Straipsnis Kuri butu verta perskaityti
0

67 posts in this topic

Recommended Posts

Mano nuomone, Korteso pasiūlymas yra kvailas ir naivus (neįsižeiskite kolega, - tikrai nebandau įžeisti Jus, tik diskutuoju apie pasiūlymą). Blogą nuomonę apie žmogų, ypač užsiimantį tokia gan savanaudiška veikla suformuoti nėra sudėtinga. Žiū dar keli straipsniai, ir kaimiečiai nebeįsileis jūsų į savas žemes. O gal būtent to ir siekiama?

O va gerą nuomonę apie save galima suformuoti tik gerais, nesavanaudiškais veiksmais. Va paimkit, ir kiekvienas bent smulkme paremkite mažų miestelių muziejus - šią progą nušvieskite visuomenei, ir jau pliusiukas kišenėje. Arba rudeniop susirenkame kokioje Palangoje ar Šventojoje ir prašukuojame visą paplūdimį, surinkdami visas folgas, kamštelius ir kitas įmanomas šiukšles - žiū, ir dar vienas pliusiukas mūsų naudai. Trumai tariant, šiek tiek pasistengti vardan visuomenės, kuri leidžia kasinėti savo teritorijoje, gali būti naudinga... ;)

Metalo detektoriai

žiūriu beviltiška išvis. Bus taip: kaip kasėm, taip ir kasim toliau, iki vienos vietos čia viskas. O tinkamai suformuluotas skundas šitą kadrą pamokytų, jau patikėk manim. Aš nekalbu apie kažkokį nuomonės atitaisymą ar pan., o elementarų teisybės išieškojimą. Gerai, juokingai skamba, kad esam banditai, vsio čiki, tegu lieka kaip buvo, pasijuokim ir toliau gyvenkim kaip gyvenom. Taip ir politikai spjauna tautai į veidą, o vargšelė tauta kenčia ir nieko nedaro, dirba sau toliau lyg nieko. Dabar Lietuva išvis didelėje š.. Kažkas nepatinka, geriau delfi.lt komentaruose papurkštauti ir nueiti susinervinus miegoti manant, kad rytojus nebus blogesnis už šiandieną. Nesakau eiti seimo langus daužyti, tiesiog reikia kiekvieną prasižengusį bausti kaip reikalas, kad kiti pasimokytų. Mes esam tauta, mes rinkom valdžią, ji nepateisino mūsų lūkesčių, tai velniop ją. Tas pats ir čia, jeigu taikstomasi su tokiais dalykais, nenuostabu, kad mes nieko pasiekti negalim, t.y. tapti vieninga komanda.

Žinai Vova, valyti paplūdimį tik dėl to, kad apie tave kažkas gerai pagalvotų - savanaudiška ir kitaip nepavadinsi.

Dar dalykas, kad nėra palaikymo jokio. Sakot davai tą, davai aną, o galiausiai nieko, nes nėra elementaraus palaikymo, vieningumo. Supranti, aš parašysiu savo vardu skundą, bet kokie 90 procentų, kad iš jo naudos nebus, nes kas aš toks? Tik nickas forume ir tiek. Kieno interesus aš apginti bandysiu? Tik savo, kitų negaliu, nes nesu įgaliotas. O vat jei administracija ten jiems skundą užmestų, tada tas Tauras sekantį kartą pagalvotų prieš rašydamas tokias pasakas ir aš pažiūrėčiau kuom jam viskas baigtųsi.

Dar Vova kalbėjai apie karo kasėjus. Toks klausimas tau: "O tu gal nenori apie brakonierius pakalbėti ką? " Čia tipo mes blogi?

Is esmes pritariu Kortesui. Nes atsiranda vienas straipsnis ir nezinia kelinti metai sukasi internete bei spaudoje, pamokysi viena kiti gal but susipras neberasineti nepagalvojus... Bet negaliu priestarauti ir vovockai, aisku reikia ir pries visuomene taip vadinama pliusa uzsideti, bet nereikia ir leistis niurgdomiem pamazgose... Bet idomu tai, ar po visokiu geranorisku akciju spauda apie tai rasys? Ir idomu ka rasys ar tai kas buvo is tiesu ar apsuks visa akcija pries mus ir vel isvadins "banditais"... Juk spaudai reikia sensaciju... tai ji kartais nukrypsta nuo tiesos ir padaro dideli muilo burbula netiesos...

Pikai, nu nuvažiuosim tą Palangos pležą valyti, parašys straipsnį apie tai kokie mes cacos esam. Užteks vieno ryškaus topinio pasisakymo tekste kaip " ar tai ne bandymas pagerinti reputaciją" ir visas straipsnis vėl prieš mus atsisuka. Kaip Tauras rašė, kad tipo bandiugos esam.

