Ieskau meteorito!
1 1

19 posts in this topic

Recommended Posts

Perku meteorita.
Esu kolekcionierius, nuo senu laiku uzsiemu tuom, tai kosmonautikai su paprastais akmenims net nesivargynkite trukdyti.
Jeigu neesate isitikine, visada galime identifikuoti jusu akmeni.
Skambinkite +37060673590
Vilnius

Nuotraukoje vienas is mano meteoritu.

• Like 1

Metalo detektoriai

jie visi yra sertifikuoti ir prarade savo realia verte, zinokite nekomentuokite jeigu nieko nesuprantate, toks dalykas kaip Ebay tikrai manes neapejo, Lietuvoj ieskau, kas ka turi, dar nesertifikuoto.

jie visi yra sertifikuoti ir prarade savo realia verte, zinokite nekomentuokite jeigu nieko nesuprantate, toks dalykas kaip Ebay tikrai manes neapejo, Lietuvoj ieskau, kas ka turi, dar nesertifikuoto.

Zmogau,tu juos uostai ar leidiesi? Jam bandai padeti,o jis cia dar nepatenkintas. Gal tu geriau nieko cia daugiau neklausinek,nes cia visi nieko nesuprantantys,nesusisnekesim. Sertifikavimas jam matai verte sumazino...juokdarys.

• Like 2

Su paprastais akmenim nesivarginkite trukdyti, bet galime identifikuoti ar tikrai meteoritas... wtf? Cia prikolas? Jeigu su paprastu akmeniu kas kreipsis gaus bauda kokia? papeikima? ar bus zeminamas nes nera toks "specas" kaip jus?

Edited by Tomito
  • Like 1

Ketinau paimti kokio meteorito iš ebėjaus printscreeną ir pasidergti dėl kainos, bet staiga žiū - kažkas iš lietuvaičių savo meteoritų kolekciją išpardavinėja kiba? Pirmas puslapis, kurį išmetė ebėjus - vien meteoritai iš Lietuvos, bent jau dauguma...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmeteorite.TRS0&_nkw=meteorite&_sacat=0

:D

Yra vienas zmogus kuris pardavineja papuosalus is meteoritu, bet ne lietuviskus, dazniausiai australija arba afrika ten :)

Isversiu i paprasta kalba:  Kurie yra sercifikuoti ju kaina yra zinoma, o as ieskau lohu kurie man parduotu brangesnius meteoritus uz zema kaina!

Kazkaip taip  :D

• Like 7

Isversiu i paprasta kalba:  Kurie yra sercifikuoti ju kaina yra zinoma, o as ieskau lohu kurie man parduotu brangesnius meteoritus uz zema kaina!

Tikslesnio vertimo turbūt nė nesugalvosi :D

• Like 1

volstryto vilkai :D

• Like 2

volstryto vilkai :D

Cia tikras lietuviu stiliukas ir ne vieno forumo bruozas, duodu kepure prisikt, kad nei vienas  is protinguoliu komentatoriu nebuvo su skelbimo autorium net susisiekes telefonu (nekalbant akis i aki susitikes) ir pasidomejes kas ir kaip, bet visi viska gerai zino ir ismano. Man taijuoka kelia ne autoriaus, o komentatoriu kvailumas

Cia tikras lietuviu stiliukas ir ne vieno forumo bruozas, duodu kepure prisikt, kad nei vienas  is protinguoliu komentatoriu nebuvo su skelbimo autorium net susisiekes telefonu (nekalbant akis i aki susitikes) ir pasidomejes kas ir kaip, bet visi viska gerai zino ir ismano. Man taijuoka kelia ne autoriaus, o komentatoriu kvailumas

Kur tu cia matai kvailuma? Autoriaus keli postai, ir dar parsyti su dideliais klausimais. Butu gerai isgirsti issamiau jei ce kas klysta. Manai kad ce uztares ji, ir kitus kvailiais isvadines, esi super geradaris?

Kur tu cia matai kvailuma? Autoriaus keli postai, ir dar parsyti su dideliais klausimais. Butu gerai isgirsti issamiau jei ce kas klysta. Manai kad ce uztares ji, ir kitus kvailiais isvadines, esi super geradaris?

Prie ko cia supergeradaris? Jei turetum ka pasiulyt paskambintum autoriui ir paklaustum kas ir kaip. Kodel galvoji, kad viska galima parasyt forume?  Dauguma dalyku, del vienu ar kitu priezasciu, sprendziami akis i aki. Palikti kontaktai, skambinkit ir manau bus atsakyta, o tai prasideda kazkokie burimai is kavos tirsciu ir kazkokios nesamonines teorijos per kelis puslapius.

• Like 1

Prie ko cia supergeradaris? Jei turetum ka pasiulyt paskambintum autoriui ir paklaustum kas ir kaip. Kodel galvoji, kad viska galima parasyt forume?  Dauguma dalyku, del vienu ar kitu priezasciu, sprendziami akis i aki. Palikti kontaktai, skambinkit ir manau bus atsakyta, o tai prasideda kazkokie burimai is kavos tirsciu ir kazkokios nesamonines teorijos per kelis puslapius.

Čia tamstą kažkodėl užkabino ši tema ant skaudamos vietos gal? Prašom pasiaiškinti kas ir kaip :D