Dėl turgaus
0

3 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Prašau visų savo skelbimus persikelti į specialiai sukurtą "Turgus". Žymiai patogesnė aplinka ir funkcionalumas. Bus padarytas ir aukcionas kaip Ebay. Forume esantys neperkelti skelbimai po dviejų savaičių bus ištrinti

Atnaujinimas:

Turbūt ne visi skaito tad teko visiškai "užrakinti" forume turgų. Talpinti skelbimus galima bus tik naujai sukurtame TURGUS skiltyje kuris yra forumo viršuje pats pirmas. Ten galima prisegti ir skelbimo nuotraukas antrame žingsnyje. PVZ.:

Capture-1.jpg

Jei kažkokių papildomai funkcijų ar subkategorijų trūksta, prašau rašykite ir tobulinsime. Viskas kolkas po truputį dar daroma

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

As angliskai nesuprantu,kaip man ikelti skelbima ? GAL,galetume Lietuvoje reikstis lietuviskai,ar sis tinklapis skirtas tik angliskai suprantantiems zmonems.

• Patiko 2

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0

• Panašus turinys

• Parašė Stryders
      Sveiki tiesiog klausimas tarkim zinoma tiksli tanko buvimo vieta pelkeje,ar pranesus i kazkoki tai pavelda butu kokia premija jy iskelus ar tiesiog aciu uz informacija ir viso gero
    • Parašė AntoskaLT
      Sveiki,

Apie pačius magnetus informacijos yra pakankamai. Tik va mokykloje nesimokiau fizikos labai stipriai, tai nelabai suprantu. Vienur rašo, kad magnetas gali traukti tarkim auksą, kitur rašo, kad netraukia. Aš suprantu, kad gali būti su mažiau arba daugiau priemaišų ir t.t 

Gal galit pasidalinti kokia tema ar straipsniu kur būtų normaliai aprašyta, kas vis gi limpa prie magneto o kas visiškai ne. 
    • Parašė spyglys
      Sveiki. Klausimelis. Kas dirbat su Deus , kaip del minusines temperaturos, ar vaikstote  prie minuso. Kazkur skaiciau , kad prie minuso sugenda akumuliatorius.
    • Parašė skec
      Sveiki , norėjau paklausti,  aš turiu garret ace 300i  nu aparatas neblogas tikrai monetu pakabuku ir t.t nemažai sugaudo ,bet problema kai ieini i sodyba ar taip kur daugiau šiukšliu kur pasuksi ten pypsi  ir aišku aš daug ka per tas siukšles nerandu , gal rite pagelbetu kažkokia jam kita arba dar galvojau gal Deusa imt iš Tesoros , Ka patartumėt ??? , Beje ar su Deus ženkliai sumažinčiau šansa  praleist radinų negu su Ace 300i ? .Apšvieskit biški mane, Mojuoju dar tik apie 8 mėn.