Denga 1732m
1 1

36 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, gan senai radau tokia va moneta, bet tik dabar prisiruošiau ikelti čia ir pasidomėti ar dažnas radinys tokia moneta? Būklė nelabai kokia vos pavyko metus ižiūrėti.1141p.jpg7Sjnt.jpg

Metalo detektoriai

Link rytu Lietuvos pasienio pakankamai daznai papuola bet dazniausiai uzmustos. Tiktai viena ledine papuole su grazia patina :)))

tikrai grazios ,man pasitaike septynios ,yra ir visai graziu.Visdelto beveik 300m.musu rugsciuose arimuose.Gal jos ir naujos nebuvo jau labai idealios.O surasti tikrai malonu.

Edited by kojotas

pamenu vieną pačia pirmąją radau po kriauše senelio sode tai net netikėjau kad gali būt denga nes ji buvo didesnio diametro, o kai pradėjau valyt ir pamačiau metus akys ant kaktos iššoko. Iš vieno kolegos teko keletą tokių nusipirkt kolekcijai tai kai savo rastąją palyginau su jo maniškė buvo keliais milimetrais didesnė bet ir senesnė keliais dešimtmečiais tikriausia buvo jos skirtingų modelių kaldinamos skirtingais periodais. Šiaip kai esame pripratę prie griežtų monetos linijų denga ir visos senosios rusijos monetos atrodo kaip vienetiniai meno kūriniai. Nors vėlesnės carinės rusijos monetų dizainas irgi labai vykęs. 

• Like 2

Tiesa pasakius man pavlo I monetos labai grazios, noreciau, kad dabar tokio dizaino butu apyvartoje :)))

Tiesa pasakius man pavlo I monetos labai grazios, noreciau, kad dabar tokio dizaino butu apyvartoje :)))

As ir uz sia minti

jus snekat apie tokia? jaigu jaigu ji butu bent 20eur.vertes tai gal ir apsimoketu 19g. svori nesiotipost-5289-0-45711400-1482507038_thumb.jpg

post-5289-0-62614100-1482507939_thumb.jpgkita puse

Dengos, kaltos iki 1735 buvo perkaltos, todel zymiai retesnes nei po 1735.

tai jaigu 1735 metu tai retesne ?

post-5289-0-88957500-1482521863_thumb.jpg

pamenu vieną pačia pirmąją radau po kriauše senelio sode tai net netikėjau kad gali būt denga nes ji buvo didesnio diametro, o kai pradėjau valyt ir pamačiau metus akys ant kaktos iššoko. Iš vieno kolegos teko keletą tokių nusipirkt kolekcijai tai kai savo rastąją palyginau su jo maniškė buvo keliais milimetrais didesnė bet ir senesnė keliais dešimtmečiais tikriausia buvo jos skirtingų modelių kaldinamos skirtingais periodais. Šiaip kai esame pripratę prie griežtų monetos linijų denga ir visos senosios rusijos monetos atrodo kaip vienetiniai meno kūriniai. Nors vėlesnės carinės rusijos monetų dizainas irgi labai vykęs. 

vistiek denga grazesnes negu carines

• Like 1

009.JPGdar noriu paklausti,kokia cis buvo moneta ?

kita puse

Man panasu i Jelizavetos gal dvi kapeikas? Bet as nelabai nusimanau apie tokias monetas, tik svajoju surasti :)

Man panasu i Jelizavetos gal dvi kapeikas? Bet as nelabai nusimanau apie tokias monetas, tik svajoju surasti :)

rasi tikrai,jaigu nerasi aš tau padovanosiu kovo 8 d. :)

Edited by kojotas
  • Like 1

tai jaigu 1735 metu tai retesne ?

Ne, retesnes 1730 ir 1731, paskui nekale 32,33, o paskui neretos.

Ir dar 1741 retesnes. 42 nekale.

Cia grubiai aisku, toliau nuo detaliu priklauso, lapu kiekio, 1 ar 2 linijos ir t.t.

Va, perkalta. tokios - retos:

post-3957-0-86968500-1482526992_thumb.jpg

Edited by Xargo

Ne, retesnes 1730 ir 1731, paskui nekale 32,33, o paskui neretos.

Ir dar 1741 retesnes. 42 nekale.

Cia grubiai aisku, toliau nuo detaliu priklauso, lapu kiekio, 1 ar 2 linijos ir t.t.

Labai dekoju uz paaiskinimus,bet vistiek rupi islekti i laukus ir surasti dar viena nors ir mirusia moneta.

:)

Sveiki, gan senai radau tokia va moneta, bet tik dabar prisiruošiau ikelti čia ir pasidomėti ar dažnas radinys tokia moneta? Būklė nelabai kokia vos pavyko metus ižiūrėti.1141p.jpg7Sjnt.jpg

Cia yra 173? metu moneta