Skyrelis "žaliems"
3 3

1,660 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki,norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Garrett ace 250 su Tiger rite.

Sveiki,nesulaukes komentaru paklausiu kitaip:kokia rite geriausia tiktu ieskikliui Garrett ace 250 ,kokias jus naudojate ?

Edited by kojotas

Metalo detektoriai

As retkarciais pavaikstau su XP deus tai skirtumas uuuu,bet gal yra kokia rite,kad nors kiek butu gersne uz standartine.Siaip ace aparatas man patinka tik standartine rite.....

Bet kokiu atveju didele rite jau duod daug privalumu (askiu sektantai su dideliais vairais ir tevaiksto) standartine atsargine (papludimy, siukslyne)

gerai mastai tiger universalesne. O jei zadi po lygius laukus vaiksciot (svarus ne zolite neislindus ciupk didesne) grubiai tiek :)

Nesenai įsigijau tiger ritę.Atskirų daiktų paieškoje ji patogesnė(apima didesnį plotą,nereikia tankiai mosuoti,prideda gylio).Tik smulkius daiktus sunkiau pagauti į centrą, reikia daugiau pabaksnoti propointeriu.Su standartine rite pagauni 1kap. į kiaušinio plotelį ir tarp smulkių šiukšlių lengviau išskirti spalvoto vietą.Čia gal tik mano nuomonė,tiger naudoju nesenai, reikia priprasti.

Tiger, skirtingai nei standartinė ritė yra DD tipo ritė, taigi centro nustatymas yra sunkesnis dėl pačios ritės konstrukcijos, reikės "kryžiuoti" arba kitas retai naudojamas būdas - mojuoti į šonus ir slinkti i priekį, staigiai dingus signalui, radinys yra ritės gale, maždaug už 2cm. Įpratus tai gana patogus būdas.

Daug skaiciau, bet neradau atsakymo i mane dominanti klausima. Ar galima butu ace 250 standartine rite kist i vandeni? Panardint su visu kotu ir laidu, pasaugant tik bloka? Ar geriau nerizikuot taip ekstremaliai?

Daug skaiciau, bet neradau atsakymo i mane dominanti klausima. Ar galima butu ace 250 standartine rite kist i vandeni? Panardint su visu kotu ir laidu, pasaugant tik bloka? Ar geriau nerizikuot taip ekstremaliai?

Galima tik iki bloko. Laidą su rite galima.

Gal galit patart katras geresnis, ar Garret 400i ar Fisher Gold Bug 2? O gal uz ta kaina yra kur kas geresniu ir su didesnui giliu. Vienas faktorius man savrbus tai metalu diskriminacija.

Ir dar norejau suzinoti, ar is to galima pragyventi?

Sorry kad double postinu, bet nematau as cia redaguoti savo pranesimo...

Galima ir gan gerai. Priklauso kiek tam reikalui skirsi laiko ir pastangu. (betkoks darbas yra apmokamas) :)

Jei zadi skirti keles valandas, viena diena per savaite. Tai tik kaskiek prisidursi ir turesi aktyviai praleista laika

Galima ir gan gerai. Priklauso kiek tam reikalui skirsi laiko ir pastangu. (betkoks darbas yra apmokamas) :)

Jei zadi skirti keles valandas, viena diena per savaite. Tai tik kaskiek prisidursi ir turesi aktyviai praleista laika

Oi daug galeciau skirti laiko tam:) Zinau keleta vietu, kur galima butu patirineti, kaip kad apleistos baznycios rusius su grindim is smelio ir pns.

kad pragyventum is to, turetai tapt "juoduoju" archeologu, o jeigu kaip doras pilietis tik pramogai - hobiui tai tikrai ne, nebent papludimy ant aliuko gali pasirinkt.

kad pragyventum is to, turetai tapt "juoduoju" archeologu, o jeigu kaip doras pilietis tik pramogai - hobiui tai tikrai ne, nebent papludimy ant aliuko gali pasirinkt.

Oi daug galeciau skirti laiko tam:) Zinau keleta vietu, kur galima butu patirineti, kaip kad apleistos baznycios rusius su grindim is smelio ir pns.

Jonasa,aš irgi noriu pasakyti savo nuomone:pragyventi galėtum jaigu rinktum juoda metala kas diena maždaug po 250 kg.O jaigu tapsi "juodu archelogu" teisėsauga pasirūpins ,kad kažkurį laiką pragyventum.(kažkas kažkada pametė - o tu radai ir džiaukis :)  ) čia ne verslas o malonus laisvalaikio praleidimas.

Žmonės, kurkit video angliškus ir meskit į youtube, tik įdomius.

idomiems video reikia idomiu radiniu :) bet to kad is to uzdirbtum turi surinkti 50 000 perziuru man atrodo 

Ka jau ka bet mes lietuviai bumbet ir bedavotis sugebam neblogai.

MD i rankas daugiau laiko grynam ore. Bus ir mintis sviesios ir radiniai dzugins ;)

Ka jau ka bet mes lietuviai bumbet ir bedavotis sugebam neblogai.

MD i rankas daugiau laiko grynam ore. Bus ir mintis sviesios ir radiniai dzugins ;)

Butent :) va aš vakar kolekcija pasipildziau r2 moneta, saga pakliuvo žymėta rzm m/5 72 nr 4, ww2 žiebtuvėlis labai neblogos būklės :)

Mes lietuviai ir girtis labai mėgstam :D :D

• Like 1

Butent :) va aš vakar kolekcija pasipildziau r2 moneta, saga pakliuvo žymėta rzm m/5 72 nr 4, ww2 žiebtuvėlis labai neblogos būklės :)

Mes lietuviai ir girtis labai mėgstam :D :D

Vis linksmiau :)  Varau i miesta pasimaivyt, i kitus pasiziuret save parodyyyt :D :D :D

Norint pragyvent ir ramei gyvent pirk iskarto Bobkata,daugiau naudos bus ir halturkiu daugiau ;):D

Sveiki, esu žaliai žalia todėl norėčiau atsakymo iš patyrusių. Garrett euro ace 350 ar ace 250. Mano moteriška galvelė iš rastų aprašymų aptiko tik dažnio ir ritės dydžio skirtumus, nekalbant apie kainą... Forumą skaičiau mačiau ne vieną ir ne du tokius klausimus tačiau konkretaus atsakymo neatkasiau (po 10 psl visai apsisuko galva skaitant jūsų žargonus)  :)

Yra pinigu 350 imk. Stiprei taupai 250 imk. 350 geresnis. Radinius dos abu. 350 su DD didesne rite didesni plota paims per mostelima. Teoriskai daugiau radiniu ant neuztersto metalu grunto.  Galima banditi istempt iki AT pro naudoto su garantija ( sitas jau i pusiau profisianalus patenka)