Rūkorių tema
1 1

9 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Pagalvojau, kad nepamaišytų turėti rūkorių temą. Jei ką randate, pasidalinkite. Čia mano šiandien iškastas:

20160909_163630_zpsvbbhxrbb.jpg

20160909_164353_zps2let1nsy.jpg

Iš seniau:

20160319_152107_zpsttd7fuqn.jpg

6_zps1hbzlbar.jpg

5_zpscxjhhngk.jpg

• Patiko 7

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Dėkui :)

Nieko, viskam savo laikas :)

Prie mano namų puskilometrio alėja ir iš šonų tokie sampilai padaryti. Dabar stipriai užaugę. Spėju, kad prieš statant namus, žemė buvo tiesiog sustumdyta. Neseniai lapė urvą rausė ir iškasė butelių šukių, keramikos. Eidamas į parduotuvę pastebėjau, kad pakankamai seni daiktai guli. Šiandien pradėjau kasinėti, žiūriu, kad darbo turėsiu :) Blogai, kad viskas persišviečia ir esi matomas bei gaila detektorius Lietuvoje.

Dalintis šį pranešimą

Dėkui :)

Nieko, viskam savo laikas :)

Prie mano namų puskilometrio alėja ir iš šonų tokie sampilai padaryti. Dabar stipriai užaugę. Spėju, kad prieš statant namus, žemė buvo tiesiog sustumdyta. Neseniai lapė urvą rausė ir iškasė butelių šukių, keramikos. Eidamas į parduotuvę pastebėjau, kad pakankamai seni daiktai guli. Šiandien pradėjau kasinėti, žiūriu, kad darbo turėsiu :) Blogai, kad viskas persišviečia ir esi matomas bei gaila detektorius Lietuvoje.

Pries pradedant statybas nukasa apie 30cm sluoksni ir iseiles supila tuos apsauginius pylimus ( daznai ir archeologai prie tokio sluoksnio nuemimo stovi). Buna kad grunta daveza ir iskitu statybu bet ce jau reciau. Nugriove nama miesto centre krauna grunta o aplinkui namai su datom 1589........stoja sirdis nors lipk i sunkvezimi ir kask.galiausiai kita diena atvazavo archeologai ir suirinko papuosalus. nedekingas darbas :)

• Patiko 2

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
1 1