Detektorių remontas/tobulinimas
2 2

316 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Radau problemą... Tas baltas laidukas nutrūko nuo mano traukinėjimo visada.

a44f7706035fa996b3627acfad8f8fe5987.JPG

Draugeliui tvarkiau jungtį prie bloko. Buvo pametęs vieną varžtelį kur apspaudžia ritės kabeliuką, tai kabeliukas pasisukinėjo ir jungtyje laideliai pradėjo tarpusavyje trumpinti. Išardęs atskyriau laidelius vieną nuo kito ir į tarpus pritepiau silikono. Dabar viskas tvarkoje. Pas mane buvo atitrūkęs vienas laidelis, perlitavau ir kabeliuką prie koto pritempiau plastmasiniu dirželiu. Dabar aš tos jungties išvis neatjunginėju ir problemų nekyla. :)

Na, o aš kiekvieną kart kai einu kasinėti, aš viską išardau ir įsidedu į kuprinę, tuo tarpu ir tą laidą išraukiu visada, dabar pagalvojus... Kam tą laidą reikėjo ištraukinėt. :/

Na, o aš kiekvieną kart kai einu kasinėti, aš viską išardau ir įsidedu į kuprinę, tuo tarpu ir tą laidą išraukiu visada, dabar pagalvojus... Kam tą laidą reikėjo ištraukinėt. :/

Aš vidurinę dalį sustumiu pilnai iki ritės, atjungiu viršutinę dalį su rankena ir smegenine ( kabeliuko jungties neliečiu ) ir į kuprinę. ;) Sėkmės.

• Like 1

Manau suremontuoti nebus problemų.

Kadangi jau išardei kištuką, tai būtu labai neblogai sulakuoti (aplakuoti) visus laidus ties sulitavimo vieta.

Manau suremontuoti nebus problemų.

Kadangi jau išardei kištuką, tai būtu labai neblogai sulakuoti (aplakuoti) visus laidus ties sulitavimo vieta.

Gal reikės pabandyti. :) + Vėl atsiprašau dėl numerio sumaišymo, užsakydamas magnetą. :/

Litavimui paprastai naudojamas fliusas (kanifolija, pasta ir t.t..., tik nenaudokit rūgštiniu pagrindu), po litavimą šitą reikalą reikia kruopščiai nuvalyti, nes tai gali turėti įtakos MD darbui ir jei jau lakuosit, nelips lakas.

Laba visiems :)

Turiu  garrett ATI PRO

ir ziauriai nervuoja ausines su laidu....

gal kas turit patarimu ... ar seip galit kur nukreipti del bevielio modulio.

Laukiu nesulaukiu :)

parasyk i pm kaip jau turesi, paimsiu .jei kas greiciau nepasiulys :)

seip  originalas veikia be priekaistu... bet laidas belenkaip nepatogu   daug darbuojantis

beje anksciau nusipirkau garrett ping pointer ir jis padielka,  nervina . mokat gal originalu padaryti :D

ar deti i sekcija ir pirkti is skynetos ??

Laukiu nesulaukiu :)

parasyk i pm kaip jau turesi, paimsiu .jei kas greiciau nepasiulys :)

seip  originalas veikia be priekaistu... bet laidas belenkaip nepatogu   daug darbuojantis

beje anksciau nusipirkau garrett ping pointer ir jis padielka,  nervina . mokat gal originalu padaryti :D

ar deti i sekcija ir pirkti is skynetos ??

Prieš Naujus metus pirkau pro-pointerį II iš Skainetos, puikiai reaguoja tiek statiniam, tiek dinaminiam režime. :rolleyes:

As prie savo ace250 fm transmiteri pasijunges,tik reikejo baterija talpesne prisilituot,emiau is telefono,nes originali baterija tik pusantros valandos tetraugdavo.tai kazkur man apie 25lt kazkur isejo viskas, nu aisku reikalingas fm imtuvas ir ausines,as paprasciausiai naudojuosi telefonu+ausines cia toks pigus variantas gavosi:D va ir visas belaidis komplektas gaunasi,kolkas patenkintas:)

čia gal ir bus ta naujiena http://md-hunter.com/wireless-headphones-for-garrett-at-new-2016/

dėkitės pliusus minusus ir tt.

