Ieškotojų sąskrydis 2016
4 4

117 posts in this topic

Recommended Posts

gaila kad neisejo pasilikti ilgiau ne su savo transportu buvau

O pats iš kur.gal būtume radę kur įspraust kad butų galima pavakarot.Be to ryte prasidejo lietus apie 5 tai teko ir mums sprukti staigiai aptvarkius.

Metalo detektoriai

Antra karta dalivauju saskridija. Ir dar karta didelis ACIU :) organizatoriams ir dalyviams. Maluonu matiti tiek daug uzsidegusiu ir draugisku zmoniu. O svilinanti saule ir stiprus lietus nebaisus kai taip uzsideges viduja.

Aciu organizatoriams (ir Jameson)uz gerai praleista laika .... Isvaziavau paskutinis... Lauke dar buvo palikti kazkoki kazkieno daiktai ir bio tualetas, tikiuosi kazkas grizo ir susirinko :)

Gaila, kad per darbus nepavyko sudalyvauti. Matau, kad smagiai buvo. Kita kart tikiuosi ir man pavyks sudalyvauti.

Aciu organizatoriams (ir Jameson)uz gerai praleista laika .... Isvaziavau paskutinis... Lauke dar buvo palikti kazkoki kazkieno daiktai ir bio tualetas, tikiuosi kazkas grizo ir susirinko :)

Tai kas paskutinis išvažiuoja tas ir surenka viską... :) Tai ką palikom jau mums netilpo. Visos viltys buvo į tamsta :)

Pasiduoti niekada negalima, tai viena pagrindinių ieškotojų savybių. Esu daug kartų matęs pasidavusius žmones, kol ieškodavau jų pamestų daiktų, bet taip pat daug kartų mačiau ir didelį džiaugsmą, kai galiausiai surasdavau prapuolėlius.

Buvo daug ieskotoju jau arba pavarge ar pasidave likus valandai iki rungties pabaigos. Buvo siek tiek keista :)

Buvo daug ieskotoju jau arba pavarge ar pasidave likus valandai iki rungties pabaigos. Buvo siek tiek keista :)

man tai kelnės jau smuko nuo radinių, tai kai pridaviau svėrimui likus pusvalandžiui iki pabaigos nebuvau išleistas papildymui ;)

O pats iš kur.gal būtume radę kur įspraust kad butų galima pavakarot.Be to ryte prasidejo lietus apie 5 tai teko ir mums sprukti staigiai aptvarkius.

Telsiai  manau is tos puses nekazinkas tebuvo :(

man tai kelnės jau smuko nuo radinių, tai kai pridaviau svėrimui likus pusvalandžiui iki pabaigos nebuvau išleistas papildymui ;)

Cia jau kitas reikalas :))))

Visi pamastymai, pasiūlymai  ir pastabos skaitomi ir analizuojami, tai nesikuklinkit ir rašykit kol įspūdžiai nepasimiršo, nuo to sekantis renginys bus tik geresnis. Niekas negimė mokėdamas viską, bet stengiamės tobulėti.

• Like 3

Dėkui organizatorimas! Prie pastabų pridėčiau gal, kad man visai patiktų jei kiekvienas dalyvis gautų tarkime kokį lipduką su nicku ar panašiai

Telsiai  manau is tos puses nekazinkas tebuvo :(

Palanga ir Klaipėda važiavo beveik pro šalį, o iki Raseinių, iš kur važiavo ekipažas, irgi arčiau nei iki Kauno:)

O tai važinėjam visi po vieną, CO2 lygį keliam ir paskui skundžiamės, kad vasaros karštos :)

Tikrai didelis AČIŪ klubui "MINK" už organizuotą sąskrydį, o rėmėjams už prizus :rolleyes: Buvo smagu pamatyti pažystamys veidus, ir susipažinti su naujais žmonėmis :) super :)

Aciu organizatoriams uz rengini, viskas tikrai buvo saunu ... bet visgi sunkiausia (istverme) buvo 1-oji rungtis (ypac merginoms) :)

Aciu organizatoriams uz rengini, viskas tikrai buvo saunu ... bet visgi sunkiausia (istverme) buvo 1-oji rungtis (ypac merginoms) :)

Tai kitą kartą reik prašyt organizatorių kad skėtį panešiotų merginoms per tokius karščius :)  arba  kad kastų už jas :)

Tai kitą kartą reik prašyt organizatorių kad skėtį panešiotų merginoms per tokius karščius :)  arba  kad kastų už jas :)

Kasti man NEREIKIA :) dar ir tau iskasciau, jei paprasytum :)

gal galima būtų sužinoti kas iš tikro buvo paslėpta trečiojoje rungtyje? Noriu pasitikrinti kiek dar reikia lavinti vaizduotę :)

Eiliškumo nepamenu bet kažkas tokio

skarbonkė nuo alaus

diuraliuminis raktas

aliuminio viela

grandinėlė

keletas monetų

gal ką ir praleidau tai nemuškit kas nors gal papildys.

Nu gražiai atrodytų :) Gal geriau parungtyniaut kokiam lauke kai parlėksiu kokiam savaitgaliui į Šilutę 

Nieko tokio dėl to oro, visko gi nenumatysi :D Iš vyrų pusės jaučiasi šiek tiek ironijos kad moterys neiškentė karščio,( kaip ir aš :). Trys valandos įsaulyje, manau ir vyrams buvo gana nemažas išbandymas, o mes vis dėl to esame silpnoji lytis :). Bet tai dar nereiškia, jog mums nėra šansų rasti įdomių ir vertingų radinių ;)

• Like 1

Nieko tokio dėl to oro, visko gi nenumatysi :D Iš vyrų pusės jaučiasi šiek tiek ironijos kad moterys neiškentė karščio,( kaip ir aš :). Trys valandos įsaulyje, manau ir vyrams buvo gana nemažas išbandymas, o mes vis dėl to esame silpnoji lytis :). Bet tai dar nereiškia, jog mums nėra šansų rasti įdomių ir vertingų radinių ;)

Na tikrai sakiau be ironijos,nes vaikščiojau tikrai iškepęs.Man užteko paimti pusvalandžiui detektorių ir paslampinėt už kolegą kol jis dronu visus filmavo ir noras dingo visai tam vakarui kasinėt.

Jūs, močiute, vis tik atsargiau su fiziniais krūviais. Jau nebe smetonos laikai :)

Jūs, močiute, vis tik atsargiau su fiziniais krūviais. Jau nebe smetonos laikai :)

Tai tuo labiau, vaikeli, kad jau nebe Smetonos laikai.

trecioje rungtyje kiek pamenu:

1. gilze

2. Poverzle

3. Alaus kamstelis

4. Aliumo viela

5. 5 Centai

6.

7.

8.

9. Ziedelis

10. Skardines liezuvelis

kazkuris is likusiu grandinele ir vinis, mazdauk taip kazko dar nepamenu