Detektorių remontas/tobulinimas
2 2

316 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Paskambinkite vienas kitam, kai md veikia - kaip mat prades bludyti. Tas pats ir telefonui jungiantis prie operatoriaus antenu. Bent jau as taip manau...

tai dar geresnis variantas butu isvis telefona palikti namie?tada nebutu jokiu trugdziu?

tai dar geresnis variantas butu isvis telefona palikti namie?tada nebutu jokiu trugdziu?

Taip nebūtų, žmona neskambintų neklaustų kada grįši. :D

Edited by tadusia

Nera buve bedu del mobiliuju. Nei su fisheriu, nei su ACE. Vaiksciota ir po aukstos itampos laidais, ir ties mobiliuju bokstu.

O jei nesamones darosi su MD, patikrinti reiktu kontaktus. Ar batarkes gera kontakta turi ir pacius griaucius. Pas drauga buvo pradejes "pjauti", tai veikia, tai nesamones daro, tai laidukas viduje buvo atsijunges kazkokiu budu. Prilitavo ir vel viskas puiku.

Lapata, o skambindavo kas nors paieškos metu? Dar pastebėjau, jei ryšys toli nuo antenos ir dinginėja, tai telefonui "ieškant ryšio" MD labiau gliukina. Skambučio metu kartais išvis pradeda "blaškytis". Bet čia tais atvejais, kai jautrumas ant maksimumo.

• Like 1

Skambindavo ir tikrai niekas negliucindavo. Bet su ACE jautrumas siek tiek sumazintas iprastai (1-2 padalom). O su fisheriu tai detaliu del jautrumo nezinau, nes draugas juo naudojasi (jo ir yra), bet nesiskunde, kad gliucintu. Ir kiek paciam teko juo naudotis, taip pat nieko keisto nepastebejau, isskyrus ta atveji su laideliu... Bet dar paklausiu jo, kad neprisisneketi netiesos :)

Ieskojom pas giminaicius ir tokioj vietoj, kur beveik pasienis, tai ten ne tik kad signalas silpdavo, bet gaudydavo tai LT, tai LV signalus. Pastoviai SMS gaudavom su sveikinimais.

Ir mes vaikstinejant naudojam bluetuth kolonele, tai bent vienas mobilus visada ir BT signala pastoviai skleidzia :) 

Va gliukus esu gaves, bet nezinau, ar tai sutapimas, ar ne, bet budavo butent su vienos rusies pakraunamom baterijom. Kai isidedi kitas, visi gliukai dingdavo.

Nesakau, kad tai nera variantas, bet bent musu tai jis nekankina :)

iphone, sony, samsung telefonai.

Eksperimentas baigtas :D noriu pasidalinti su visais,galbut kazkam irgi bus naudinga.Zodziu kaip minejau daznai budavo bedu su melagingais parodymais mano MD,sokinedavo staigiai,rodydamas vis kazka naujo ir nesamoningo...taigi daug nuomoniu isklausiau ir dziovinau as ji,ir elementus naujus keiciau,perziurejau visus laidukus ar nera itrukimu ir t.t., bet viskas veltui buvo...kol neusgalvojau isjungt savo telefono ir ka jus manot?!BAIGESI nesamones momentaliai!  B)  tai vat.maniau gal sutapimas,bet ijungus tel vel pradejo pjaut gryba,ir taip kelis kart pabandziau kol isitikinau ir nusiraminau

tiesa tai budavo ne visada,bet gan daznai.telefonas iphone,visada pajungtas internetas ir dar velnias zino kas :) 

Edited by desert

Eksperimentas baigtas :D noriu pasidalinti su visais,galbut kazkam irgi bus naudinga.Zodziu kaip minejau daznai budavo bedu su melagingais parodymais mano MD,sokinedavo staigiai,rodydamas vis kazka naujo ir nesamoningo...taigi daug nuomoniu isklausiau ir dziovinau as ji,ir elementus naujus keiciau,perziurejau visus laidukus ar nera itrukimu ir t.t., bet viskas veltui buvo...kol neusgalvojau isjungt savo telefono ir ka jus manot?!BAIGESI nesamones momentaliai!  B)  tai vat.maniau gal sutapimas,bet ijungus tel vel pradejo pjaut gryba,ir taip kelis kart pabandziau kol isitikinau ir nusiraminau

tiesa tai budavo ne visada,bet gan daznai.telefonas iphone,visada pajungtas internetas ir dar velnias zino kas :)

Nuo interneto yr yra didziausi gliukai :)

pas mane fm transmiteris prie md prijunktas + telefona naudoju fm radijai , kad galeciau per ausines md signalus gaudyt, gliukai kai skambina ar sms raso o siaip palyginus  ramu,cia ant ace 250 :)

Kas dėl telefono tai teisybė ypač jaučiasi, kur blogas telefono ryšys t.y. kaip operatoriaus bazinė stotis (bokštas) jungiasi prie kitos. Kuo mažesnis yra ryšys tuo telefonas daugiau ieško geresnio"bokšto" tuo labiau siunčia signalus, kuriuos MD ir jaučia. Taip pat jaučiasi, kaip telefone naudojamas internetas jei jis persijungia pvz iš H, 3G ir 4G. Kasinėdamas įsijungiu Flight mode :)

