BARAS
0

370 posts in this topic

Recommended Posts

na gerai pagalvojus tavo tiesa vovacka, gal as cia ant kokio stangisto naiezda padariau :)

Nesvarbu tiesa ar ne, svarbu linksma istorija pasitaike

Metalo detektoriai

Seniau zmones stiprus buvo, tai nedabar mes cia sedim ir mygtukus spaudom, o tada, zmones kiaura diena fizini darba dirbdavo, tai 82kg nebuvo jau toks ir sunkus krovinys, plius dar kai tas krovinys turi kokrecia vieta prie ukio ;)

Tikrai kad istorija, taip paemei lengvai tuos 82 kg ant peties ir uzsimetei, apsidairai, ogi ne iki keliu ilindes i durpes, o iki pazastu 562362 prajuokinai :DD

Nerašiau,kad "užsimečiau",rašiau,kad "užsiverčiau",Virmuti. Ar yra tekę miške,kam nors,rąstus tūsyti į štabelį? Technika ta pati: už plongalio kilsteli rąstą,pastatai vertikaliai,o paskui pakišęs petį lenkiesi žemyn ir ieškai svorio centro.Paskum kilsteli viršun storgalį ir rąstas jau ant peties... :rock: Su gelžgaliu,buvo paprasčiau - jis žymiai plonesnis už rąstą ir lygiu paviršiumi... :)

Papasakosiu įvykį,nutikusį pernai vasarą...

Nusipirkau aš,vanas,tą "liktarną",kuri šviečia įkraunama saulės. Patogus daiktas,sakyčiau - reikia kur nors pasišviesti patamsyje,pasičiumpi ir tysi lyg fakelą - nei gaisro baisu ir matai kur "kanopą" "guldyti"... ;)

Tai va,įsmeigiau lempą žemėn ir nusitysiau reikalų tvarkyti.Kai saulė "pasislinko" susirūpinau: ar užteks šviesos,kad batareika pasikrautų? Nee,reikia perkelti saulės atokaiton,pamislinau ir čiupau už koto - ėgi šlapias,blyn! Nu čia,dabar,nusistebėjau - bene "suprakaitavo"? fertye Tuo metu,mane pakvietė kaimynas ir aš,palikęs lempą stirksoti ankstesnėj vietoj,nušuoliavau išsiaiškinti,ko manęs prireikė...?

Parliuoksėdamas atgal pastebėjau,jog ant mano "svajonių" liktarnos,kažkoks "kiemšikis" su palaiminga snukio išraiška,"nugrežinėja" savo "rabarbarą",blyn!! 45554r

ACH TU, SSSSSSSSSSSSSSSSSSUSKI BLUSĖTAS,AR AŠ TĄ STULPĖKĄ ĮBRUKAU ČIA TAM,KAD TAU NUSIMYŽT BŪTU KUR?!?! Nu palauk,aš tau parodysiu,iš kur uodega auga...

Kažkada,"žalioj" jaunystėj,mano paprašytas deaugas,eksperimentui, sukonstravo nedidelės galios impulsų generatorių,veikiantį nuo laikrodinės batareikos. "Eksperimentas" nepavyko,bet prietaisėlis liko.Įdėjau batareiką,patikrinau - veikia! Tuoj sumečiau keršto planą... :rock:

"Numatytoj" vietoj,išpyliau keletą kibirų vandens,paklojau tankų,varinį tinklą,vidurin susmeigiau liktarnos stulpiuką,apvyniojęs jį tuo pačiu tinklu,sujungiau kontaktus ir įsitaisiau prie lango - "cirko" žiūrėti...

