SkinHead'u - Jūsų nuomonė?
0

16 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Man rodos,sename forume apie juos kalba buvo.Mano nuomone,tai gauja bandituku,kurie be tixlo slampineja sidro pririje ir megina ka nors sumusti,kas atrodo ne taip.O visa savo veikla megina pateisinti tuo,kad priklauso skinhad ir ju tox tikejimas.Bent kitokiu sutikes nebuvau.Vaiku zaidimai su liudnom pasekmem.

Yra sakoma, kad žmogui senstant, jo akiratis susitraukia iki taško. Tuomet tai įvardijama kaip asmeninė nuomonė... :D :D :D O jei rimtai - nebrendylos turi įvairių saviraiškos priemonių...

NU as apie juos nieko nesuprantu, bet noriu pademonstruoti grupsa, kurio klausiau viena vasara. Tekstai jau net nebetupi, o genialus savo paprastumu :lol: . O toki regi ne kiekvienas pacifistas sugrotu ;)

gyvenam laisvoje šalyje ir kaip kas nori tas taip save išreiškia .Negalime žmogaus nei smerkti nei teisti (viskas aišku iki tam tikrų ribų) už jo isitikinimus.Juk ir patys buvome jauni ir kiekvienas ėjome savaip iš proto,(kas buvo pankai ,metalistai,rokeriai irt.t.)

Is esmes jie Lietuvos patriotai,bet.... toliau nediskutuoju,nes rasine nesantaika veda prie bano :lol: .apie Skinus galim sneket prie butelio su gerais draugais o ne Kablio forume.

Normalus vaikinai ir merginos.jei ivyktu karas skinai nebegtu i krumus ka mano manymu padarytu dauguma valdzios vyru ir armijos karininku.O kvailiu ir durnyne yra ;) ... ,Prisiminkite ka kalbejo apie jaunalietuvius.O is ju dabar yra daug garbingu zmoniu netgi vienas eks seimunas. :D .

Manau,kad skinhedai reikalingi naujai gresiančiai arabų-musulmonų invazijai atgrasinti ir Vilniaus čigonams auklėti...

Labai jau daug isauklejo,patys budami tu cigonu klijentais.Pritariu Yomajo,nera cia ko burnu ausinti.