Forumiečių dosje
0

97 posts in this topic

Recommended Posts

34 m Siauliai.Dirbu Policijoj.Kasinejimai veza jau gal penkti metai.tiesa pasakius,nepamenu nei kaip,nei kada tai prasidejo.Bet,kaip daktarai sako,ligonis beviltiskas ir tik grabas istiesins :D

Metalo detektoriai

28 meteliai, laisvo oro direktorius :D domiuosi II WW, ypac domina vokieciu kariuomenes Totenkopf padaliniai. Vaidenuosi su MD siaures bei vidurio lietuvos krastuose. :twisted: Isigyjau garetuka 250 :mrgreen:

Tarp kitko tarnavau sovietų armijoje Vokietijoje, buvusioje totenkopf divizijos teritorijoje,jei rusai nemelavo :D. Sakydavo "divizija miortvoj galovi".Įspūdingos kareivines ir aplinka.

28 m., Vilnius, geležis, softas, tinklai. Ieškau pamestų smulkmenų Dzūkijoje. Jeigu ką nors domintų savaitgalinės išvykos, galime kooperuotis.

Re: Forumiečių dosje

sick » šiandien, 20:16

28 m., Vilnius, geležis, softas, tinklai. Ieškau pamestų smulkmenų Dzūkijoje. Jeigu ką nors domintų savaitgalinės išvykos, galime kooperuotis. žiurek az

33m , gyvenu Kuršėnuose.Nereguliariai kapstau jau ketvirti metai.Draugauju su GARRETTu šeiminėle. Šiuo metu su GTI2500. Specialybė- perekupas(auto). :P

Sveiki man 24, kaunietis. seniau ir pažvejodavau ir šeip gamtoi pagulėdavau, dabar šitie dalykai dažniausiai baigiasi su md ir kastuvu rankoje :) kasu apie 3 metai, vasara nusipirkus md, kaip tyčia po savaitės susilaužiau koja, tada dar nekasęs supratau, kad tai bus mano hobis nr 1 :)

Sveiki, 29 ugnegesys gelbetojas, kasinejimas pora metu, domina istorija ir aktyvus poilsis. Dar duomiuosi psichologija, filosofija... Praktikuoju fotografija, sportuoju.

Sveiki!Sergej 25 metai.Vilnius.Reklaminiu proektu vadovas,juristas.Nauduoju Garret ace250 kasineju viska po truputi,i savaite isvaziuoju apie 4,5 kartus kas nori prisijungti visada prasom rasykite :)

Sveiki man 24, kaunietis. seniau ir pažvejodavau ir šeip gamtoi pagulėdavau, dabar šitie dalykai dažniausiai baigiasi su md ir kastuvu rankoje :) kasu apie 3 metai, vasara nusipirkus md, kaip tyčia po savaitės susilaužiau koja, tada dar nekasęs supratau, kad tai bus mano hobis nr 1 :)

Sveiki, man 31, kaunietis, telekomunikacijos. Liosas istorija primine maniske :D - MD nespejo atkeliaut iki duru, koja - gipsas, po to nelaukta isvyka, menesi skaiciau instrukcijas kol atkeliaves MD namie gulejo. Dabar jau net ir zvejyba isbraukiau is laisvalaikio uzsiemimu.

Sveiki, Pitbulis 34metai, Šiauliai. Pardavimų vadovas.Esu pradedantysis MD turiu tik metai, islendu pakasinėti tik savaitgaliais. Kartais kapstausi Kuršėnuose. Jei kas noretu kooperuotis apie Šiaulius laukiu pasiulimų. :mrgreen:

o ka veiksit kai uždraus detektorius? reiks grižti prie žvejybos ir laukti kol koks nors asilas ir ja uždraus,juk seime yra tokiu ,kuriu protelis dar ir atsilieka nuo eilinio kaimo žmogelio,o parodyti,kad kažka dirba juk reikia,tikekimes,kad sveiku žmoniu ten daugiau.. Man 46metai,esu iš vievio,kasu viska,daugiau domina monetos ir napolis,domiuosi istorija,patinka gamta savaitgalius švenčiu stabiliai,darbas-pastatu nuoma pobuviams,jeigu ka domina rašykit až

Liepą sukakos 42 metukai, Lietuvos vidurys, automobiliai ir savaime aišku, kad laisvu laiku nuo darbo kastuvas, MD į rankas ir miškai, laukai, ir t.t.

Redaguota. Labai prašau laikytis taisyklių ir pranešimų nerašyti vien didžiosiomis raidėmis. Admin

Arvydas kitaip sakalyss , dvidesimtmetis.Dislokacijos vieta Mazeikiai -Klaipeda.Kasu viska, nuo kibiro iki kastuvo :D domina karo palikimas,monetos ir viskas kas blizga ;) Studentauju,(busimas mechanikas) domina seni rusiski motociklai,kita technika,dalyvauju motokrose, motociklu su priekabomis klaseje , megau zvejot bet kaip ir daugumai isigijus MD zvejyba liko uzmarstyje :D Su Md (Garret ) dazniausiai vaidenuos Mazeikiu apylinkese .Jei yra norinciu galim suorganizuot kazka ;)

Sveiki. Vadinuosi Giedrium, 21m, bedarbis. Šiuo metu kasu vinis, bet vis tikiuosi iškast ką įdomesnio. Detektorius Garrett ace250. Be kasimo dar domiuosi žvejyba, medžiokle, pneumatiniais ginklais ir HFT (šaudymas į lauko taikinius).

Sveiki. Esu 36m dzukelis-Alytaus raj. Radziunu kaimas. Nors dar tik ieskau MD, beb jau jauciu, kad jau tapau ligoiu. Domina karas. Lakstau keturraciu, zvejoju, medzioju.... Dabar esu londone,jieskau MD ir varau vasara kasineti. Butu malonu pabendauti su Dzukeliais.

Sveiki. Esu Evaldas is Alytaus. Susidariau nuomone, jog esu vienas is jauniausiu kasinetoju siame forume - dabar esu 18metis, o kasineti pradejau prie metus. Kasinejimu uzsikreciau nuo tecio, o kadangi jis retai namuose buna (tolimuju reisu vairuotojas), tai dazniausiai kasineju vienas, arba su bendraminciais draugais. Isriedam po pamoku, prapusti galvas. :) Radiniai ivairus - tiek karo palikimas, tiek moneteles,kryzeliai. Domiuosi medzio apdirbimu, tiksliau drozinejimu. Greitu metu padarysiu savo radiniu pristatyma. apsiribojam dzukijos apylinkemis,naudoju garett ace 250. Mielai praplesciau bendraminciu gretas, pasidalinti siuo malonumu kasinejant. ;) Tai tiek.