Skyrelis "žaliems"
3 3

1,660 posts in this topic

Recommended Posts

16 minutes prieš, kojotas parašė:

KPD zemelapyje raudona zona yra akmenines tvoros fragmentas.Prie tvoros nesilieciu o aplink tvora ?

Labas . Asmeniskai as vengciau tokios situacijos .  Man teko praeiti su md toki keliuka , salia kurio buvo senos  1863m sukileliu kapines . Tai as gera 100 m  begte nutoles

vel ijungiau md .  Ta vieta  rodos nebuvo pazymeta kpd zemelapyje . Stengiuosi nekelti  gincytinu situaciju. Stengiuosi  ir manau ,kad laikausi istatymu . Jums apie Jusu situacija , atsiradus konfliktui , visiems -Jums ir  aponentams bus sunku irodyti savo tiesa . Gaunasi zaidimas su kauliukais.... 

Siulau nesivadovauti principais , nes tai gali nuvesti iki absurdo .....

Su pagarba .

• Like 5

Metalo detektoriai

Žiniasklaidoje suformuota nuomonė apie paieškas su MD labai vienpusė. Jei kasi, vadinasi - kapų plėšikas. Pats asmeniškai esu pareigūnus iškvietęs, kai pirmą kartą vaikinus su md rankose mano apylinkėse pamačiau. Galvojau: gal kokius mums nežinomus pilkapius kasinėja.

Po metų vėl pamatęs stabtelėjau ir su jais išsisnekėjau - pasirodo normalūs žmonės! Monetų pamestų ieško... 

Teko matyti reportažą per žinias, kaip kažkoks žmogelis su kamera rankose kompaniją su md vaikėsi - tie visaip kaip veidus po gobtuvais bandė slėpti, o ir kasinėti ruošėsi prie pat senų kapinių. Po tokių reportažų visiems ieškotojams blogao būna.

• Like 2

Tame reportaže buvo pavartotas keistas terminas: "žmonės, atitinkantys visus juodųjų archeologų požymius". Gal kas žino kokie tie požymiai yra ir kur jie surašyti?

7 valandas prieš , Nagas parašė:

Tame reportaže buvo pavartotas keistas terminas: "žmonės, atitinkantys visus juodųjų archeologų požymius". Gal kas žino kokie tie požymiai yra ir kur jie surašyti?

šio termino išaiškinimo reikėtų klausti tų "ekstrasensų"  kurie jį vartoja, manau surašyti jų smegeninėje atskiru kodu:)

16 minutes prieš, Mariakas parašė:

šio termino išaiškinimo reikėtų klausti tų "ekstrasensų"  kurie jį vartoja, manau surašyti jų smegeninėje atskiru kodu:)

As jau rasiau anksciau,kamufliazas kelia itarima,su oranzine liemene busi nepastebetas, dabar tokie laikai.

• Like 2

yra vizualines apsaugos zona aplink raudona zona. nezinau, ar visur, bet daugumoje vietu tikrai. tai jei norisi kasti salia raudonos zonos, greiciausiai pazeidi istatymus. del kokio nors sudelio nemanau, kad verta problem prisidaryti. uztenka ir toliau nuo zonu esancios zemes :)

Ačiū.

Uf, artimiausia zona ne arčiau kaip už 3 km nuo mano "medžioklės plotų". Žodžiu, viskas tvarkoje, detektorių imsim :-)

On 2017-07-09 at 21:00, kojotas parašė:

As jau rasiau anksciau,kamufliazas kelia itarima,su oranzine liemene busi nepastebetas, dabar tokie laikai.

orandzine liemene,baltas salmas ir daug daug STOP juostos aplink ir tada ramiai dirbi.

• Like 2

3 valandas prieš , stalius parašė:

orandzine liemene,baltas salmas ir daug daug STOP juostos aplink ir tada ramiai dirbi.

As nejuokauju,ar kreipia kas nors demesi i sraigiu rinkejus,kurie atvaziuoja su dviraciais su oranzinem liemenem,arba i misko darbininkus ?

21 valandas prieš , Nagas parašė:

Ačiū.

Uf, artimiausia zona ne arčiau kaip už 3 km nuo mano "medžioklės plotų". Žodžiu, viskas tvarkoje, detektorių imsim :-)

tik isivesk ten filtrus visus. kur sluoksniu valdymas, varneles sudek visur. zalia zona - vizualine apsaugos zona dazniausiai buna kur kas didesne, nei raudona.

Na va... Prasideda... Tai kad md jau nusipirkau, teks kasti apsimetus bulvių kasėju, kad vaizdo vizualinėje zonoje negadinčiau.

Tuoj pažiūrėsiu, ar papuola mano žemė į kokią nors zoną.

Nepapuola. Kažkaip aplink mano apylinkėse esančias kpd zonas nėra numatytos vizualinės apsaugos zonos. Arba jos tokio dydžio, jog apima visą žemėlapį.

