Atsargiai sodra apvoginėja banko saskaitas
0

20 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Būna :D  man buvo 72 artai 74 lt nuknisę :angry:  už sveikatos draudimą. Nors kas mėnesį mokėdavau. Pašūkavus gražino, bet kur bankas nuskaito mokesčius už pavedimus, gražint tipo jiems neina :17: . tai vis tiek ant poros litų ir ant kibiro nervų ragą gavau :16:

Nelabai pagavau kampo.. Čia sodra nuskaičiavo automatiškai nuo tavo sąskaitos? Persiprašau už neišprusimą, bet kur gyvenu, nacistinio režimo nėra ir pinigus nuo sąskaitos, be mano sutikimo, niekas nenuima :)

Jiem nesvarbu, kad bedarbis, uzejo i banko saskaita isskaiciavo pavoge tyliai, paskutinius pinigus kruopom. geriau ateitu tyliai ir nušautų. dar badu kankins.

Jiem nesvarbu, kad bedarbis, uzejo i banko saskaita isskaiciavo pavoge tyliai, paskutinius pinigus kruopom. geriau ateitu tyliai ir nušautų. dar badu kankins.

Kaip suprasti paėmė, užėjo ir nuėmė? Čia gi plin neteisėta. Niekas negali nuo tavo sąskaitos nuimti pinigų be tavo sutikimo. Kiekvienoje šalyje ateina pranešimas, jei esi skolingas ir pan. Tada yra variantas iš karto susimokėti, dalimis, ar kitais metais per šiek tiek  per didesnius mokesčius. Nors ką aš čia.. Kur mafija dirba įstatymo vardu, tas pats kas su savimi kalbėti :)

Kaip suprasti paėmė, užėjo ir nuėmė? Čia gi plin neteisėta. Niekas negali nuo tavo sąskaitos nuimti pinigų be tavo sutikimo. Kiekvienoje šalyje ateina pranešimas, jei esi skolingas ir pan. Tada yra variantas iš karto susimokėti, dalimis, ar kitais metais per šiek tiek  per didesnius mokesčius. Nors ką aš čia.. Kur mafija dirba įstatymo vardu, tas pats kas su savimi kalbėti :)

tai tu cia su savim ir pakalbejai :))))

o jeigu rimtai...tai siemet mano zmona susidure su pan. situacija...Susidare kazkur popieriuku spustis ir atsirado skola sodrai 360e...

tai tu cia su savim ir pakalbejai :))))

o jeigu rimtai...tai siemet mano zmona susidure su pan. situacija...Susidare kazkur popieriuku spustis ir atsirado skola sodrai 360e...

Ir visus  nuskaičiavo 360 nuo sąskaitos ar informavo apie skolą? Paprašė susimokėti? Jei, tarkim, aš pinigus laikau taupomojoje sąskaitoje, o pagrindinėje 20-30eu pasilieku? Tai tipo sodra nuskaičiuos tuos 20-30 ir likusius vis bandys nuimti per kitus kartus? :)

Perspejimu nebuvo, uzejau i el. banka pamaciau nuskaiciuotus pinigus, sodroje paaiskino, kad viena menesi nebuvo apdraustas.

Paprastai nuskaičiuodavo kai deklaruodavau pajamas. o dabar apvoge.

Čia dar nieko, aš už savo jau nuo 2016-09-01d.neegzistuojantį  ūkininko ūkį kas mėnesį vis dar moku po 11.40, nes sodra tik kitais metais teiksis kompuose atnaujinti  duomenis apie ūkininkus ,tipo kreipkis po sausio kažkelintos dienos mes permokas gal būt gražinsim , juokinga ir tiek

Jie turi tokia teisę, nuskaičiuoti :17: ne gana to mano nuskaičiavimo, kai turėjau deklaruoti pajamas už individualia veiklą, jiems sistema buvo užlinkusi ir kelias dienas negalėjo man pasakyti kiek man mokesčių reikia mokėti. O mokėti reikia, nes delspinigiai skaičiuosis :16: Nu o kai jau reikėjo susimokėti, tada bankas neleidžia pavedimo padaryti  :D suma per didelė. Paskambinus pasakė, kad čia dėl mano saugumo :frize:  gavau per kelis kartus pervedinėti ir taip dar banką eilinį kartą pamaitinti  -_-  vat taip vat ir gyvenam  :) 

Aš kai tik pradėjęs buvau savarankiškai mokėti PSD, tai ten irgi painiava su įmoku kodais baisi pasirodė, sumokėjau 92lt kiek pamenu, tai draustumo nerodė, o pinigams susigražinti lekiau i sodrą jie nusiunte i VMI, VMI vėl i sodrą, vienžodžiu prasidėjo siuntinejimas biurokratinis be rezultatų. Tai va laiko surasti ten važiuoti reikia, visur eiles atstovėti ilgiausias reikia, tai tris kartus pavažinejau ir mečiau tą reikalą, nes per tiek laiko kiek pravažinėjau ir sugaišau laiko dėl susigražinimo,tai praradau turbūt dvigubai tiek. Ir vistiek nepavyko išsiaiškinti kaip susigražinti ta įmoką, sumokėta įvedus neteisingą įmokos kodą. Tikėjausi,kad vėliau įskaitys tuos pinigus kaip PSD, bet taip niekada ir neiskaitė.

Taip, va sitoj vietoj jie moka. O kad ir kiek beeitum, galu niekad nerasi. Ir vistiek jiems dar ir antra karta teks sumoket.

Tai va, aš dabar todėl ir neturiu sąskaitų nei vienam LT banke, kad "netyčia" nenuskaičiuotu dėl ko nors. Buvo dabar iš kažkur atsiradus 15€ skola sodrai, tai tik laiška ir galėjo atsiusti. Tiesa dar skambino asmeniškai ,sakė kad skolingas ir kad reikia sumokėti, bet savavališkai jau neišeina jiems nuskaičiuoti. :)

Tai va, aš dabar todėl ir neturiu sąskaitų nei vienam LT banke, kad "netyčia" nenuskaičiuotu dėl ko nors. Buvo dabar iš kažkur atsiradus 15€ skola sodrai, tai tik laiška ir galėjo atsiusti. Tiesa dar skambino asmeniškai ,sakė kad skolingas ir kad reikia sumokėti, bet savavališkai jau neišeina jiems nuskaičiuoti. :)

suras kitu priemoniu skoloms ismust, perduos antstoliams... o tie apaks :) nera saskaitu, nera ka blokuot :)

Kokiu banku naudojies?

Žinoma skolų nekaupiu, bent ne tiek, kad anstoliams perduotų, nes ten tai turtą gali areštuoti ir mokėti po to teks daug daugiau. Kaip ten bebūtu, netikėtumų bent nebūna kolkas :) naudojuosi UK bankų paslaugomis :) O LT bankuose turėjau sąskaitų ir swedbank ir SEB (tada dar Vilniaus bankas man atrodo vadinosi) ir SNORE, buvau palikęs visose po kažkiek pinigų, tai laikui begant neliko tų pinigų, nes nuskaičiavo už aptarnavimus ir pan. sąskaitas bankai patys užgesino, tai tuom ir baigėsi viskas :)