Detektorių remontas/tobulinimas
2 2

316 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Sveiki...na sestadieni uzdainavo ir mano safarikas....taip supratau ,kad ko gero kabelio jungtis...pakelus ir pajudinus rite arba laida dainuoja ivairius signalus...kur kreiptis...ka daryt...ar gali buti kokios kitos priezastis?

Pas visu Minelab multidaznius rites kabelis perkistas per rema, prie ikisimo i rema kabelis stipriai uzlauztas ir per ta vieta pastoviai lankstomas, tai intensyviau naudojant luzta greiciau, nei pas standartinius prietaisus. Paprasciausia butu pasiskolinti rite nuo E trac, Explorer, Safari, Quatro ir paziureti ar nurims MD. Kaip matau Vilnius, tai net rytoj galiu paimti su  savimi rite ir pabandytume.

Pas visu Minelab multidaznius rites kabelis perkistas per rema, prie ikisimo i rema kabelis stipriai uzlauztas ir per ta vieta pastoviai lankstomas, tai intensyviau naudojant luzta greiciau, nei pas standartinius prietaisus. Paprasciausia butu pasiskolinti rite nuo E trac, Explorer, Safari, Quatro ir paziureti ar nurims MD. Kaip matau Vilnius, tai net rytoj galiu paimti su  savimi rite ir pabandytume.

galim tartis,kur ir kada nes idomu zinot kas atsitiko.....

ka tik pabandziau...paziuret dar syki...pamojavau su varine moneta.....ir nieko...aklas.... pajudini laida ir vel mato...tik signalo rodo belent koki....

Sirdingai dekingas Gintui(Skaineta) uz pagalba. Pagelbejo, sutvarke.  Dar syki aciu :)

jei ne paslaptis kas per gedimas buvo? nes man pradejo issijungineti,sakau gal ir bus beda su laidu.

jei ne paslaptis kas per gedimas buvo? nes man pradejo issijungineti,sakau gal ir bus beda su laidu.

Negalima visų gydyti tais pačiais vaistais. Jei manote, kad kabelio gedimas, tiesiog ištraukite jį ir pažiūrėkit ar išsijunginėja. Neaišku koks prietaisas, bet tai labiau būdinga maitinimo grandinei, nei kabeliui

Pabandykite pažiūrėti kontaktus detektoriaus maitinimo. Patraukite gumą, kuri dengia rėmą iš galo ir pašvietę žibintuvėlių, pažiūrėkite ar spyruoklės, kurios jungiasi su baterijų dėklu ar akumuliatoriumi yra švarios, nesurūdijusios.

Dažnai, per neapdairumą paieškos metu ten patenka drėgmė ir pažeidžia spyruokles.

Kažkas blogai pasidarė su mano ace 250, pradėjo pypsėt visada, kad ir pakėlus į viršų, kas galėtų būt? Su rite turbūt kažkas.

Kažkas blogai pasidarė su mano ace 250, pradėjo pypsėt visada, kad ir pakėlus į viršų, kas galėtų būt? Su rite turbūt kažkas.

gal ragelis naujas salia, todel ir pypsi?

Kišenėje buvo, bet tikrai ne naujas. :D

Namuose irgi pabandžiau tai... Taspats. Tiesiog pypsi visą laiką.

pirmoi eilei patikrink maitinima

Su laidais lygtais viskas gerai, bet gal kažkas ir nutiko ten, nes visada aš tą laidą ištraukinėju.

Su laidais lygtais viskas gerai, bet gal kažkas ir nutiko ten, nes visada aš tą laidą ištraukinėju.

aisku ir jungtis gali buti kalta ... bet as omeny turejau baterijas, ir ju kontaktus

- kai as turejau garreta at tai pasibaigus baterijom kreksedavo be sustojimo

Baterijos tai visos keturios padalos yra. :)

aisku ir jungtis gali buti kalta ... bet as omeny turejau baterijas, ir ju kontaktus

- kai as turejau garreta at tai pasibaigus baterijom kreksedavo be sustojimo

Baterijos tai visos keturios padalos yra. :) Dar apžiūrėsiu ten prie baterijų.

atjunk rite ir tada bandyk nors man atrodo kad po vakarykstcio maudymosi pateko dregmes i vidu tokiu atveju' bent man padejo' isemus baterijas labai gerai isdziovinti su fenu zinoma temperatura minimum.maniski buvo banga nuplovusi tai spejo tik zvygtelti ir visai buvo uzgeses.tikiusi kad isdziovinus turetu veikti.

Išsiardyk tą jungtelę prie bloko, pas mane buvo laidas nutrūkęs.

Draugeliui tvarkiau jungtį prie bloko. Buvo pametęs vieną varžtelį kur apspaudžia ritės kabeliuką, tai kabeliukas pasisukinėjo ir jungtyje laideliai pradėjo tarpusavyje trumpinti. Išardęs atskyriau laidelius vieną nuo kito ir į tarpus pritepiau silikono. Dabar viskas tvarkoje. Pas mane buvo atitrūkęs vienas laidelis, perlitavau ir kabeliuką prie koto pritempiau plastmasiniu dirželiu. Dabar aš tos jungties išvis neatjunginėju ir problemų nekyla. :)