sidabriukas
3 3

67 posts in this topic

Recommended Posts

Pries pusantru metu radau moneta,juoda kaip suodis,lygi kaip stiklas is paziuros, paemus i ranka,svoris geras,galejau galva det kad sidabras.Kaip valyt sidabra receptu nemazai,taciau neturejau nei laiko ir matyt nei noro bandyt valyt, kol vakar paemiau ir nuvaliau su forumo placiai rekomenduojama citrina,tiesa tai siuo atveju buvo koncentruotos sultys is buteliuko, .Ar nusivale? matosi aiskiai,o ir moneta pasirode visai ne lygi kaip stiklas, grazi moneta pasirodo,ir gan sena,ir bukle super, reiks pasiknist radinuose gal dar ko gero metosi :)))visai smagu nudziugti radiniu kai manei kad nieko ypatingo, o pasirodo atvirksciai .

post-5526-0-59221800-1461041500_thumb.jpg

post-5526-0-09796300-1461041509_thumb.jpg

• Like 2

Metalo detektoriai

Na va gerai pasikapscius radau ir dar viena ,tiesa sita pries pora savaiciu rades. ir vel citrina padejo atskleisti grozi :)

post-5526-0-60427400-1461129558_thumb.jpg

post-5526-0-57821200-1461129573_thumb.jpg

• Like 1

pas man tok senolis 23 metu :))) tik ausies neprasidures :))))

siandien kazkur uzmaciau kaip valo sidabriuka :))))) trintuku...pabandziau...as ofigel tos monetos kur be zalumos, o tika pajuodavusios pasidare kaip naujos :))))))))))

na man patiko :)

• Like 1

pas man tok senolis 23 metu :))) tik ausies neprasidures :))))

siandien kazkur uzmaciau kaip valo sidabriuka :))))) trintuku...pabandziau...as ofigel tos monetos kur be zalumos, o tika pajuodavusios pasidare kaip naujos :))))))))))

na man patiko :)

Dar geriau švitriniu,liks tik blinėlis ;)

• Like 1

na nezinau jegos nereikejo,pabandziau ant sidabrinio lituko, tai kaip naujas,jokiu ibrezimu...ir trintukas pats bira...ka jis ten subraizys. :)

Padaryk foto ir pasididink ir pamatysi kaip liko pėdsakai atnaujinimo.

Senos monetos nereikia daryti nauja ;) .

O ananase ar niekas nebandė? Ananasas - prabangesnis vaisius, gal ir rezultatas geresnis bus?

O ananase ar niekas nebandė? Ananasas - prabangesnis vaisius, gal ir rezultatas geresnis bus?

Aha, ir laukti geriant kopi luwak kavą :D

na nezinau jegos nereikejo,pabandziau ant sidabrinio lituko, tai kaip naujas,jokiu ibrezimu...ir trintukas pats bira...ka jis ten subraizys. :)

o koki trintuka naudojai jei nepaslaptis? ju pats biesas visokiu,kaip issirinkt ? :)

Šiandien pakėliau švediška Frederiko pirmojo vieną sidabrinę orę gal kas turi minčių kaip ją nuvalyti? būklė gana gera tik koks 10 proc pajuodavę šiek tiek. kažkas sakė su pomidoru, o citrina pvz tinka?

Yra keli valymo būdai. Vienas placiai zinomas citrina, pomidorais ir t.t.

Gali pabandyti dar ir tokį (turi būti aukšta sidabro praba). Kokį indelį ( puoduką, gilesnę lėkštutę) vidinę pusę įvyniok aliuminio folijos lakštu ( aš naudoju kepimo foliją), iš akies šaukštą sodos ir užpili verdančiu vandeniu, įmeti monetą. Palaikai kol ataušta - jei dėmės lieka - kartoji.

Kiti net paverda (aš nebandžiau, man kažkaip baisoka).

Šiandien pakėliau švediška Frederiko pirmojo vieną sidabrinę orę gal kas turi minčių kaip ją nuvalyti? būklė gana gera tik koks 10 proc pajuodavę šiek tiek. kažkas sakė su pomidoru, o citrina pvz tinka?

esu kelias pavales su koncentruotom citrinos sultim,uztruko neilgai nusivale graziai,tai ta rekomenduociau.

Yra keli valymo būdai. Vienas placiai zinomas citrina, pomidorais ir t.t.

Gali pabandyti dar ir tokį (turi būti aukšta sidabro praba). Kokį indelį ( puoduką, gilesnę lėkštutę) vidinę pusę įvyniok aliuminio folijos lakštu ( aš naudoju kepimo foliją), iš akies šaukštą sodos ir užpili verdančiu vandeniu, įmeti monetą. Palaikai kol ataušta - jei dėmės lieka - kartoji.

Kiti net paverda (aš nebandžiau, man kažkaip baisoka).

indas negali buti metalinis.

cia ta prasme folderiuku monetoms? akropoli antram aukste knygine aurume...arba uzsisakyti e-parduotuveje florinus :)