kokia tai saga?
6 6

128 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

radau tokia saga bronzine is vien ausele lieta su saga,krastai uzvalciuot,tokio didzio panasiai kaip 10 eu ct,13 skaicius senais rasmenimis kaip buna ant monetu 16 -17 amziaus, skaicius 1 kaip strele atrodo vos ne..deja neina man foto ikelti,kas gali pasakiti koke tai galetu buti saga?akivaizdu kad labai sena o bukle superine..aciu is anksto zinovams

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai seni zemelapiai detektorių reklama

Nepatogu, kai skersmuo matuojamas centais, o vaizdas pateikiamas raidėmis 

Manau, kalba eina apie tokią - Prūsija, XVIII a. pabaiga

post-3517-0-09872700-1460824741_thumb.jpg

Dalintis šį pranešimą

Nelabai su puikiu išlikimu pasisekė. Karininkų sagos buvo auksuotos arba sidabruotos.

Šiuo atveju padengimo visiškai neliko, todėl. deja, tai labai didelis minusas

Dalintis šį pranešimą

Nelabai su puikiu išlikimu pasisekė. Karininkų sagos buvo auksuotos arba sidabruotos.

Šiuo atveju padengimo visiškai neliko, todėl. deja, tai labai didelis minusas

man seniau  teko tokia pat  saga  rasti .ji  buvo  tokia  pat zalia .  nuvalius zaluma , pasirode  sluoksnis  sidabro ,  na bet ne  100 procentu .  centre  buvo  normaliai ,  bet  pakrasciai   jau  buvo  tik varis ...... todel  gal si  karta  nebandysiu  nieko  jai daryti .

nieko cia  keisto .  daug  ka   randame  per velai... :(

su pagarba!

Redaguota Uosis

Dalintis šį pranešimą

na man nepavyksta nei vienu budu ce ideti,anksceu buvo viskas gerai..su manim jau pm susisieke pasikeitem pastais,tai tik pora is mano turetru buvo vertu demesio ir jos jau parduotos..viena labai ydomi bet nekariska sake turiu dar ja butu idomu visiem ce paroditi ir komentarus paskaitineti po to)

34108c15c8c7d7c98ac3ff783acb3677127.JPG

pagaliau paaiskino kaip ce talpinti foto.tai va sita idomi man atrodo,kaip jums?

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

tikriausiai,gaila kad antra puse mirus ten galima givai izvelkt kad kazkokios raides buvusios bet per foto nesimato tai net nekeliu antros puses o ir ausele nuluzus,smalsu kokio laikotarpio..

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
6 6