Monetos identifikacija
1 1

1,313 posts in this topic

Recommended Posts

Tiesiog monetu kalykloje, monetos matricoje pataise galinius skaiciukus. Metai pasibaige o nauja matrica dar neispjauta buvo :)

Labai ačiū už atsakymą dfg

Visada norėjau turėti šiek tiek įdomesnį monetos variantą :)

Metalo detektoriai

čia Augusto III šilingėlis apie kurį monetų skyrelyje rašo Laputis

matyt retesnis yra.

nemanau, kad jis retas, nes šiais metais pakliuvo kokie 5-6, bet už buratinus, manau, dešimteriopai retesnis.

Kitas dalykas - stovis. Jūsų surastas - sąlyginai labai gero stovio ir dėl to vertę turi. Bent man tokio stovio nepapuolė.

Kartais geras stovis sukelia monetos kainą, pvz. dar vakar belklad.by puikaus stovio buratinas nuėjo aukcione už 3,5 USD

Vakar dar atkasiau kažin kokį šilingėlį su monograma metai 1762 (??), pirmadienį nuskenavęs įdėsiu...

matyt retesnis yra.

Bent man tokio stovio nepapuolė
mano Augusto III šilingėliai (Nr.5) visi tokiam stovy. Viršutinė (Nr.1) - poluška

Posted Image

Panašu į virš Lietuvos pakibusį NSO, o jei rimtai tai štempelio defektas = brokuota moneta 562362

• Like 1

tai gal nominala parašysit, nes pagal foto nelabai aišku. manau kad tikrai ne štampo defektas, ieškot kitų variantų

Gal "metalo pusle" ? Pasitaiko panasios pusleles ant kai kuriu sovietiniu kapeiku.

tai gal nominala parašysit, nes pagal foto nelabai aišku. manau kad tikrai ne štampo defektas, ieškot kitų variantų

nominalas čia ne prie ko. Taip, kad vis dar laikausi nuomonės, kad tai štampelio defektas arba labai didelė šiukšlė ant monetos ruošinio. o gal kitus variantus gali pasiūlyt, nesiūlęs ieškot? :)

gan dažnai

labai norėčiau pamatyt dar bent vieną TOKĮ