Neilgai trukus žiūriu,atsitysia kaimyno "kiemšikis" - vilkšunio,kolio ir pekineso hibridas ( ūgis ir ausys vilkšunio,kailis kolio ir "bukas",kaip autobuso priekis, t. y. kaip pekinesas) :o . Apuostė stulpėką ir pakėlė savo,užpakalinę dešinę... Impulsiukas kaaaaaip dės! :ploti: Blusėtasis "rabarbaro grežiotojas" kiauktelėjo ir ant kairiojo šono,su pakelta dešine, "prigulė". Iš juoko susilanksčiau kaip raskladuškė :DD ir vis dar juokdamasis,nupėdinau paveizėti kas,ten su tuo kiemšikiu,nutiko. Atpėdinu artyn,matau,jog blusius alsuoja,o akyse "sustingęs" klausimas: "kas,blyn,į tarpupautį,čia man įspyrė - aplinkui,gi,nieko nebuvo,tik stulpiukas..."... :o Stvėriau "kiemšikį" už uodegos ir nutysęs nutėškiau ant komposto krūvos.Pailsėk,pasakiau,tave tai tikrai atpratinau,myžčioti kur pakliuvo... frty

Man taip patiko "cirkas",jog tą prietaisėlį,buvau pritvirtinęs dar prie keleto stulpų ir medžių. Pasekmės: mano sudybą,visi kaimo kiemšikiai,aplenkia diiiideliu lanku,o kaime,labai įtariai žiūri,į bet kokį stačią "objektą". Ir,jeigu jau instinktas priverčia "žymėt teritoriją", savo "rabarbarus","gręžioja" gan atokiai nuo stulpų ir medžių - už posmetrio... :DD

:DD :DD :DD :DD :DD :DD Ciut kelniu neprivariau :DD :DD labai geras ir pamokantis nutikimas :ploti: Uzpatentavus, galima ir maza versliuka prasukti wert4twertwert

Džiaugiuosi,kad Jums patiko,gerbiamas Kadete. Šį kartą,įvertinimo sulaukiau po 18-os peržiūrų.A tokių įstorijų, iš mano gyvenimo - sočiai,sočiai... :)

Prie masinos ratu reikia kazko panasaus. Atvaziuoji pas ka i kiema ir :D jau ziurek ratai plemuoti...

Nepatarčiau. Vairuotojai, dažniausiai sunkvežimių, turi , tradiciją, atėjusią, greičiausai iš tarybinių laikų, nusičiurkšti ant automobilio rato... (Beje, tokį veiksmą reglamentuoja kai kurių šalių teisės aktai, pvz., UK, jei kelyje prispyrė neatidėliotinas reikalas, vairuotojas gali pasiusioti ant kairiojo galinio rato ir, berods, dešine ranka atsirėmęs į automobilį). Jei vairuotojas, savanoriškai savo auto įdiegęs tokį įtaisą, patirtų jo poveikį, pasekmės gali būti nepavydėtinos wweer

Prie masinos ratu reikia kazko panasaus. Atvaziuoji pas ka i kiema ir :D jau ziurek ratai plemuoti...

Nepatarčiau. Vairuotojai, dažniausiai sunkvežimių, turi , tradiciją, atėjusią, greičiausai iš tarybinių laikų, nusičiurkšti ant automobilio rato... (Beje, tokį veiksmą reglamentuoja kai kurių šalių teisės aktai, pvz., UK, jei kelyje prispyrė neatidėliotinas reikalas, vairuotojas gali pasiusioti ant kairiojo galinio rato ir, berods, dešine ranka atsirėmęs į automobilį). Jei vairuotojas, savanoriškai savo auto įdiegęs tokį įtaisą, patirtų jo poveikį, pasekmės gali būti nepavydėtinos wweer
Šią vasarą,iškrėčiau pokštą savo kaimynui,panaudodamas tą patį "prietaisėlį",kurį naudojau ir kiemšikiams "šugalinti". vbxcvbxcv Prisižvengiau netrealiai... :DD :DD frty

Si tema neturetu buti kritikuojama , ..... na bet neiskenciau ..... negaletu taip buti . Kad su kaimynu "pajuokauti " norejai , tai tikiu . Bet , kad jis "nukentejo" .... netikiu .....ir zinau kodel ... 234555

Si tema neturetu buti kritikuojama , ..... na bet neiskenciau ..... negaletu taip buti . Kad su kaimynu "pajuokauti " norejai , tai tikiu . Bet , kad jis "nukentejo" .... netikiu .....ir zinau kodel ... 234555

Tikiu,jog netikit,gerbiamas Uosi,bet Jūs klystat... Ir paaiškinsiu,kodėl: mano kaimynas mėgsta vaikščioti basas - nuo pavasario iki rudens."Žemės vaikas",skant... ;)

Su kaimynu tai su kaimynu, bet su gyvūnais tai žiaurus elgesys. Koks skirtumas tarp numesto šuns nuo tilto ir specialiai surengtų spąstų tam kad jį nukratyt elektra. ( p.s. Gerai, kad kaimynas gamtos vaikis. Kitu atveju galima neblogai susimokėti už tą šokį, kurį tamstai sušoko).

Su kaimynu tai su kaimynu, bet su gyvūnais tai žiaurus elgesys. Koks skirtumas tarp numesto šuns nuo tilto ir specialiai surengtų spąstų tam kad jį nukratyt elektra. ( p.s. Gerai, kad kaimynas gamtos vaikis. Kitu atveju galima neblogai susimokėti už tą šokį, kurį tamstai sušoko).

Skirtumas yra,gerbiamas S.W.A.T. Kiemšikis,ant komposto krūvos,padrybsojo porą valandų ir nupėdino savais keliais,o kaimynas,"rabarbarą gręžiojo" mano teritorijoje,todėl - ėmiausi "priemonių". Kaimynui,beje,irgi,nieko blogo nenutiko.Vat,jei būčiau pajungęs elektrinį "piemenį" (buvo,tokia mintis),viskas būtų pasibaigę ligonine - pagal save žinau... 456yghj5 frty

Negi dėl tarnybos,atrofavosi Jūsų jumoro jausmas? fertye Jei mano "priemonės",gyvybei ir sveikatai nekenkia,tai iš to,tik pasijuokti galima,o Jūs priimat taip,lyg aš teroristas būčiau...

Baro "lankymas" pagyvėjo,tai džiugina,bet komentarų,kažkaip,vis nedaugėja,tai - liūdina... :( Jei nebus "komentaristų",kritikų ir "liaupsintojų",nebus ir memuarų... Ar labai sunku,įmest,kokį,"snukelį"? fertye Bent jau žinočiau,kuriai "auditorijos" daliai patinka,mano memuarai,o kurie reaguoja,taip,kaip,gerbiamas S.W.A.T... :)

Eik jau, Kapralai, nepradėk čia visur kaišioti mano tarnybos. Mano humoro jausmas savo vietoje. Ir kas mane pažįsta, tą žino. Gal būt tavas bajeris kitom aplinkybėm būtu gerai praėjęs. Dabar man nepraėjo . Nekreipk dėmesio į mane, seną bambeklį. Kita kart patylėsiu.

As irgi nesupratau tos istorijos su virgulem ir policija, bet paskutines dvi istorijos pakeite mano nuomone ir dabar manau, kad gerb. Kapralo memuarus mielai skaityciau, su daug popieriniu serveteliu salia juoko asaroms sausint :DD 345fg444 vbxcvbxcv :))::

Viskas cia normalu su SWAT nuomone, jis tik iejes i bara paskaite, o reikejo pirma kelis islenkti ir tada skaityti ;)

Sveiki, gerbiamieji 234555

Norėčiau pasiklausti. Gal kam teko kasinėti vokiečių kulkosvaidininkų lizde? Kokie radinukai pasitaikė? Sovietų, tai pernai kelis buvau aptikęs, bet, išskyrus spalvoto metalo, nieko ypatingo.

Sveiki, gerbiamieji 234555

Norėčiau pasiklausti. Gal kam teko kasinėti vokiečių kulkosvaidininkų lizde? Kokie radinukai pasitaikė? Sovietų, tai pernai kelis buvau aptikęs, bet, išskyrus spalvoto metalo, nieko ypatingo.

Žmogus yra parodęs, kur toks lizdelis yra buvęs, bet matyt jokio veiksmo iš jo nebuvo tai radinių nieko neteko rasti.... :|

Ačiū Toksinai :) Galvojau vokiečiai nėra visiški pedantai :) Reiks pačekinti atvažiavus wert4twertwert