...

Laukiam temos autoriaus moneta5 pasireiskimo... Gal kas paaiskejo? Ar detaliu kokiu dar yra? Nes ziuriu kuo tuoliau i tema tuo daugiau i pievas... Tema apie KPD o pradeta diskutuoti apie sovietinius laikus... Forumas laisvas, Lietuva laisva... Kas buvo tas prazuvo, gyvenam dabar... Kas nori reiskiasi, kas nenori tas tyli arba peikia tuos kas reiskiasi... Kas nori tas taip ir elgiasi, kaip bebutu nuomone reiskti nera uzdrausta ar ji butu saliska ar ji butu priesiska... Biski prie tamos gryzt reiktu o ne toliau cccp aptarinet...

• Like 1

Jo daug žinių, ypač dabartiniai vadovėliai. Visais laikais istorija yra rašoma ir perašoma, tik tam tarpsniui ir tik tam kad būtų patogu manipuliuoti masėmis.

O prie sovietų žodžio laisvė buvo, tik ji veikė gana įdomiai, kaip transporto priemonė, pasakei žodį ir žiūrėk jau Sibire malkas pjauni :D

Edited by exit666
  • Like 1

Laukiam temos autoriaus moneta5 pasireiskimo... Gal kas paaiskejo?

Manau kad to laiško net nebuvo ...  :blink:

Nusiraminkite. Pirmą kartą iškvietus būna pokalbis - užduoda keletą provokacinių klausimų, paprašo parašyti paaiškinimą, ką kasei, kodėl kasei, etc... Tuom ir baigiasi pirmas vizitas. Vėliau jie arba įplieks įspėjimą profilaktiniais sumetimais, arba tiesiog praneš, kad neturi prie ko prikibti.

Jei įplieks įspėjimą, siūlyčiau jį skųsti - nes nieko nedarydamas pripažintum nepelnytą kaltę, o sekantį kartą jau procesas būtų rimtesnis... ba po įspėjimo jau gręsia baudos ir kiti rimtesnis nemalonumai. Ir ginčytis teisme jau būtų sudėtinga, nes įspėjimas būtų inspektorių naudai - jei jo neskundei, vadinasi pripažinai padaręs pažeidimą. Šiaip mano visa teisminė rašliava forume yra - gali būti pavyzdžiu mąstantiems žmonėms.

Mano nuomone, įspėjimui įpliekti jie neturi pagrindo. Naudotis metalo ieškikliais pramogai niekas niekur neuždraudė.

Beje, mano bylos atveju, buvau netgi pridavęs prašymą kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad išaiškintų, kaip civiliokai gali naudotis metalo ieškiklius. :) Neprireikė, nes buvo sutarta, kad pramogai naudoti nėra griekas. :D

Teksto dalis:

Pareiškėjas mano, jog teismui yra tikslinga kreiptis į LR Konstitucinį teismą su prašymu išaiškinti ar Kilnojamųjų kultūros vertybių įstatymo 12 str. 4 d. neprieštarauja Konstitucijai. Atkreiptinas dėmesys, jog šio įstatymo 12 str. 4 d. nurodo, jog „Visi žemėje, jos paviršiuje, vandenyje, pastatuose ir statiniuose arba jų dalyse rasti šio įstatymo 3 dalyje nurodyti kilnojamieji daiktai, turintys kultūrinę vertę, kurių savininkas arba valdytojas negali būti nustatytas arba pagal įstatymus yra netekęs į juos, pereina valstybės nuosavybėn. Ieškoti tokių daiktų vykdant kasinėjimas ar naudojantis metalo ieškikliais  arba bet kokia kita paieškos įranga galima tik Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo nustatyta tvarka gavus leidimą. Asmenys, atsitiktinai radę šio įstatymo 3 straipsnyje nurodytus kilnojamuosius daiktus, privalo per savaitę juos įvertinti Kultūros paveldo departamentui. Už istorinę, kultūrinę ar archeologinę vertę turinčius radinius LR teisės aktų nustatytais atvejais ir tvarka išmokamas atlyginimas“, o pareiškėjui administracinė nuobauda buvo paskirta už tai, jog jis neturėdamas tikslo ieškoti kilnojamųjų kultūros vertybių, savo namų kieme pasinaudojęs turimu metalo detektoriumi atrado medalioną, kuris turi kultūrinę vertę. Šioje minimoje įstatymo normoje yra nustatytas konkretus tikslas, t.y. tokių kultūrinių vertybių paieška, kurią norint atlikti yra reikalinga gauti tam tikrą leidimą.

Šiuo atveju, pareiškėjui paskyrus administracinę nuobaudą už tai, kad jis atsitiktinai savo namų kieme rado medalioną pasinaudojus metalo detektoriumi, kaip nurodė Kultūros paveldo departamentas savo atsiliepime, pareiškėjui apie radinį per nustatytą terminą nepranešus Departamentui ir neturint leidimo naudotis metalo detektoriumi, buvo paskirta administracinė nuobauda. Taip pat atkreiptinas dėmesys į tai, jog pavieniai asmenys metalo detektorius gali įsigyti laisvai, be jokių ribojimų, tačiau metalo detektorių naudojimas, įgijus juos nuosavybėn, remiantis aukščiau minimo įstatymo 12 str. 4 d. daro nepagrįstą ir perteklinį ribojimą naudotis jais. Tai reiškia, kad nors ir asmeniui yra suteikta laisvė be jokių ribojimų jį įsigyti, tačiau metalo detektoriaus naudojimas, šio straipsnio prasme reiškia, kad jis galės būti naudojamas tik įstatymų nustatyta tvarka gavus atitinkamą leidimą, net neturint tikslo ieškoti kultūros vertybių, o pasinaudojimas tokiu daiktu neturint tam leidimo - užtrauks asmeniui, kaip ir šiuo atveju, administracinį baustumą.

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą yra akivaizdu, kad įstatymų leidėjas tinkamai nesureguliavo teisinių santykių dėl naudojimosi metalo detektoriumi, dėl ko atsirado neaiškus tokių teisinių santykių reguliavimas, teisės spragos. Kadangi pareiškėjas asmeniškai neturi teisės kreiptis į LR Konstitucinį teismą su prašymu išaiškinti ar teisės aktas neprieštarauja Konstitucijai, tai dėl šios priežasties šiuo atveju kreipiasi į Jus su šiuo prašymu:

• Prašau kreiptis į Lietuvos Respublikos Konstitucinį teismą su prašymu išaiškinti ar Kilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos įstatymo 12 straipsnio 4 dalis neprieštarauja Konstitucijos 23 str.
Edited by vovocka
  • Like 1