Detektorių remontas/tobulinimas
2 2

316 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Energingai mojuot reikia Fiskaru,o ne Garetu :D

mano tai ne nuo mojavimo nuluzo, o tas "fiskaras" krito ant tos vietos ir pasekmes... renkuos irankius vaziuoju namo.....

Energingai mojuot reikia Fiskaru,o ne Garetu :D

esu pastebėjes ,kad ace 250 mėgsta greitį ,gali varyt kaip su dalgiu nbnghxvhgfh

truputi palūžo ,tad teko paremontuot ,kol negavau naujos detalės šis remontas visai pasiteisino

http://kasejas.net/share.php?id=072E_5120E2BE

Man irgi neatlaikė energingo mojavimo :)

problemą teko spresti taip pat, kaip ir kolega.

[ Paveikslėlis ]

Ner ko po laukus makaluotis prie minusines temperaturos,neluzines :D

lužo vasara B)

kai uždėjau Garretui Mars Tiger ritė. Negabaritas gavosi fghh

As Savo Garrettui ACE-250 prasiilginau alkunes atrama iki pat alkunes . Dabar ne taip jauciasi apkrovimai mano alkuneje ir tuo paciu aparatas tapo istvermingesnis . Cia fizika . Patys galite visko savo patogumui prisigalvoti ... Nebent aparato kainos dydis stabdo jusu norus improvizacijai .... Jei patys savimi ir savo aparatu nepasirupinsite , tai ir teks kesti ivairius nepatogumus . Nebijokite patogumu . Savo detektoriu turiu ir garsumo reguliatoriu imontaves . Dabar jis dirba ne tik maksimaliu , bet ir taip kaip man reikia . Ausinemis nesinaudoju . . Galima dauk ko prisigalvoti . Svarbu , kad i galva ateitu geru minciu .

As Savo Garrettui ACE-250 prasiilginau alkunes atrama iki pat alkunes . Dabar ne taip jauciasi apkrovimai mano alkuneje ir tuo paciu aparatas tapo istvermingesnis . Cia fizika . Patys galite visko savo patogumui prisigalvoti ... Nebent aparato kainos dydis stabdo jusu norus improvizacijai .... Jei patys savimi ir savo aparatu nepasirupinsite , tai ir teks kesti ivairius nepatogumus . Nebijokite patogumu . Savo detektoriu turiu ir garsumo reguliatoriu imontaves . Dabar jis dirba ne tik maksimaliu , bet ir taip kaip man reikia . Ausinemis nesinaudoju . . Galima dauk ko prisigalvoti . Svarbu , kad i galva ateitu geru minciu .

Atrama iki alkunes gera mintis ,reikes pabandyt.

Sveiki, greit prasidės sezonas, o man atsitiko beda, turiu GARRETT GTP 1350, įjungtas pradėjo zvimbti be jokios priežasties ir rodyti belekokį metalą ar daiktą. Gal kas turite kokiu idėjų kaip panaikinti nesklandumą, bandžiau atstatyti gamyklinius parametrus, bet niekas nepasikeitė vistiek zvimbia kada nori. prieš tai truputi po kiemą pavaikščiojau, ruoštis gi reikia :) gal koki trukdį nuo kažko pagavau? Būsiu dėkingas už pagalbą.

Guest tonis

sveiki, pasistojo toks klausimas ar gali taip but kad pirmieji dektektoriai mato daiktus didesniu atstumu, nes turiu daug pazystamu kur pirke seniau nei as tai pas juos atstumas didesnis koki 3-4cm

//Perkelta tema apie Garrett Propointer// Moderatorius

Edited by tonis

Idomiai cia, galim patestuot pvz mano nesenas, 1lt pamato uz 5 cm, galetu dugiau kas patestuot ir matytumem skirtumus, kazin ar kronos firma jokios ytakos neturi, gal pakraunamos geriau?

Nu va, TeleKastuvo senesnis ir ima 1cm daugiau, dar galetu kas senesnius turi patestuot.

Sveiki, nesuprantu kodėl, bet maniškis Garrett'as pradėjo durniuot... Iš niekur nieko pradeda pypsėt ir vibruot, nors jokio metalo aplink nėra... Jums taip nebūna? :?

Ar nebus tik blogas kontaktas tarp rites ir valdymo? Neaisku kas ten vibruoja.

Jei naujas tai garantins yra tam, o cia ne tas pats Ignas ,,sustabdyk akimirka,, nugaletojas.