Skyrelis "žaliems"
3 3

1,660 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

turiu ace 250 jau metus. Pradzioje galvojau geras aparatas, o paskiau pastebejau ,kad slamstas. stabdis ir grybas. Verciau pirk iskarto brangesni. Koki minelab . Mano draugas per ebay gan nebrangiai nusipirko. Parsisiuntimas is USA kainavo 100 litu.

turiu ace 250 jau metus. Pradzioje galvojau geras aparatas, o paskiau pastebejau ,kad slamstas. stabdis ir grybas.

Man atrodo, kad ne detektorius, bet tamsta pats, biškelį stabdot... wweer Ir baikit čia dejuot kiekvienoje temoje dėl Ace 250. Jei nemokat dirbti, tai pats esat kaltas. Dešimtys ir šimtai ieškotojų šį detektorių naudoja arba kaip pirmąjį aparatą ir nusiskundimų kažkaip negirdėti... Na, nebent, jūsų aparatas sugedęs... O jei taip, tai neškit greičiau remontuot, o ne "floodinkit"... wweer 45554r

Neperseniausiai su kolega buvom isvaziave pakasinet, as su x-terra 705, jis su ace 250. Radiniu jis iskase daugiau. Zinoma pagal vieno pusdienio rezultatus negalima daryti jokiu isvadu, bet ace 250 tikrai normalus MD, daug zmoniu su juo kasa ne vienus metus ir nesiskundzia. Jei kokia monetele gules iki 15 cm tikrai duos signala. Esu su garetu pririnkes ir visiskai sudilusiu buratinu ir cesuiku, taip kad pastebi jis ir visai smulkias monetas.

Kaip vienas kolega yra pasakes - radiniu kiekis priklauso ne nuo MD, o nuo nueitu kilometru skaiciaus :). Na ir zinoma reikia zinoti kur vaikcioti :)

turiu ace 250 jau metus. Pradzioje galvojau geras aparatas, o paskiau pastebejau ,kad slamstas. stabdis ir grybas.

Man atrodo, kad ne detektorius, bet tamsta pats, biškelį stabdot... wweer Ir baikit čia dejuot kiekvienoje temoje dėl Ace 250. Jei nemokat dirbti, tai pats esat kaltas. Dešimtys ir šimtai ieškotojų šį detektorių naudoja arba kaip pirmąjį aparatą ir nusiskundimų kažkaip negirdėti... Na, nebent, jūsų aparatas sugedęs... O jei taip, tai neškit greičiau remontuot, o ne "floodinkit"... wweer 45554r

Manau ,kad savo nuomone Jus galetumete pasilikti sau, o ne aiskinti man kur ir ka sakyti ar rasyti!

Ziurekite pradziai save!

Žmonės teisingai kalba. Jei norimų radinių nėra, neverta visą kaltę aparatui verst.Vieta+įranga+patirtis+sėkmė.

arvy arba keičiate bendravimo toną su forumo dalyviais, arba eisite atostogų pailsėti nuo forumo.

( P.S su ace daugiau radinių esu iškasęs, nei su terra50 23445 )

sveiki jaunuoliai ysigijau ace 250 nu padovanojo man jy ka galetumetia patarti ka kaip geriau nustatyti

mane domina monetos sidabrines auksines ir aisku visos kitos ka galite patarti pradedanciajam aciu

sveiki jaunuoliai ysigijau ace 250 nu padovanojo man jy ka galetumetia patarti ka kaip geriau nustatyti

mane domina monetos sidabrines auksines ir aisku visos kitos ka galite patarti pradedanciajam aciu

pamirsau dadeti kad garrett ace 250

patarčiau netinget paskaityti foruma paguglinti yatubinti ir praktikuotis kokiam darže su ivaireis sidabriniais auksiniais objektais

isigik didesne ryte( performance) gylis gan geras ir placiai ima , iprasi atskirsi kur moneta kur kamstelis per kokius 3metus otaip kask kaip pipsi ir atrinksi kaip kas skamba,patarciau ausines nusipirkti.

Taip gavosi kad as savo ace250 gavau su 9x12" rite. Nesu ismegines standartines, nezinau ar cia skaitosi

pliusas ar minusas. Turbut dauguma kas turi 9x12, taip pat turi ir originalia mazesne. Speju su mazesne lengviau pinpointi. Dar

esu skaites kad su mano turima didesne nesimato visai mazu metaliniu daiktu. Gal galima butu isgirsti nuomoniu?

