kamarado nuotykiai :D
0

26 pranešimų šioje temoje

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

puse gyvenimo yra feikas...video tikrai su humoru pateikiamas, ne taip kai filmuoja kiekviena iskasiama duobe ir rezultata..

Dalintis šį pranešimą

Tas su mini bizniu - nuorūkom žinoma, kad feikas, bet keikvienam feike yra dalis tiesos :D su dešra tai ten realus net diedo reti dantys atsispaudę ant jos godžiai kando :D vienam video kasė kasė milžinišką duobę rado kažkokį kakaliką, o po to rodo stambiu planu savo feisą stenantį tipo atkeršijo duobei kaip katinas į tapkę :D o šiaip jis tu aleliujų ir ryžikų pyžiku normaliai pririnkęs jaučiu iš to ir gyvena...

Dalintis šį pranešimą

Haters gonna say its fake :D daug naujo nesuzinojau, bet rytiniam pasisedejimui tulike puikiai tinka :D prezervatyva matai rado :D :D nustebino dar silke pataluose :D jis gal latvis bus?

Dalintis šį pranešimą

Neuzkrauna man video, bet ten turbut Kolia-cempion :D

Man dar patinka Batia su Vladu, ukrainieciai, kur su ziguliuku vazineja. Paprasti tokie, nesikeikia :) O labiausiai patinka kanalas Pokinutyj mir, bet ten nekasa vyrukas, o po apleistus namus vaiksto :)

Dalintis šį pranešimą

A kur vergas  Vasia,,CEMPION ..?

ne vasia o kolia cempion... vergas sugniuzdytas nes suvarė jį į sezono pabaigą nerado monetos ir nukarūnavo tipo nebečempionas :D 

Dalintis šį pranešimą

Neuzkrauna man video, bet ten turbut Kolia-cempion :D

Man dar patinka Batia su Vladu, ukrainieciai, kur su ziguliuku vazineja. Paprasti tokie, nesikeikia :) O labiausiai patinka kanalas Pokinutyj mir, bet ten nekasa vyrukas, o po apleistus namus vaiksto :)

taip taip Kolia / cempion ...... Vasia 1000 atsiprasytmu :D

Dalintis šį pranešimą

butu idomu su tokiu frukteliu laukuose susitikti :) gal dar kada ir susitiksiu , maciau kapstesi purvyne prie Karalienes tilto, o ten as daznai bunu.

Dalintis šį pranešimą

...bet gi meluoja žaltys ,kad nieko nerado.Įdemiau įsižiūrėjus į 50,07 minutė...matos kaip traukia sidabrinę taurę...

Dalintis šį pranešimą

Seip teisingai, kam visiems rodyti kad tokius dalykus radai :D

Redaguota Kirito

Dalintis šį pranešimą

oi sekas tam bolvonui - puikus radinys, dėl tokio verta perkast visą lauką :) 

2 people patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
0