Aš tai manyčiau, kad reikia savo teises, reputaciją ginti. Pritariu Kortesui. Kodėl kažkoks žurnaliūga gali mane ir visus čia esančius vadinti "banditais", jeigu nieko neteisėto nedarau. Štai taip visuomenėje ir pataisytume nuomonę apie save, tik gindami savo interesus, neleisdami bet kam įžeidinėti, šmeižti, sukurti neigiamą nuomonę. Viena aišku, kad po kiekvieno tokio straipsniuko, vis daugiau žmonių, pamatę mus su MD, bus nusiteikę skeptiškai. Nemanau, kad reikia tylėti, kai tave juodina. Aišku, kad paraleliai reikia imtis ir kitų veiksmų, kuriuos įvardijo "vovocka" - suformuoti teigiamą visuomenės nuomonę. Esu įsitikinęs, kad po tam tikro laiko aktyviai veikiant galima suformuoti visai kitokią visuomenės opiniją, bet, kaip kažkas teisingai pasakė, visiems čia "pofik"...

Pritariu Kortesui

Jeigu taip ir toliau, po truputi bus pasiektas taskas kai bus baisu iseiti i laukus ir miskus su detektorium.Siais metais kaip niekad daug pasirode straipsniu juodinanciu mus, ir jeigu nieko nebus daroma situacija vis bloges.

Sveiki,aš pilnai sutinku su kortesu,bet man kyla įtarimas ar nebus šis veikėjas iš tos pačios šutvės kaip ir tie kur buvo

sulaikyti Klaipėdos krašte.Nes ir jie ir jis turi patirties archeologijoje,taip pat patikrinau šio pono darbus ir be šio straip

snio nieko neradau ,o tai padaryti tikrai turiu galimybė.Man tai peršasi išvada kad čia grynai užsakytas straipsnis ir

nieko daugiau.O kam tai naudinga galit ir patis pagalvoti.

Egzistuoja tas žmogus. Įveskit į "google" paiešką : Tauras Linionis ir rasit savo straipsnius. Manau mažiau reiktų kreipti dėmesį į tokios kompetencijos blevyzgas ir tiek ;) Ne pirmas ir ne paskutinis kartas juk ;)

Kai visuomenė pradės visai netoleruoti kasinėjimų, pasirodys pirmieji įstatyminiai draudimai, reikalavimai, bus per vėlu kažką keisti.

Tam ,,rašytojui,,pirštukus reiktų į kitą pusę atlenkti,tuom viskas ir pasakyta. :evil:

. 10. KATEGORIŠKAI draudžiama propaguoti ir kurstyti prievartą. Tokio pobūdžio pranešimai kaip „mušk pingvinus“ taip pat laikomi prievartos kurstymu...

ispėju ponas Algi Jus draugiškai

tblinda

Tam ,,rašytojui,,pirštukus reiktų į kitą pusę atlenkti,tuom viskas ir pasakyta. :evil:

. 10. KATEGORIŠKAI draudžiama propaguoti ir kurstyti prievartą. Tokio pobūdžio pranešimai kaip „mušk pingvinus“ taip pat laikomi prievartos kurstymu...

ispėju ponas Algi Jus draugiškai

tblinda

Ačiu adminam už paryškinimą,tegul tie ,,pysariai,,paskaito,gal bus daugiau protingesni.Nes aš ,,bled,,budu nesu banditas,ir mano garbė ižeista. :!:

Nereikia dėl kiekvieno pirstelėjimo pykti. ;) Iš Tauro toks pat žurnalistas, kaip iš manęs balerina - tuo straipsniu jis save labiau apjuodino, nei forumiečius.

Šitaip žmogus užsidirbinėja metalo detektoriui ir duonos kriaukšliai.Manau trisdešimt sidabriniu šios raštlevos vertė... .Na kaip mano amžina atelsi močiute sakydavo šunys lojo šunys los - vežims važiavo ir važios. ;) ir nereikia čia tokiu nuorodų nes jau neįdomu.

šis straipsnis spausdinamas daugelyje laikraščių.Todėl atsibodo skaityti jo komentarus. :evil:

Tauras reabilitavo giderius antrojoje straipsnio dalyje. Citata:

Akys mirgėjo nuo daiktų, kai kurie kitados, matyt, priklausė muziejams. Kas žino, galbūt iki šiol jie gyvuoja muziejų inventorinėse knygose. Ant kai kurių daiktų iki šiol nenuvalyti korektoriumi užrašyti inventoriniai numeriai.

Mano užduotis - archeologija. Širdis džiaugėsi, nes nematė čia juodųjų archeologų. Tokiais atvejais visada reikia prisiminti liaudies posakį: nesakyk “op” neperšokęs griovio. Mano “op” buvo per ankstyvas.