Durtuvas
0

17 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

German187418711.jpg

German 1874 Model 1871 Bayonet

Kiek matosi is nuotraukos lig ir sitas.

Edited by Doncas
  • Like 2

Sveiki,

Kasinėdamas seną sodybą, visai netikėtai radau va tokį durtuvą. Kadangi apie karą esu visai žalias, tai čia mano žinios ir baigiasi. Kas tai per durtuvas, kada su kokiu ginklu naudojamas buvo? Kaip jį nuvalyti, rankena spalvoto metalo, visa kita geležis?

Ačiu

grazu!

German187418711.jpg

German 1874 Model 1871 Bayonet

Kiek matosi is nuotraukos lig ir sitas.

jo rankena tikrai tokia, o kaip nuvalyt nesugadinus?

nu daug yra ivairiu budu gelezei tai acte mirkyt arba ukiniu muilu labai ilgaj ir nuobodziai mirkyt ir sveist man megstamiausiais tai elektrolize bet netinka rankenai rankena pries valyma butu gerai kaip nors atskirt :) tiek is savo patirties galiu pasakyt gal kas ka geriau patars :)

Edited by Doncas

is kur gaut aparatą elektrolizei? gal kas parduodat?

O gal kuris apsiimtumet isvalyt, uz atlygį žinoma?

Aš valau elektrolize su akumų pakrovėju, paskaitinėk temą apie elektrolizę, viskas bus aišku.

Su elektrolize per skaudu gausis tokiam vertingam daiktui isgraus. Paliks kaip pjuklas

Sakiciau reiktu slifuot iki pagrindo atsargiai, issaugojant prirudijusias poras kad veliau galetu kaskuom inpregnuot. Mano manymu geriau atroditu ligiu pavirsium nei isgriaustu.

Geriausia butu kad padetum nei persaltai nei perkarstai. Nei sausoi nei vesioi  vietoi. kol rasi kas pasirupins.

Pabusiu exstrasensu jei kisi nagus. SUGADINSI. Tai gal geriau nesitreniruok :)

• Like 1

Su elektrolize per skaudu gausis tokiam vertingam daiktui isgraus. Paliks kaip pjuklas

Sakiciau reiktu slifuot iki pagrindo atsargiai, issaugojant prirudijusias poras kad veliau galetu kaskuom inpregnuot. Mano manymu geriau atroditu ligiu pavirsium nei isgriaustu.

Geriausia butu kad padetum nei persaltai nei perkarstai. Nei sausoi nei vesioi  vietoi. kol rasi kas pasirupins.

Pabusiu exstrasensu jei kisi nagus. SUGADINSI. Tai gal geriau nesitreniruok :)

Sutinku, ieskau kas galėtų sutvarkyti. Pats nedrįsiu. Geležies sveikos ten labai daug, parudiję tik pavirsiui kokie 2-3 mm.

Na o jei nerasiu, teks daryti aukcioną, o tai labai daug norinčių pasirodo tokį turėti. As irgi noriu, bet negaliu nuvalyti...