Detektorių remontas/tobulinimas
2 2

316 posts in this topic

Recommended Posts

As vedziau paieskoje:

garrett at pro coil plug

Arba

garrett at pro coil connector

Pats irgi ziurejau nera ebay, bet vistiek bandyk ieskoti :) sekmes

Dekui, bandysiu laime, gal kada uztaikysiu :)

Metalo detektoriai

Kitu ,,jungiklių,, tiesiog nėra, Garrett tokios atsarginės dalies neturi (neparduoda) ir laukimas todėl bus amžinas.

Tai taip ir reikejo pasakyt, kai skambinau. Dabar aiskeja reikalas. Informacijos nesuteikimas, kenkia FIRMAI. Manau reiktu, apie tai pagalvot. :huh:

Kaip galvojat ar eitų padaryti piną? Iš tokio reikalo :D
a80c8ab0f957.jpgbad6289db30f.jpg470cd87a9bf1.jpg

Jeigu bandyt daryt, gal kas suprantat, iš kokio storio lakuotos varinės vielos geriau sukt ritę?
Ant kokio pagrindo geriau sukt ritę( tuščiavidurio,plastmasės,ferito lazdelės)?

techno line BC 250 krauna kiekvieną bateriją atskirai, krovimo procese rodo kiekvienos baterijos voltažą ir įkrovimo lygį procentais.Pasikrovusias baterijas atjungia po vieną atskirai.Vienu žodžiu 4 in 1 Germany.

o kiek mokėjai? ir iš kur pirkai jei nepaslaptis?

ir ka manot apie Nitecore D4 LCD Intelligent Circuitry Global Insurance 18650 Charger

arba Nitecore i4 Intelligent

Ačiū reiks nusipirkt.. o bateriju lietuveje yra geru įkraunamų? Ir kaina nekosminė? Ar irgi rinktis iš užsienio?

Kaip galvojat ar eitų padaryti piną? Iš tokio reikalo :Da80c8ab0f957.jpgbad6289db30f.jpg470cd87a9bf1.jpg

Jeigu bandyt daryt, gal kas suprantat, iš kokio storio lakuotos varinės vielos geriau sukt ritę?

Kaip galvojat ar eitų padaryti piną? Iš tokio reikalo :Da80c8ab0f957.jpgbad6289db30f.jpg470cd87a9bf1.jpg

is savo patirties neverta jei nesi elektronokas. bet ir taip su juo dirvoj ilgiau zaisi nustinedamas nei daikto ieskodamas. geriau pataupyt ir imti daiktagamyklini pats tuo isitikikinau nors neviena esu pagamines.

Ziurint kam naudoji baterijas, pvz nestandartines perku www.aic.lt (prozektoriams ir pan.) O pakraunamas AA ir AAA perku aliexpress.com kaina gera ir kokybe nebloga.

• Like 1

is savo patirties neverta jei nesi elektronokas. bet ir taip su juo dirvoj ilgiau zaisi nustinedamas nei daikto ieskodamas. geriau pataupyt ir imti daiktagamyklini pats tuo isitikikinau nors neviena esu pagamines.

Turiu gamyklinį. Iš to vaikam, svečiam, galvojau pabandyt padaryt. Tai čia viskas gatava, reik tik ritę kitą susukt ir 4 laidukus prilituot. Na ir pritvirtint kažkaip :). Na man kaip visada jūra iki kelių :D

On 3/18/2015 at 06:46, EPA parašė:

Ačiū reiks nusipirkt.. o bateriju lietuveje yra geru įkraunamų? Ir kaina nekosminė? Ar irgi rinktis iš užsienio?

/

Mėgau nešiotis procesorių ant diržo,ko pasekoje nusilankstė kabelis.Subintavau standžiai,bet visvien kartais treška ir pypsi ne į temą.Ar galima nusipirkti ir pakeisti tik kabelį,ar tą patį galima remontuoti,ar naujai ritei su kabeliu jau taupyti?Kalba eina apie XP goldmaxx

Praziurejau posta. XP gamina remontinius kabelius kartu su kistuku (jei luzes kabelis prie rites) arba siuo atveju paprastesnis variantas - remontinis kistukas, kuris, skirtingai nuo standartinio yra ardomas, taigi reikes nupjauti kabelio galiuka, kur nuluzes ir prilituoti nauja remonetinis kistuka. Turiu randelyje. Ateityje kabeli nesiokite su islenkta kilpa, kaip ir parodyta instrukcijoje.

o kiek mokėjai? ir iš kur pirkai jei nepaslaptis?

http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=166341

17 evriku

pats naudoju tai tikrai neblogi

ir defektini akuma parodo nes nupirkau garmino gps ir kazkaip levai labai laike akumai 

idejau eneloop  o tuos isemes pastaciau kraut tai vienas pasirodo defektinis :)

Edited by Criminal

Na aš irgi iš LEMONOS pirkau, tai man aiškino, kad pakrovėjai yra dviejų tipų, kur greit pakrauna ir trumpiau laiko, ir kur ilgiau krauna ir ilgiau laiko. Tai aš ėmiau šitą, kur ilgiau krauna http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=114701 telpa 10 vnt +2 kronos.

Aišku tą batareikų vargą esu jau senai pamiršęs ir pakrovėją sūnui atidavęs :D

http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=166341

17 evriku

pats naudoju tai tikrai neblogi

ir defektini akuma parodo nes nupirkau garmino gps ir kazkaip levai labai laike akumai 

idejau eneloop  o tuos isemes pastaciau kraut tai vienas pasirodo defektinis :)

ačiū!

Na aš irgi iš LEMONOS pirkau, tai man aiškino, kad pakrovėjai yra dviejų tipų, kur greit pakrauna ir trumpiau laiko, ir kur ilgiau krauna ir ilgiau laiko. Tai aš ėmiau šitą, kur ilgiau krauna http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=114701 telpa 10 vnt +2 kronos.

Aišku tą batareikų vargą esu jau senai pamiršęs ir pakrovėją sūnui atidavęs :D

Kodėl pamiršęs?  :)

o gal dar toj pačioj parduotuvėj yra ir kraunamų baterijų? nes nesuprantu ten bežiūrėdamas katros kraunamos katros ne tai ličio tai šarmo ir t.t. :)

Kraunamų elementų klausimu ir topo centras gali  padėtį yra ir made in Japan apie kuriuos kalba sukasi.

ačiū!

o gal dar toj pačioj parduotuvėj yra ir kraunamų baterijų? nes nesuprantu ten bežiūrėdamas katros kraunamos katros ne tai ličio tai šarmo ir t.t. :)

lemonoj yra ir eneloop akumu.

O tadusia pamiršęs todel kad XP Deus naudoja :)

ačiū!

o gal dar toj pačioj parduotuvėj yra ir kraunamų baterijų? nes nesuprantu ten bežiūrėdamas katros kraunamos katros ne, tai ličio, tai šarmo ir t.t. :)

Pamiršęs todėl, kad pas mane  MD su pakraunamu akumu, krauni 2,5 h vaikštai 15h :)

Ant pakraunamų rašo RECHARGE ir talpa pvz 2600 mAh. nuo firmos ir talpos kaina priklauso. ;)

lemonoj yra ir eneloop akumu.

O tadusia pamiršęs todel kad XP Deus naudoja :)

Taip :)

Sveiki,fisher f70 ijungus ieskoti pradeda labai staigiai keisti savo parodymus,zodziu pypsi visur ir rodo viska.Taip buna nevisada.Kas galetu buti?Batareikos naujos.