1 valandą prieš , Nagas parašė:

Nepapuola. Kažkaip aplink mano apylinkėse esančias kpd zonas nėra numatytos vizualinės apsaugos zonos. Arba jos tokio dydžio, jog apima visą žemėlapį.

Na bent aš tose vizualinėse zonose kasiau ir kasinėju ilgą laiką ir dėl to nesirūpinu, nes aš tiesiog atkasu ir užkasu duobę kaip buvo ir dangoraižių ar karjerų nestatau. :) 

Kadangi į mano klausimą niekas neatsakė vėl rašau...

1. Ar nieko detektoriui nekenks, jei jis bus dažnai išrenkamas ir surenkamas?

2. Ar policija gali prisikabinti, kad naudojuosi MD?

12 minutes prieš, Grizlis parašė:

Labas, kolega .  Jums turbut nesiryzta atsakyti vienareiksmiskai .

Mano nuomone , daznai isrenkamo detektoriaus  silpna vieta gali  buti kabelis , kuris daznai ties kuria tai vieta  yra periodiskai , arba neperiodiskai sulenkiamas .

Policija gali prisikabinti . Tik prisikabinimai gali buti teiseti arba neteiseti ..... Cia ne musu kompetencija....

Su pagarba !

18 minutes prieš, Grizlis parašė:

I pirma galima butu atsakyti kad nekenkia,bet nelabai sveika atjungineti rites laida nuo bloko,isdyla jungtys ir atsiranda pasaliniai trugdziai,o i antra naudokis protingai ir nesikabines

• Like 1

Prieš 1 Valandą, stalius parašė:

I pirma galima butu atsakyti kad nekenkia,bet nelabai sveika atjungineti rites laida nuo bloko,isdyla jungtys ir atsiranda pasaliniai trugdziai,o i antra naudokis protingai ir nesikabines

Aš ritės laidą nebeatjunginėju nuo bloko, nes jau teko perlituoti jungtį, tik sustumiu štangą. O policijai geriau į akis nelysti su detektorium ir nebus nereikalingų klausinėjimų ir kabinėjimųsi.;)

• Like 1

Prieš 1 Valandą, Uosis parašė:

Labas, kolega .  Jums turbut nesiryzta atsakyti vienareiksmiskai .

Mano nuomone , daznai isrenkamo detektoriaus  silpna vieta gali  buti kabelis , kuris daznai ties kuria tai vieta  yra periodiskai , arba neperiodiskai sulenkiamas .

Policija gali prisikabinti . Tik prisikabinimai gali buti teiseti arba neteiseti ..... Cia ne musu kompetencija....

Su pagarba !

Į pirmą viską suprantu. O į antrą.. Sakykim paprastam išartam lauke su MD vaikščioju, randu sakykim kažką nuo PK sprogstamo, iškviečiu, atvažiuoja, pamato, kad aš su MD, tai tokioje situacijoje jie prisikabintų?

45 minutes prieš, Grizlis parašė:

Į pirmą viską suprantu. O į antrą.. Sakykim paprastam išartam lauke su MD vaikščioju, randu sakykim kažką nuo PK sprogstamo, iškviečiu, atvažiuoja, pamato, kad aš su MD, tai tokioje situacijoje jie prisikabintų?

Vaikščiojau, rinkau gelžgalius į metalo laužą, netyčia pasitaikė sprogmuo, pranešiau......štai ir atsakymas, nėra prie ko kabintis.

• Like 2

35 minutes prieš, Grizlis parašė:

Del prisikabinimo tokioje situacijoje nezinau . Jie turetu atlikti savo pareiga ....aptvwrt teritorija , saugoti iki atvyks isminuotojai . Dar galetu pareiksti padeka .

Bet vel , sakau , kad jie irgi yra zmones .....ivairus.....su savo nuomone ir patirtimi ir poziuriu .

Jie gali Jus  susemti teisetai  arba ne . Del to yra teismas . Galite preigunu  teisetus arba neteisetus veiksmus apskusti teime .Cia tik teismasnustatys pareigunu veiksmu teisetuma .

Teko buti panasiojs situacijoje . VI

iskas baigesi be jokiu problemu ir keistu klausimu . Gal net ivykis nebuvo uzregisfruotas.

• Like 1

8 valandas prieš , Uosis parašė:

Del prisikabinimo tokioje situacijoje nezinau . Jie turetu atlikti savo pareiga ....aptvwrt teritorija , saugoti iki atvyks isminuotojai . Dar galetu pareiksti padeka .

Bet vel , sakau , kad jie irgi yra zmones .....ivairus.....su savo nuomone ir patirtimi ir poziuriu .

Jie gali Jus  susemti teisetai  arba ne . Del to yra teismas . Galite preigunu  teisetus arba neteisetus veiksmus apskusti teime .Cia tik teismasnustatys pareigunu veiksmu teisetuma .

Teko buti panasiojs situacijoje . VI

iskas baigesi be jokiu problemu ir keistu klausimu . Gal net ivykis nebuvo uzregisfruotas.

