Ieškotojų sąskrydis 2016
4 4

117 posts in this topic

Recommended Posts

Idėkite daugiau nuotraukų iš susitikimo, smagu bus nors pažiūrėti . ... :huh:

Metalo detektoriai

Sveiki.gal kas noretu prisijungti rytdienai i saskrydi is Vilniaus kokia 8 isvaziuojant iki vakaro vienam tingu vaziuoti..86464824septyni Vilnius :))  jeigu kas susidomes geriau i tel paskambinkite ar parasykite:)

Edited by vd111

Jei galima butu ringtis,tai miske kur kas smagiau butu jei vyktu+ pavesis :)arba bent ne liepos menesi :))

Taip, pačirškino šį kartą kaip reikiant, ne visi iki vakaro ištverė. Sekantį kartą rudeniop rinksimės, tada ir su plotu lengviau ir taip karšta nebus. Geriau apsirenkti, nei tokį karštį kęsti.

• Like 1

Na karštis buvo.Atatinkamai ir entuziazmas mojuotojų seko su lik kiekviena minute artėjant trečiai valandai.Galima buvo pagerbti vėliausiai palikusius rungčių lauką.Berods tai buvo jauni vyras ir mergina-šaunuoliai.

• Like 1

Didelis Aciu organizatoriams uz toki puiku rengini,as buvau pirma karta ir buvau labai nustebintas bendravimu tarp kolegu. Mes atvaziavome dviese,o atrode,kad visus kitus pazystu jau seniai nors situo hobiu domiuosi tik 10 menesiu.Labai idomios ir naudingos isminuotoju paskaitos, parustos rungtys(ypac ,,snaiperiu" rungtis),teko dalyvauti ir supratau,kad patirties dar labai truksta.As esu laaaabai patenkintas.Aciu visiems.O del oro salygu viskas ok ,vandeniu pavalem savo organizmus.

Didelis aciu organizacijai Mink. Tai ju nuopelnas, kad mes susirinkome. Didelis aciu ir teorija pravedusiems isminuotojams bei visai chebrai kuri susirinko. Kuo daugiau tokio pobudzio renginiu tuo daugiau pozityvaus poziurio mes sulauksime is visuomenes kuri ir taip I mus visus ziuri neigiamai. Pagarba jusu veiklai.

Pasisveriau,3 kg- ,gal galim dazniau,ir padidinti auka.Man negaila butu ir 20 eur.

Ir dar vienas pastebejimas,internetu bendraujame,os saskrydije nepazystama vieni kitu,pvz maciau ,,maka" ,,kriminal"dabar jau pazystu ,,gwaldi"ir dar kelis,butu dar idomiaiu,jaigu dar turetume matomus forumo vardus.,,neprivaloma,bet pageidautina",pertraukose tarp rungciu butu idomesnis bendravimas,ir idomesnes diskusijos.Tai tik mano nuomone.

Edited by kojotas
  • Like 1

Didelis aciu organizacijai Mink. Tai ju nuopelnas, kad mes susirinkome. Didelis aciu ir teorija pravedusiems isminuotojams bei visai chebrai kuri susirinko. Kuo daugiau tokio pobudzio renginiu tuo daugiau pozityvaus poziurio mes sulauksime is visuomenes kuri ir taip I mus visus ziuri neigiamai. Pagarba jusu veiklai.

Su kolege darbovieteje rodom radinukus viesai,ir bandom papasakoti istorijos musu krasto kiek sugebame,neslepsiu nuomones ivairios,bet kaskarta vi daugiau bendradarbiu paciupineja ir paziuri,reiskia nors ir labai mazas,bet zingsniukas i prieki.

Taip, pačirškino šį kartą kaip reikiant, ne visi iki vakaro ištverė. Sekantį kartą rudeniop rinksimės, tada ir su plotu lengviau ir taip karšta nebus. Geriau apsirenkti, nei tokį karštį kęsti.

neblogai butu ir si rudeni.

Na čia tikrai ne aš organizuoju renginį, aš tik prisidedu pagal galimybes, bet manau visko gero po nedaug. Kas norite į didelį ralį, tai galite sudalyvauti UK ralyje, kuris vyks rugsėjo mėnesį, ten kiti mastai, tik gal atmosfera nebus tokia, kaip LT, bet renginys žada būti labai didelis:

http://www.xp-adventures.co.uk

didele deka organizatoriams uz suteikta galimybe pabuti tarp bendraminciu, ir beabejo deka uz dovanas.

didele deka organizatoriams uz suteikta galimybe pabuti tarp bendraminciu, ir beabejo deka uz dovanas.

pririnkai daugiausiai juodo metalo?  :)  :D

nes pernai as jo daugiausiai pririnkau  :D  :D  :D  :D  :D

Noreciau padekoti uz puiku rengini, padekoti teisejams, organizatoriams ir remejams, nustebinusius su tokia puikia dovana :)
Labiausiai zude karstis ir saule ta diena, rudeni butu siek tiek lengviau ir vandens reiketu maziau (pagal paskaiciavimus 5 litrai vandens :)) )
Beje butu idomu paziureti rezultatus, ant kiek kas atsiliko, kad zinoti kita karta, pasiduoti iki rungties pabaigos ar ne  :)))

Pasiduoti niekada negalima, tai viena pagrindinių ieškotojų savybių. Esu daug kartų matęs pasidavusius žmones, kol ieškodavau jų pamestų daiktų, bet taip pat daug kartų  mačiau ir didelį džiaugsmą, kai galiausiai surasdavau prapuolėlius.

• Like 1

Organizatoriai ir jiems talkinę klubo nariai – Šaunuoliai!  Renginys puikus , o dvi paras kęsti svilinantį karštį – žygdarbis.

Čia aš tas pričiuožęs su mini fišerio rite (kaip Maka pasakė – Mariau kur tavo ritė:) ,o radinių ir svarbiausia įspūdžių manau visiems užteko, Sėkmės.

pririnkai daugiausiai juodo metalo?   :)  :D

nes pernai as jo daugiausiai pririnkau  :D  :D  :D  :D  :D

Aš daugiausiai juodo :D :D

prisidedu prie visu didelis dekui Mink klubo nariam uz puiku rengini 

gaila kad neisejo pasilikti ilgiau ne su savo transportu buvau kitamet tokios klaidos nebepadarysiu

dar karta aciu uz puiku rengini