Su maza rite tikrai lengviau nustatyti centra, nei su 9x12, bet greit supranti ta paklaida, o del mazu daiktu, tai su 9x12 kasu boratinkas, esu rades cesuika ir kitu smulkiu daiktu, tik reikia dazniau kast, nes gero smulkaus daikto signalas buna prastesnis, bet siaip nebutina kast, jei kursorius stovi zemiau 5 c ribos, nebent labai stabiliai laikosi, tuomet dar kasu.

sveiki visi :) as naujokas siam reikale, gal galetumet man padet, zinau kad pas mane kazkur aplink nama yra pakase zydai aukso bei sidabro gaminiu, gylis turetu but iki metro, koki detektoriu patartumet pirkt kad atrast sy lobi?

Nu kam tau detektorius su juo gi draudžiama ieškot, pasidarai smaigą ir pirmyn aplink namą, su smaigu žemę badai,

kad nauda bus tai 100proc.jei nerasi aukso tai fizinę formą pagerinsi žemę supurensi geriau augs viskas, o jei rasi biudžetą papildysi...Nes jau viešai parašei kad NE TAVO...reiškia teks i VMI nešt o ten kai įvertins tai ir padalins kaip pagal įstatymą priklauso.

sveiki visi :) as naujokas siam reikale, gal galetumet man padet, zinau kad pas mane kazkur aplink nama yra pakase zydai aukso bei sidabro gaminiu, gylis turetu but iki metro, koki detektoriu patartumet pirkt kad atrast sy lobi?

Kam vėl reikia šaipytis iš žmogaus, jis pataikė tikrai į temą. Aš tai siūlyčiau pasiskaityti temas apie detektorius

Kas norejo suprato taip kaip norėjo.

Aš savo mamos žiedo ieškodamas darže jau po pusvalandžio buvau su pilnom kišenem šiukšlių o čia aplink namą.... karjeras gausis. Todėl ir patariau kaip man pasirodė.

O kad ne šeiminiko lobis tai pats parašė... aš tik pakomentavau teks nešt nuovadon... ten puse metu lauks šeimininko jei neatsiras šeiminikas VMI padalins kai įvertins kiek ten kam priklauso nepamenu.

P.S atleiskit bet manau čia gryn antis

P.S.S pirk Minelab Xterra305;Garrett AT pro;ACE250-350

Sveiki

Dirbu gamyboje tai tenka knaisiotis ivairiose vietovese.

Siemet dirbant Latvijoje prie Dauguvos upes sutikau keleta zmogeliu vaikstanciu su MD mano akivaizdoje jie iskase keleta senu sidabriniu monetu.

Tai nusprendziau ir as isigyti MD.

Perskaiciau dauk info. bet viskas taip susivele kad be konsultacijos neapsieisiu.

Patarkite kokio gamintojo MD pasirinkti Garrett, Minelab ar Fisher?

Kokia rite geriau doubleD ar paparasta apvali?

Is kiekvieno gamintojo turiu nusimates po viena modeliuka, bet noretusi patyrusiu zmoniu patarimo.

Kaip naujokui gerai butu paprastesnis valdymas (gal kok lietuviskas ar rusiskas meniu imanomas).

Manau isigyti pusiu profesionalu MD, nes su profesionaliu tai vis tiek neisnaudosiu visu galimybiu.

Paieskos objektai ivairus (karas, monetos visokios senienos).

Suma kuria galeciau skirti iki 3000lt.

Kaip supratauf orume yra zmoniu kurie uzsiima MD prekyba, jei turetumet konkreciu pasiulymu parasykit asmeniskai darkava@gmail.com

Aciu

Tik nepasimauk an to kablio šitas tipo "pradedantiems" nes paskui gailėaies imk iškart normalų pvz xterra 305 nuo 705 skirias keliais šimtais lt (studijuosi maksimum pora valandų skirtumus) o darbo patogumas ir efekttyvumas ženklus Rite vienareikšmiškai DD su ja daugiau išsirinksi spalvoto metalo juodo metalo šiukšlynuose, dabar aš imčiau daugiadažnį pvz Minelab / Safari

,,lin"-Max pora valandu wert4624566, nejuokinkit svieto, kaip pradedantčiam ir savaitėlės nepakaks .Ritė, kodėl būtent DD, užterštuose vietose su ja daugiau vargo, negu naudos.Pats vaikštau su 305 ir kol kas nesiruošiu su ja skirtis, tarnauja ištikimai.Nepatyrusiam ieškotojui gali duoti aparatą nors ir stebuklinga naudos iš to bus ne daug.