Garetuko pagerinimas
0

28 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, peržvelgiau pora temų, akys pavargo ir nieko neužradau ko ieškau, tai manau paklausiu. Kaip manot kokia rite įsigyti garrett euro ace'ui, nes senoji arti mirties ribos? Galvoju apie "Paieškos ritė S.E.F." ką manot apie ją? mane labiausiai domina, gylis, atsparumas vandeniui. :)

Metalo detektoriai

Sveiki, seip geras dalykas atviruose laukuose, ieskant keliu, norint issukuoti dideli plota. Tik prastas uzterstuose vietose pvz.: kur namas stovejo ar seip koks siukslynas

O lyginant su originale rite prastesnis užterštuose vietose ar truputi geresnis?

Ir kaip dėl nel ričių, jos patraukė mano dėmesį, kokia butų universaliausia?

• Like 1

as manyciau,kad nel tornado 12-13coliu,tai gyli padidins iki  40proc,bent jau taip raso ,bet teko matyti filmuota medziaga,lyg ir pasitvirtino,o kas liecia siukslyna ir uzterstas vietas tai cia snaiperyne rite reikalinga,su nel tornado daug vargo butu

Sveiki, prisijungsiu prie sitos, mano AT PRO irgi rite jau pavargusi, kazkur laidas matyt itrukes, sudreksta rite ir pradeda pjauti detektorius... rite originali, kaip sakot, naujos ieskot originalios ar kazkokio kitokio stebuklo?

as manyciau kad galetum pabandyti nel tornado,nemanau kad blogiau butu,prie daugelio md jungiasi jos ir ieskotojai nenusivilia,dar yra mars firmos rites bet net nezinau ar prekyboje lt yra juju

• Like 1

O kaip manot ar verta dėti Detech ultimatum 13 rite į ace 250 ? ačiu.

Turiu SEF rite pliusai butu padidejes gylis ir didesnis plotas vandeniui atspari iki bloko,minusai tai labai padidejes svoris,lauzo alkunesatrama jau du kartus teko kniedyti dar sunkiau rasti centra,nors pripratus landziojau ir avietynuose irmiske. ;)

• Like 1

Turiu SEF rite pliusai butu padidejes gylis ir didesnis plotas vandeniui atspari iki bloko,minusai tai labai padidejes svoris,lauzo alkunesatrama jau du kartus teko kniedyti dar sunkiau rasti centra,nors pripratus landziojau ir avietynuose irmiske. ;)

Manau ant dienų užsisakysiu nel tornado :)

Kiek pinigu jei nepaslaptis?

Beje gal jau išbandėt?

ir as uzsisakiau gan brangi pasirode velnias tikiuosi nenuvils

Kiek pinigu jei nepaslaptis?

Beje gal jau išbandėt?

Dar ne,ilgai keliauja is ukrainos,sake desimt dienu,nes lt nera,tai vis laukiu,160eu plius pastas

man irgi tas pats

pagaliau gavau siandien skambuti,kad rite jau keliauja pas mane,teks si savaitgali isbandyti jauciu,desimt dienu kaip ir sake praejo

Dar ne,ilgai keliauja is ukrainos,sake desimt dienu,nes lt nera,tai vis laukiu,160eu plius pastas

Nenoriu būti blogu pranašu, bet gali būti, kad muitinė dar mokesčius priskaičiuos...

O pas Lietuvos dilerius nebandėt ieškot? Gal pigiau būtų?

Edited by eltax

tai as per lietuva perku,cia jau jie is ten uzsako

Kažkaip buvau supratęs, kad tiesiogiai iš Ukrainos pirkot... Dabar viskas aišku :)