Palanga/sventoji
0

10 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, noriu uzklausti, vaziuoti i papludymius, nesuprantu ar galim ar ne ko reiki saugotis ir t.t nes kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. Yra zmoniu kurie tikslei zinot ar galim ar negalima? Kada ir kelintadieni butu verta vaziuot?

Metalo detektoriai

atsargei nes sventojoj yra vienas ruozas raudonos zonos ten neilysk ir nebus problemu... 

Edited by V4LD15

Nuo bezdzioniu tilto i siaure apie kila plezas ir kopos raudonoj zonoj nors dabar isvis nieko stebuklingo nerasi nes per vasara musu brolei sniurais ejo,tiek digeriu nesu mates nei vienais metais. ;)

Nuo bezdzioniu tilto i siaure apie kila plezas ir kopos raudonoj zonoj nors dabar isvis nieko stebuklingo nerasi nes per vasara musu brolei sniurais ejo,tiek digeriu nesu mates nei vienais metais. ;)

:D tikriausia prasti metai laukia jei tiek digerių kaip skėrių :D

Užpraeitais metais aš jūroje braidžiau, kitas digeris krante vaikščiojo,  o dar kitas aplink tą ratais suko :D  Kai išbridau, pasikalbėjom, sako: ple ar nėra daugiau vietos būtinai aplink mane turi suktis :D 

Žodžiu metai visada geri tiems kas ieško ^_^  Visiem yra padalinta, tik reik susirasti ;) 

• Like 2

Užpraeitais metais aš jūroje braidžiau, kitas digeris krante vaikščiojo,  o dar kitas aplink tą ratais suko :D  Kai išbridau, pasikalbėjom, sako: ple ar nėra daugiau vietos būtinai aplink mane turi suktis :D

Žodžiu metai visada geri tiems kas ieško ^_^  Visiem yra padalinta, tik reik susirasti ;)

tam atvejui , cvieku reik kisenei turet :) tegu renka is paskos eidamas :D

Sveiki, tai kur zemelapoje nerodo raudona tai ten galima?

Taigi jau paaiškino, kad galima, bet nieko nebelikę... viską išrinko kiti digeriai. :D