Teko ir man bene 4 kartus kviesti juos... Dėl sprogmenų granatų sviedinių jie nei puse žodžio nesakė kai kurie sakė mesk atgal ir tiek... nes laukti ilgai išminuotoju ,o kiti tiesiog padėkojo paprašė pasitraukti toliau ir saugojo kol atvyko išminuotojai,vieną kartą net kažkokius lankstinukus davė padėkojo,kad nemetėm atgal o pranešėm. Na o dėl kitų dalykų esu radęs dėžę šovinių... iš jų pasiemė tik apie 180.. kitų nenorėjo laukti kol ištrauksiu... o jų ten dar daug,bet užvedė byla dėl neteisėtų šaudmenų laikymo darė apklausa aišku vietoje ,supažindino su tuom ,kad esant įtarimui gali būti atlikta krata ,bet kadangi šoviniai matėsi ,kad seni 1973 metų ak47 tulos gamyklos... ir šiaip aptrupėję ir tt tai tiesiog kitą dieną parašė laikraštį ,kad rado šovionių dideli kiekį savanoriškai atidavė policijai ir tiek ,byla nutraukta. Jie gi irgi ne kvailiukai nėra pas juos to didelio noro kiekvieną tampyti sodinti ir t.t . Dėl sprogmenų jie gi supranta ,kad kišenėje jų neatsinešiai tikrai ,o dėl šaudmenų tai žiūrės į būklę įstatymas toks maža ką.Dėl to ,kad pamatys tave su metalo ieškikliu atvaževę ,tai gali arba nerodyti jo arba būti su juo ,nes metalo ieškikliai nėra uždrausti pas mus ,blogiausia ,ką jie gali paprašyti tai parodyti kuprinę ar neturi kokiu vikingų šarvų įsimetęs ,na atseit kad ne juodasis archeologas ,nors jie ir patys supranta ,kad juodieji tikrai patys nekvies policijos... taip kad čia dvejopa situacija kaip ir kiti sako pasakys ieškojau metalo laužo o čia bam kažkoks neaiškus dalykas ir viskas :)

Edited by Lapius
  • Like 3

Trumpai: 

Naujokas/Žalias.

Patirtis - ACE150 pasiskolintas iš tokio pat žalio, keliems kartams. Užkabino ir patiko.

Noras - yra, bet labiau kaip pramoga ar hobis.

Poreikis - laukas/paplūdimiai/miškas. Monetos/?karas?

Atkalbėkit nuo Makro Multi Kuzer'io. Pasiskaičius apžvalgas, nuomones, nežinau kodėl, bet yra noras nusipirkti šį prietaisą.  Lietuvoje Marko/Notka nėra tokie populiarus kaip XP, Garret'ai ar Terro's,  Pagal kišėnę, XP - nepavežu,  AT Pro - nors ir nebijo drėgmės, bet yra pakankamai senas modelis, 705 - irgi senas ir dar vandens bijo. Pagal mano logiką MMK optimaliausias variantas, gal kiek nelikvidus, jei noras kapstytis praeis. 

On 5/25/2018 at 11:36, T0shis parašė:

Trumpai: 

Naujokas/Žalias.

Patirtis - ACE150 pasiskolintas iš tokio pat žalio, keliems kartams. Užkabino ir patiko.

Noras - yra, bet labiau kaip pramoga ar hobis.

Poreikis - laukas/paplūdimiai/miškas. Monetos/?karas?

Atkalbėkit nuo Makro Multi Kuzer'io. Pasiskaičius apžvalgas, nuomones, nežinau kodėl, bet yra noras nusipirkti šį prietaisą.  Lietuvoje Marko/Notka nėra tokie populiarus kaip XP, Garret'ai ar Terro's,  Pagal kišėnę, XP - nepavežu,  AT Pro - nors ir nebijo drėgmės, bet yra pakankamai senas modelis, 705 - irgi senas ir dar vandens bijo. Pagal mano logiką MMK optimaliausias variantas, gal kiek nelikvidus, jei noras kapstytis praeis. 

Kruzer Multi kaip ir neturi didelių trūkumų - modelis naujas, naudojimas paprastas, ličio akumuliatorius, belaidės ausinės, apsauga nuo vandens, vibro rankena (vandenyje galima ir be ausinių dirbti), didelis ekranas su pašvietimu, 3 dažniais pasirinktinai, gana gerai dirba sunkiuose gruntuose, gera greitaveika. Kaip trūkumus paminėčiau PP mygtuką, Raceryje jis patogesnis ir ausinių dusloką garsą (čia daugiau skonio reikalas). Apie nelikvidumą ankstoka kalbėti, šitie MD parsiduoda neblogai, jo kaina konkurencinga, todėl ir naudotas rinkoje turėtų nesunkiai surasti savo pirkėją, o ir pardavinėti kažin ar noras greitai atsiras.