Ar įsirašo OziExplorer programa?
0

4 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, planuoju pirkti arba Garmin eTrex 20x, arba Garmin eTrex 30x, bet abejoju ar įsirašo turimi pririšti OziExplorer lapai (ortofoto/cariniai žemėlapiai), ir ar visai į tokius įrenginius įsirašo OziEplorer programa? Gal galite patarti? iš anksto dėkui  :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

Labai abejoju... Ozikas skirtas konkrečioms OS, o garminai ar kiti su tuo nieko bendro neturi. O šiaip, jei nutvers tamstelę kas laukuose su žemėlapiais senoviniais, kaip suksiesi? Porinsi, kad prosenelis raktą pametė ir tau testamentu jį paskyrė, beliko tik susirasti? :) Čia jau konkretus įrodymas, kad ieškai kultūros vertybių, o už tai jau bus skiriamos labai žiaurios nuobaudos:

 

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/4ebe66c0262311e5bf92d6af3f6a2e8b (įsigalioja nuo 2016.04.01) Žr. 314 str.:

 

5. Kultūrinę vertę turinčių kilnojamųjų daiktų paieškos vykdant kasinėjimus ar naudojantis metalo ieškikliais arba bet kokia kita paieškos įranga reikalavimų pažeidimas

užtraukia baudą asmenims nuo trijų šimtų iki penkių šimtų šešiasdešimt eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo penkių šimtų šešiasdešimt iki vieno tūkstančio dviejų šimtų eurų.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar sunku pasėdėt prie kompo ir persimest į garminą tik lankytinų vietų taškus...

Vovočkai - dabar senoviškų jau kaip ir nebūtina naudoti, kai kurių šalių archeologai jau pradėję naudoti paviršiaus lazerinio skenavimo žemėlapius(skaitmeninius) su dalies paviršiaus eliminavimu , bet čia jau kita tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

sveiki. nenorejau kurt naujos temos, gal yra galinciu imest linka atsisiuntimo oziexplorer geriausia butu 3.95.4 bet tiks ir kitos versijos :) isanksto aciu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0