Garrett detektoriai
8 8

1,366 posts in this topic

Recommended Posts

Belaidės ausinės iš Garrett. 

Nauja. Kokybė viena geriausių.

Tinka visiems MD.  Jau Lietuvoje.

kkkk.jpg

Metalo detektoriai

Na va, noriu pasidžiaugti - atsirado dar vienas AT PRO naudotojas! Tai va,  bus dabar šiek tiek forumo ramybės drumstimas. 

Ant kokio jautrumo naudoti užterštam kieme? Dabar yra 7/8, ir kiek supratau geriausia naudoti Pro zero.  O kokius jūs naudojat nustatymus?

17 minutes prieš, Kirtiklis parašė:

Na va, noriu pasidžiaugti - atsirado dar vienas AT PRO naudotojas! Tai va,  bus dabar šiek tiek forumo ramybės drumstimas. 

Ant kokio jautrumo naudoti užterštam kieme? Dabar yra 7/8, ir kiek supratau geriausia naudoti Pro zero.  O kokius jūs naudojat nustatymus?

Aš identiškus ir jokių eliminavimų, viską eliminuoja ausis ir apatija po 30-tos duobės : ]

O kaip dėl baterijų keitimo? Kada rekomenduojat keist? 

Beja bandėt vandeny pamurkdyt? Be aplink daug ežerų,  bet kažkaip nedrąsu naują daiktą kišt.. 

Kai lieka 1 padala. Naudoti kokybiškas alkaline baterijas, kurios atiduoda didesnes sroves (High Energy, High power i pan), nenaudoti laikrodziams  longlife baterijų.  Vandeniui pamurkdyti MD neužteks, kaip minimum reikia samčio, o kai bus vėsiau ir hidrokostiumo. Nardinti galima iki 3m. nors yra ir paskendusių, tiesa ilgiau naudoti prietaisai tai buvo.

20 minutes prieš, irfas parašė:

Kai lieka 1 padala. Naudoti kokybiškas alkaline baterijas, kurios atiduoda didesnes sroves (High Energy, High power i pan), nenaudoti laikrodziams  longlife baterijų.  Vandeniui pamurkdyti MD neužteks, kaip minimum reikia samčio, o kai bus vėsiau ir hidrokostiumo. Nardinti galima iki 3m. nors yra ir paskendusių, tiesa ilgiau naudoti prietaisai tai buvo.

Savo nardinęs ne kartą. Esu ir visą, bet dažniausiai tik ritę su meškere, t.y. iki valdymo bloko, tai jokių problemų. Aš elementų/akumuliatorių daugiau nei dvi padalos nebenaudoju, stengiuosi keisti. Pas mane žymieji Panasonic'o Eneloopai, nes tikrai daugiau laiko detektorius būna nenaudojamas, nei naudojamas, tai noriu kas kartą rasti jį veikiantį. Ir randu.

Akumuliatoriai tikrai labai geri. Ir aišku, kad akumuliatorius krauti reikia greičiau, nes jų ir darbinė įtampa mažesnė (1.2V vs 1.5V).

O įdomu, ar verta kasti tarp 30-40 esančius daiktus. Ir beja kokį max gyli gali imt at pro? Kaip pvz vos girdisi signalas su pro zero, ir nerodo nieko skalėje, tai kiek galėtų būti?

Mano nuomone kasti verta visus daiktus, kai kurie daiktai tau duos naudingos informacijos apie vieta kurioje vykdai paieskas.

Max gylis at pro priklauso nuo daikto dydzio, kuo daiktas dydesnis tuo gyliau ji mato.

Atsimenu laukuose vaikstant su ausinem vos isgirdau gera garso tona, be ausiniu 100 proc buciau praleides, detektorius nieko nerode skaleje.

Radau paaksuota carines rusijos saga, gylis buvo apie 25-30 cm. Tai buvo pirmoji mano tokia saga, dziaugsmo buvo daug :)

Sveiki, Turiu garrett ACE250. Turiu klausimą dėl ritės (dabar originali). Kiek pastebėjau su tokia rite randu didesnius objektus ~20-25 cm gylyje.

Bandžiau ieškoti miške užkasto daikto (jis ten 100 proc. yra ir nemažo dydžio), tiesiog tiksliai nepamenu vietos, bet zona aiški. Kasiau beveik max jautrumu (truko vienos padalos iki max), kasiau visus signalus, tačiau nieko nepavyko aptikti (tik šiukšlės). 

Ar pagelbėtų man šioje situacijoje kita, geresnė/didesnė ritė (ar duotų daugiau gylio, nes daiktas galima guli ~35-45 cm gylyje)?

Pliusai didesnes/geresnes rites: didesnis gylis, apima didesni zemes plota, labai tinka pvz laukuose.

Minusai: rites svoris, nepriprates ranka greitai pavargsta, del rites dydzio sunku ieskoti kur pilna siuksliu.