• Like 1

draugai jau dabar skersai ziuri i ta toki hobi...dabar pradesiu dar ir isjunginet telefona,galvos isvis psichas  :lol:  ne tik kasineja zemes,bet dar ir isjungia kad nesusektu niekas...

fisheris juk turi galimybe dazni keisti, bent man toks dalykas padejo, nebent kas skambina.

pamastymai:

Tiek MD, tiek telefonai turi siųstuvą ir imtuvą, kaip žinia panašių prietaisų darbas šalia vienas kito gali būti neprognozuojamas, telefono siųstuvas yra gana galingas, lyginant su MD, taigi ir trukdantis labiau.

MD ir telefonai dirba labai skirtingais dažniais, jei telefone veikia Bluetooth ar Wi-Fi, persijungia mobialus - prisideda signalų skleidimas dar kitais dažniais.

Kaip žinia labiausiai "pešasi" tokiu pačiu dažniu dirbantys prietaisai, bet dažnis turi savo harmonikas (dažnio kartotines), jei dažnis bus tarkim lygiai 15 kartų aukštesnis, jis taip pat trukdys. Jei detektoriuje"perstumsite" dažnį (frequency shift), svetimo dažnio įtaka sumažės, bet nepamirškit, kad ir detektoriaus gylis sumažės.

Nutrūkę laidai (ypač ekranavimo) veikia kaip antena ir labai sėkmingai surenka pašalinius signalus

Prastos baterijos neatiduoda reikiamos detektoriui srovės, detektorius dirba nestabiliai, paties detektoriaus siųstuvas negali išspinduliuoti reikiamos energijos signalo, imtuvas prisirenka daugiau pašalinių trikdžių.

Skirtingi detektoriai dirba skirtingais dažniais, skiriasi apsaugos nuo trikdžių, todėl ir reakcija skirtinga. 

Išvados - paieškų metu geriau išjungti  Bluetoot, Wi-Fi, o dar geriau persijungti į skrydžio režimą, jei to negalima padaryti, telefoną reikia laikyti maksimaliai, kiek tai įmanoma, nutolusį nuo prietaiso bloko ir ritės.

Sveiki. Gal kas, ant AT PRO esat pasidarę belaides ausines? Gal ausinių nuorodėlę mesteltumėt :)

tai kur padejai Deusa?

o dėl ausinių gal toki komplekta geriau susikombinuot kokioj  elektronikos krautuvelej :)

http://www.hunterdepot.com/accessories/wireless-metal-detector-headphones/

Aš buvau pasidaręs iš bluetooth transmiterio ir Sennheiser EZX 80 ausinės. bet paskui Deusa paemiau ir kaip ir nenaudoju tam reikalui o transmiteri namie prie kompo prisabačinau ir bluetooth ausines papirkau

tai kur padejai Deusa?

o dėl ausinių gal toki komplekta geriau susikombinuot kokioj  elektronikos krautuvelej :)

http://www.hunterdepot.com/accessories/wireless-metal-detector-headphones/

Aš buvau pasidaręs iš bluetooth transmiterio ir Sennheiser EZX 80 ausinės. bet paskui Deusa paemiau ir kaip ir nenaudoju tam reikalui o transmiteri namie prie kompo prisabačinau ir bluetooth ausines papirkau

Deusui aš ištikimas  ;)   Kolega prašė pasidomėt, nori komforto :)  Dėkui už nuorodą.

vakar susiduriau su problemele maza, vakar man md pradejo signalizuot akmeny, kai iskasiau 20-25cm 

ar taip gali but kad reguotu y amkneny md?

signalas kaip metalo buvau nustebes kai atkapsciau.

gryzes namo dar syki patikrinau md, zvyro kruvele ir akmenu kruvele, nieko jis neregavo  

Ple, pagaliau kazkas rado meteorita, verta milijono... Tik nesakyk, kad nepasiemei - apsiverksiu.

O jei rimtai, tiketina, kad uzsirovei ant "hot rock". Kai kuriu akmenu sudetyje yra gelezies... :)

Jei MD turi rankinį grunto balansą, galima pakoreguoti, kad nereaguotų į akmenukus.

Galima, bet gylio sąskaita ;), jei MD rimtas, akmenys bus girdimi specifiniu signalu, kurį galima atskirti, tai geriau taip ir klausyti,  jei užsukinėsit grunto balansą, nukentės gylis.

Aš irgi buvau optikes pora riedulių. Tau MD tiesiog labai žemu garsu pradėjo urgzti, o diskrimas rodo nuli... :)

Sveiki...na sestadieni uzdainavo ir mano safarikas....taip supratau ,kad ko gero kabelio jungtis...pakelus ir pajudinus rite arba laida dainuoja ivairius signalus...kur kreiptis...ka daryt...ar gali buti kokios kitos priezastis?