Sidabrines monetos valymas
4 4

121 pranešimų šioje temoje

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

Esmė tokia kad jos nėra grinai sidabrinės. Gal tos kur valei anksčiau paviršius buvo geriau pasidengęs sidabru.

Dalintis šį pranešimą

nera buve kol kas bedu del valymo su citrina. priziurint, paskalaujant visada graziai nusivalo ir neruduoja.

nuo pastos subraizymu daugeja... jei gera moneta butu, tai su pasta neblogai verte numusti galima...

bet va iskilo klausimas, kaip padaryti, kad valyta moneta oksidu neaugintu...? nuvalyti tai nuvalai, bet per laika bet koks sidabras juoduoja. tam tikras monetas net nevalau nuo oksidu, jei oksidas grazus ir neuzauges storu sluoksniu, del kurio nesimato vaizdo, bet kitas reikia valyti, o nuvalius noretusi, kad neapaugtu.

yra gal koks vakumavimas?

Redaguota Lapata

Dalintis šį pranešimą

Gal kas patars ar verta valyti? Ir kaip geriausia būtų valyti?

Sveikas,ar valyti spręsti tau,aš jeigu valyčiau,tai muilo košė ir pora mėnesių kantrybės.Tikrai nesugadinsi.

Dalintis šį pranešimą

Skaičiau kažkada vieno amerikono patarimus, tai sako mineraliniam aliejuje laiko. Pats nesu bandęs ir ištiktųjų net nežinau kas čia per daiktas. Gal kas bandė?

Dalintis šį pranešimą

Skaičiau kažkada vieno amerikono patarimus, tai sako mineraliniam aliejuje laiko. Pats nesu bandęs ir ištiktųjų net nežinau kas čia per daiktas. Gal kas bandė?

Mineralinis aliejus yra naftos produktas naudojamas kosmetikoje,jo turėtu būti vaistinėse.Vazelinas irgi mineralinis aliejus tik tirštas.Aš irgi nebandžiau,bet reikės pabandyti.

Dalintis šį pranešimą

Mineralinis aliejus yra naftos produktas naudojamas kosmetikoje,jo turėtu būti vaistinėse.Vazelinas irgi mineralinis aliejus tik tirštas.Aš irgi nebandžiau,bet reikės pabandyti.

Minejo jis ten ir vazelina. Su juo trindamas moneta. Kartoja tai daug kartu ir sako puikiai gaunasi senoms varinems su daug apnasu .

Dalintis šį pranešimą

jei gerai viskas matosi, geriau nevalyti monetos.

jei moneta vario lydinio ir yra pazeista zaliais kristalais (ne patina), tai reikia apdirbti, nes isgrauzimai tik giles. kaitinimas vandenyje su soda, tada mirkymas distiliuotam vandeny (su pavalymais kas dien) ir galu gale, kai rezultatas tenkina ir nebera kristalu, mikrokristaliniu vasku padengti.

galima mirkyti mineralinej alyvoj, arba alyvuogiu aliejuje. bet procesas laaabai ilgas. po to nuribalinti acetonu, ar nuriebalintoju. mineraline alyva geriau. padengimas tuo paciu vasku.

bandziau alyvuogiu alieju. patinos nenuima, bet ta riebala paskui sunku pasalinti...

saldymas slapios monetos saldiklyje gerai pasalina purva, bet ne oksidus...

kiek domejaus, mikrokistalinis vaskas geriausia apsauga visom monetom. vazelinas tinka, taciau jis turi be jokiu priedu.

bet cia tema apie sidabrines :)

p.s. surizikavau ir uzmerkiau bilona ilgam laikui i cintrina. nesubyrejo :) rezultatas geras.

su elektrolize idomiu rezultatu gavosi. palaikai per ilgai ir gauni pajuduodavima... elektrodo metala gal kita reikejo naudoti, nzn, bet citrina valdo, :) nera lygiu

Dalintis šį pranešimą

cia kiti mato mano ikeltas foto ar man cia vienam rodo kad cia reikia atnaujint man ta photobucketa??

Redaguota Doncas

Dalintis šį pranešimą

3 valandas prieš , Doncas parašė:

cia kiti mato mano ikeltas foto ar man cia vienam rodo kad cia reikia atnaujint man ta photobucketa??

Nieko nesimato.:(

Dalintis šį pranešimą

Sveiki bandau dar karteli kelt parasykit matosi ar nea :) reiks ta photobucketa naikint apmokestino burzujai !! :D

DSCF3691 (2).JPG

DSCF3692 (2).JPG

DSCF3999(1).JPG

DSCF4001(1).JPG

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, Doncas parašė:

Sveiki bandau dar karteli kelt parasykit matosi ar nea :) reiks ta photobucketa naikint apmokestino burzujai !! :D

DSCF3691 (2).JPG

DSCF3692 (2).JPG

DSCF3999(1).JPG

DSCF4001(1).JPG

O su kuom valei?

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, itomas parašė:

O su kuom valei?

Valiau su pomidoru. Tai yra prapjauni graziai pomidora kad lystu moneta ir idedi karts nuo karto pavalai ir vualia rezultatas su grasiais visalaik dziugina nebent jau buna storai jau labai aplipes tada kitu priemoniu reikia imtis :)

Dalintis šį pranešimą

1 valandą prieš , Doncas parašė:

Valiau su pomidoru. Tai yra prapjauni graziai pomidora kad lystu moneta ir idedi karts nuo karto pavalai ir vualia rezultatas su grasiais visalaik dziugina nebent jau buna storai jau labai aplipes tada kitu priemoniu reikia imtis :)

O, geras. Ačiū. Žinosiu dabar. :)

Dalintis šį pranešimą

gerai juoda. bet neapzelusi. jei gerai viskas matosi ant nevalytos, geriau nevalyti to juodo. valyti geriau zaliai apaugusias, arba kai jau nieko nesimato per oksidu ir purvo sluoksni.

kazkada pomidoze laikiau, tai beveik jokio rezultato nebuvo :D matomai medinis is parduotuves pasitaike.

Dalintis šį pranešimą

On ‎2017‎-‎07‎-‎17 at 16:08, Lapata parašė:

gerai juoda. bet neapzelusi. jei gerai viskas matosi ant nevalytos, geriau nevalyti to juodo. valyti geriau zaliai apaugusias, arba kai jau nieko nesimato per oksidu ir purvo sluoksni.

kazkada pomidoze laikiau, tai beveik jokio rezultato nebuvo :D matomai medinis is parduotuves pasitaike.

buvo ir apzelus ir jei butu judavimas ir antroj pusej buves grazus tai ir nebuciau vales :D joa man geriausiai valo tai naminiai pomidorai aisku ju tik db uzdera :)

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
4 4