Monetos identifikacija
1 1

1,313 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Nu,as identiskos neradau.Ten biski buvo skirtumu, tai ir rasau ,kad apie 1632m. Ar turejot omeny skaicius ant monetos? Nes man tai ten 3z :)

Sarai, butu galima paklaust kas tas mansfeldas,nes vokieciu man nelabai? O vertejas vercia, kad mansfeldo linija 34rr

Nu,as identiskos neradau.Ten biski buvo skirtumu, tai ir rasau ,kad apie 1632m. Ar turejot omeny skaicius ant monetos? Nes man tai ten 3z :)

Sarai, butu galima paklaust kas tas mansfeldas,nes vokieciu man nelabai? O vertejas vercia, kad mansfeldo linija 34rr

Tas Z ir yra 2. Tą gali aptikti ne vienoje skirtingų šalių monetoje...

Gal padesit, dydis kaip buratinkos ,is pradziu ir galvojau ,kad buratinka, bet lygtais ne. Atrodo, kad mates kazkur, praverciau forumo temas... neradau....

Posted ImagePosted Image

Jei rasciau dar toki, mielai padovanociau. Bet, kad net ne i ta puse ziuri veidukas, idomiai padirbinedavo....

gal kas padės? panaši į buratinka, bet kita pusė ne standartine ( prasimuša baltumas, gal sidabras)

Iš pirmo žvilgsnio - boratinkos falšyvkė. Reiktų geresnės kokybės foto. Nėra fotike makro rėžimo?

Erelis grynai lenkiškas, su Vazų herbu ant krūtinės. Averse tas riebus x - dažnai pasitaiko būtent falšyvkėse. Legenda "išsidraikiusi", kas irgi būdinga falšyvkėms. Lieku prie savo nuomonės, kad tai boratinkos falšyvkė.