Prašau patarimo
2 2

14 posts in this topic

Recommended Posts

Rudeni radau toki (?),Nuploviau,pamerkiau i dist.vandieni,poto idėjau i muila (nes beveik nieko nesimatė) pora kartų išėmes pavaliau,buvo purvinas blynas,vėl idėjau i muila ir pamiršau.Vakar žmona ta dėžute radao savo bate,išploviau ir pastebėjau,kad vietomis matosi baltas metalas.Noriu paklausti jusų nuomonės:ar valyti ji toliau,ar palikti toki ?

P.S.aš manau,kad šis daigčiukas matė gaisra.

post-5289-0-33604100-1482059809_thumb.jpg

Metalo detektoriai

Na nuotraukoj tikrai jis gražiai atrodo nuvalytas kaip dabar ir nemanau kad labai jau nušveitus iki blizgesio atrodys gražiau..Aš palikčiau kaip yra.

• Like 1

visdelto,dar pavaliau sausu dantu sepeteliu ir vistiek matosi zalia ir melyna ,nufotkinau ir idejau i kompa (taip geriau isdidina)tik dirbtinis apsvietimas nelabai tinka,pabandysiu ryt nufotkinti dienos sviesoje.

P.S.Didinimo stiklai jau nelabai padeda,reiketu mikroskopo,gal Jus kokius naudojate ?

Muilo likuciai turbut :)

kiek pastebejau,tai muilo likuciai gerai nusivalo sausu sepeteliu, ;) gal nevisai ?

visdelto,dar pavaliau sausu dantu sepeteliu ir vistiek matosi zalia ir melyna ,nufotkinau ir idejau i kompa (taip geriau isdidina)tik dirbtinis apsvietimas nelabai tinka,pabandysiu ryt nufotkinti dienos sviesoje.

P.S.Didinimo stiklai jau nelabai padeda,reiketu mikroskopo,gal Jus kokius naudojate ?

kiek pastebejau,tai muilo likuciai gerai nusivalo sausu sepeteliu, ;) gal nevisai ?

Aš naudoju šį mikroskopą,http://www.ebay.com/itm/60X-Microscope-Loupe-LED-Magnifier-Currency-Detecting-/270575457007

pagal kainą visai geras. :)

dekui,pabandysim surasti kurnors LT.

Tik Lietuvoje kainuos 8 kart brangiau...:) Edited by teknetics

9€?!!? Tai, kad 1$ ebay'uje kainuoja. Tokį patį nusipirkau.

Klaipėda tai ne ebay. :D :D

Klaipėda tai ne ebay. :D :D

Kame problema iš ebay nusipirkti 1$ šuduką? Jau nuo 12 metų pirkinėju sau be problemų. :D

Na nuotraukoj tikrai jis gražiai atrodo nuvalytas kaip dabar ir nemanau kad labai jau nušveitus iki blizgesio atrodys gražiau..Aš palikčiau kaip yra.

dekui kolegos uz patarimus P.S.manau,kad skysto vazelino vonele,uzspaudziamas maiselis ir radinuku skrynele,bus kaip tik. :)