Taip, Tadusia kaip visada įžvalgus, tai būtent ta naujiena. Deteknix jau pagamino belaides ausines AT PRO, kitiems MD buvo gaminama ir anksčiau. Greitu laiku jau bus prekyboje pas mus. Dėl manęs galit lituoti, lipdyti, rizikuoti MD garantija - tai jūsų valia. Aš parduodu gaminius, kurie tikrai veikia su MD, skirtus vartotojui, kuris neturi laiko užsiimti kūrybomis, neturi galimybių ir noro kažką bandyti, aš suteikiu garantiją, jei žmogui kažkas sugenda, jam to daikto nereikia išmesti. Net ir dabar LT yra firmos prekiaujančios kinietiškais detektoriais, tiek rimtų firmų kopijomis, tiek "savo" brendais, tik kažkodėl negirdėti, kad ieškotojai masiškai pirktų tuos detektorius. Kaina yra tokia, kokią nurodo gamintojas, niekas neliepia pirkti. Kur kas gamina dabar jau sunku sugaudyti, svarbu, kad daiktas būtų kokybiškas ir gamintojas tą kokybę užtikrintų. Net tas pats daugelio dievinamas ir kosminius pinigus kainuojantis IPhone gaminamas tame pačiame pasauliniame fabrike. 

Sveiki, žinau, kad ne vienam :garrettlogo: pinpointeriai klaidingai pradeda reaguoti į nieką, kaip sakant reaguoja į save. Kažkur skaičiau, kad taip nutinka jeigu yra įtrūkusi pino ritė, kad nuo vibracijos pats į save reaguoja  :16: . Jeigu kas išsprendėte problemą pasidalinkit.

Džiovinimas,kronos keitimas, virimas, meldimasis nepadeda :17:

tai nieko gero...

Ruseliai tai pervynioja ritę ir mygtuką keičia į membraninį, bet tai nemažai žaidimo... http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=1362127

Tadusia, palauk kitos savaitės ir atsinaujinsi į XP pinpointerį ;)

Žinau perskaitęs aš tuos ruselių bairius, nu gabus jie, aš tai tik pavirti sugebėjau :frize: laikinas sprendimas  -_- . Pas mus matyt niekas tuo neužsiima :( . :xplogo:  atsinaujinsiu paliubomu  :D  o kur tą dėti  :huh: 

Nurašyti. Kaip sąnaudas :D

Blogiausia tai, kad nenupjovus pino galiuko neišsiima ritė iš korpuso :(  Ji ten įklijuota. Naudos nedaug, jei su testeriu pamatuosi ritę ar ji nenutrūkusi. Ar suskilęs feritas taip nesužinosi :(

Dar gal kas žinot......... deuso ws4 ausinių rėme tas laidukas kur eina, tokių prekyboje yra ?  Tokių plonų, nes nuo mobylkos ausinių biski per storas, nesilaiko rėme.....spjauna lauk :angry: 

Dar gal kas žinot......... deuso ws4 ausinių rėme tas laidukas kur eina, tokių prekyboje yra ?  Tokių plonų, nes nuo mobylkos ausinių biski per storas, nesilaiko rėme.....spjauna lauk :angry:

Kiek suprantu tai tas laidukas eina i kita ausie ir atlieka antenos vaimeni juk kaikuriuose mob.tel. be ausiniu radijas neveikia.Gal taip.

Čia ne mobilkos FM, antenos vaidmens jis neatlieka. Tokio plono dvigyslio pardavime neteko matyti. Bandyti pratempti dvidubą ploną montažinį МГТФ laiduką.

Edited by vaicekas

Ten ne antena, nes ausinių blokas veikia ir nuimtas nuo rėmelio ir įdėtas į tarkim apyrankę, ten tik garsui laidas, tik labai plonas. Manau galima bandyti ir storesnį laidą ir nekišti į tą griovelį, o sukabinti plonomis "zatiaskemis". Nebus labai gražu, bet laikys, tikėtina, ilgiau.

Aš storesnį ir pratempęs :D  nepatinka kai matosi haltūra. Įsitikinęs, kad plonesnių yra tik gal ne LT.

Gal žinote kaip jie vadinasi, tokio tipo laidai ?