Identifikacija ir vertinimas
0

14 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Padėkite atpažinti žmones esančius nuotraukoje. Nuotrauka padaryta Kaune iki 1940 metų, man atrodo, kad aš esu matęs kai kuriuos veidus... ar tai knygoje, ar tai žurnaluose...

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Gal kas iš kolegų pakomentuos šias nuotraukas? Visos yra 14*9cm. Visos be jokių užrašų, iš skyrus tą, kuri siųsta iš Sibiro. Visose man yra žinomas vienas žmogus Jonas Didžpetris. Gali būti, kad fotografuota Kavarske(apylinkėse). Bet tiksliai nežinau...

Pirmoje nuotraukoje Jonas Didžpetris su žmona Marija Sibire(tam, kad būtų aišku, kuris tai žmogus kitose nuotraukose(bet nevisose jis matosi, bet yra)). Nuotrauka ~12*9cm, metai 1958 XI 18d.:

Posted Image

O daugiau informacijos norėčiau sužinoti apie šias nuotraukas, na tai ką galima pasakyti apie jas, ačiū:

Pirmas iš kairės J. Didžpetris:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Dalintis šį pranešimą

Matau kad jis buvo LŠS narys...skirininkas....Blogai negaliu padidint nuotraukos, blogai jie nufotografuoti...Uniforma iki 1936 metu....Nuotrauka padarita iki 1930m....A kur veliavas tai po 1936m...Grazi nuotraukos...

Dalintis šį pranešimą

Posted Image

Nuotrauka padaryta 1928 - 1930 m. Todel kad apdavanotas Lietuvos nepriklausomybės medalio

http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_n ... 7s_medalis

Ant antpeciu matau 15....(romeniskai) Priklauso tie Sauliai Kretingos rinktinei...12 buris. Iseina kad jis gyveno ten....arba rajone...LSS apdavanojimu neturejo....Galia stovi du atsargos puskarininkai...sauliai...

Dalintis šį pranešimą

Sofija Chodakauskaite - Smetonienė gamtoje kortų žaidimo pertraukoje

Turiu daugiau fotkiu su ja, tėvo dėdė buvo prezidentūros apsaugoje, karininkas, 1941 06 ištremta

Posted Image

Dalintis šį pranešimą

Posted Image

Posted Image

Tai apykaklės antsiuvų pavyzdys matomas pas tą karininką...kur zenklas....Jis ira gal atsargos...Uniforma, kaip ir Sauliu sajungos....Nuo apykakles.....

Dalintis šį pranešimą

Gal padėsite atpažinti kuris aviacijos karininkas yra šioje nuotraukoje?

Gali būti 1922-1945 m. Palanga (arba 1930-1933 m. Plungė).

Tik tiek informacijos težinau.

Nuotrauka.jpg

Redaguota Polia

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite