2016 Ruduo ir Žiema
2 2

355 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

staras tu tai jau turetum zinot ka radai :)))))

tik is googles  :lol: kaip radau sia moneta tai surikau kolegai, kad radau pirma Ukrainietiska moneta, nes pamaniau, kad ten grivnia  :D  :D  :D

• Like 2

cia gerai pavarei :) o draugas bego skersas per lauka nes pagalvojo kad radai novgarado grivna :))))))))))

cia gerai pavarei :) o draugas bego skersas per lauka nes pagalvojo kad radai novgarado grivna :))))))))))

nesenai man panasiai buvo, draugas lauke ramiausiai parode zyg. vazos orta ,  rankos siektiek drebejo ciupinejant, geras jausmas ir baltas pavydas  :D

Edited by vanPERSIK

:D

nesenai man panasiai buvo, draugas lauke ramiausiai parode zyg. vazos orta ,  rankos siektiek drebejo ciupinejant, geras jausmas ir baltas pavydas  :D

blin nu jauciu ,kad dziaugsmo abiem buvo :))) bet mintyse krebzdejo...kad ton pusen galejai ir pirmas nueit :)))))

blin nu jauciu ,kad dziaugsmo abiem buvo :))) bet mintyse krebzdejo...kad ton pusen galejai ir pirmas nueit :)))))

kiekvienas galvoja savaip .........  :D  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

DSCF3537.jpg

DSCF3538.jpg

DSCF3539.jpg

DSCF3540.jpg

Sveiki gryžau šnd į senas geras vietas :) Papuolė įdomus boratinas iš abiejų pusių vytis ko gero perkaltas arba fuflikas tu laiku bei Blaivystes ivedimo medaliukas nudziugino :D

• Like 8

DSCF3537.jpg

DSCF3538.jpg

DSCF3539.jpg

DSCF3540.jpg

Sveiki gryžau šnd į senas geras vietas :) Papuolė įdomus boratinas iš abiejų pusių vytis ko gero perkaltas arba fuflikas tu laiku bei Blaivystes ivedimo medaliukas nudziugino :D

grazumelis

Saunus dvikapeikis, sveikinu. As neseniai toki pakeliau, tik mano metai kiti ir stovis zymiai prastesnis.

L

• Like 2

bet tai kokia ten žemė kad tas šeštokėlis toks apsinešęs? kiek randu sidabriukų nu kažkaip niekad dar nebuvo tokių apsinešusių rast atkasi blizga na vietom pajuodavimas vienas kitas bet čia visas apsinešęs o kai pavalei  atsiskleidžia gražumas net sunku patikėt kad ten sidabras galėjo būt taip aplipęs.

• Like 1

bet tai kokia ten žemė kad tas šeštokėlis toks apsinešęs? kiek randu sidabriukų nu kažkaip niekad dar nebuvo tokių apsinešusių rast atkasi blizga na vietom pajuodavimas vienas kitas bet čia visas apsinešęs o kai pavalei  atsiskleidžia gražumas net sunku patikėt kad ten sidabras galėjo būt taip aplipęs.

nu žemė kaip žemė arimai tiesiog, buvęs kaimas ne aišku su kuo tas šeštokas gulėjo ten. Man tai jau ne pirmas toks sidabriokas esu radęs 1/3 talaros tai irgi tas pats atvejis pavalius islindo gražumas. O tik radęs tikrai nemaniau, kad sidabras nes dar žemėm buvo aplipęs masčiau kad šeip koks miręs variokas. :D​