Monetos identifikacija
1 1

1,313 posts in this topic

Recommended Posts

Siandien iskasiau normalaus stovio 2 kapeikas 1941 m., foto nededu, nes telefonu blogai fotografuoja, kiek ji galetu kainuoti?

152 rubliai katalogo kaina (http://4x10.ru/ceny-na-monety/ceny-na-m ... 1921-1958/), o realiai nezinau, 3-5 lt gal ir duotu kas renka pagal metus, neaisku koks tas normalus stovis is zemes. Cia juk tarybinis auksas, gerai issilaiko :)

Metalo detektoriai

Tai Gdansko (Danzig) 1617m. ortas. Kaina nuo 200 iki 400 lt. Čia kaip pasiseks surasti pirkėją ir įrodyt monetos kokybės gerumą :)

daugiau jau nera ka labiau sugadinti , as bent pasitvarkyciau yra galimybe bent kazkiek pagerinti vaizda

kaip?

o tai ji turi kokia verte?

Verte apie 0,7ltr. geresnes

tokioj būklėj, manau, nebent tik ant butelio agdamo (ne akcijos metu) patrauktų...

daugiau jau nera ka labiau sugadinti , as bent pasitvarkyciau yra galimybe bent kazkiek pagerinti vaizda

kaip?

o tai ji turi kokia verte?

legendas galima sutvarkyti dar pakankamai normalios, tik centrai atrodo labai jau sudile , o ir nuotraukos blizga sunku imatyti ka su jais galima padaryti...bet pridejus rankas tos geresnes 0.7 ltr turetu iseiti

Sveiki,

Sodo sklype radau tokia va monetele. kaip suprantu cia Jekaterinos II 25 kapeikos. prasau ivertinti, atsizvelgiant i stovi. Ar verta ja valyt ar geriau nelist ir negadint?

Labai aciu

[ Image ]

[ Image ]

Nada papucyci vysas obelias geraigerai. Ten suka gali slepcis. 454666

pridejus rankas tos geresnes 0.7 ltr turetu iseiti

stebuklų ten neišlauši, ne bilonas - sidabras geras, kas neužmušta labiau nesugadinsi, nebent visai nunešt tai, kas vadinasi patinos likučiais

Senelio palikimas neivertinamas,bent jau man

Pritariu jums biciuli. Esu gaves is senelio keleta monetu, senelis jas gavo is savo tevo. Monetu istorija idomi dar ir tuom, kad jos buvo "nuvyke " i Sibira kartu su mano seneliais ir gryzo is ten. Man jos yra neikainojamos.

Sveiki, gal padesit atpazint,o tai nelabai man sekas ka surast. Turetu but pusantrokas, bet nei lenku, nei svedu...... sakau gal prusu ....

Posted ImagePosted Image