Jeigu idomu gali pasiziureti riciu testus per youtube, rusu kalba.

https://youtu.be/0e2t9JIhaRw

https://youtu.be/wC8tA5T622Y

https://youtu.be/IthqtVP01fU

didesne rite gylio tikrai prideda. kaip draugas sake perkant man didesne rite "kasi gilesnes duobes". taip ir yra. bet ir standartine rite 40cm gyli turi siekti nesunkiai, jei daiktas nemazas.

4 minutes prieš, Lapata parašė:

didesne rite gylio tikrai prideda. kaip draugas sake perkant man didesne rite "kasi gilesnes duobes". taip ir yra. bet ir standartine rite 40cm gyli turi siekti nesunkiai, jei daiktas nemazas.

manau, kad problema yra tame, jog objektas užkastas miške, samanos ganėtinai purios ir vien jos "suryja" kokių 10-15 cm...

niekas ten nieko nesuryja, jeigu aiški maždaug vieta, daiktas didelis, tai ir kasi didesnius "platesnius" signalus, o šiaip iškasi viską, vis tiek rasi. Aš miškelyje kasiojau, man pasakė maždaug čia, tai suklydo apie 2 metrus į šoną, tai kai iškasėm visi patenkinti buvom. + žiūrint kas per daiktas, jeigu spalvotas, tai problemų mažiau, kasi tik spalvotus, jeigu juodas didelis, jis vis tiek mes į spalvotą, tai problemų nėra, juodo silpno nekasi. na čia kaip sakant su patirtim ateis 

24 minutes prieš, Haitai76 parašė:

niekas ten nieko nesuryja, jeigu aiški maždaug vieta, daiktas didelis, tai ir kasi didesnius "platesnius" signalus, o šiaip iškasi viską, vis tiek rasi. Aš miškelyje kasiojau, man pasakė maždaug čia, tai suklydo apie 2 metrus į šoną, tai kai iškasėm visi patenkinti buvom. + žiūrint kas per daiktas, jeigu spalvotas, tai problemų mažiau, kasi tik spalvotus, jeigu juodas didelis, jis vis tiek mes į spalvotą, tai problemų nėra, juodo silpno nekasi. na čia kaip sakant su patirtim ateis 

Dėl patirties taip, su standartine rite (1 padala iki max jautrumo) kasėm aplamai visus signalus, nes zona paieškos nedidelė (daiktas juodo metalo). Iškasėm tik visokias šiukšles/smulkmes. Manau, kad konkrečiai pritrūko gylio standartinei ritei, todėl ir svarstau ar verta investuoti ar ir didesnė ritė nepagelbės. 

jei ten 5x5cm pusmetrio gylyje, tai gali ir nerasti su standartine rite. bet jei 30x30cm ir plokstuma I virus, o ne krastu, tai 50cm gylis neturetu buti problema.

na gerai arčiau reikalo, sakyk kas per daiktas, primesim tuoj gylį +- daikto dydis ir pavirsim iš kavos tirščių galimybes. Šiaip turėjau ace 250, visi geriausi radiniai būtent su šiuo md, aišku kažko radau ir su kitais. būtumei kur nors arčiau Šiaulių atvilkčiau didesnę ritę ir savo md, na aišku ir savo kokią nekokia patirtį ;)

• Like 1

O kada ant at pro naudojat Iron audio ir kada? Be kasu su pro zero, tai kažkaip atrodo nereikalinga funkcija tenais.

kažkurioj temoj jau pezėjau apie iron audio, tai liux funkcija kai iškasioji viską kas reikia ir lieka juodas metalas, bet žinai kad gali čia dar būti kažko neblogo, arba neaiškus signalai, tai nusistatai iron audio, varai kur juodas paklausai garsinio signalo ir kai būna aukštesnis signalas ant juodo (permuša), galimai ten po vinim ar dar kokiu velniu guli spalvotas, todėl paimi kastuvą ir kasi, aš taip kelias monetas radau ten kur neturėjau rasti, tai man prikolnai pasirodė, o šiaip pardavėjai prideda lietuvišką instrukciją, nors aš tos funkcijos irgi pradžioje nesupratau kol pats atradimo nepadariau (viskas su laiku)

On 2018-08-09 at 16:48, irfas parašė:

Akumuliatoriai tikrai labai geri. Ir aišku, kad akumuliatorius krauti reikia greičiau, nes jų ir darbinė įtampa mažesnė (1.2V vs 1.5V).

Gal turit kokių konkrečių baterijų/akumų pavyzdžių kuriuos naudojat ir galite patarti įsigyti, gal iš kiniečių pirke?

paprastas klausimas: ar ACE 300i detektoriams eina pajungti paprastas buitines bevieles ausines? Nekalbėkime apie buitinių ausinių patvarumą lauke. Tiesiog, ar nusipirkus paprastas bevieles ausines ir įkišus į ausinių lizdą bus galima girdėti?