Senas straipsnis
0

4 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

"Tai rodo, kad Lietuvos teritorijoje veikiančios nelegalių kasėjų grupuotės palaiko glaudžius ryšius su už Europos Sąjungos sienų įsikūrusiomis panašiomis grupuotėmis"

Man jau baugu cia lankytis, grupuotes veikia kazkokios :D

Eilinį kart supykino eilinį kart perskaičius tą patį straipsnį. Tas puolimas dirbtinas ir sunkiai suvokiamas. Aš vėlesnis kablio lankytojas, net nežinau kas ten dėjosi aprašomu laikotarpiu gal ir mesteldavo kokius silberducatus kažkas bet kad dauguma jų išarta dar smetonmečiu. Gal daug ir gerų žmonių iš čia išėjo..Keliu va visokias lauko šiukšles atpažinimui, sakau bent truputį forumą gaivint reikia..beigiu demetalizuot savo arimus:lol: Sąžiningai sakant beveik visa laiką vaikštau tik savo laukuose arba su šeimininku susitaręs bet vistiek neramu kaip kaimynas pažiūrės ar užpavydėjęs nepuls skambyt 112 kaip dabar visus protingieji moko. Po krūmais slėptis kaip partizanam. Esu girdėjęs kad žmonės pareigūnus buvo iškvietę net savoj žemėj su md vaikščiojusiam, kurį iš ten dar ir išprašė. Matyt žmogelis įstatymų nelabai žinojo tai ir nieko neįrodė. Bet tai siaubinga, nors vaikštai pleže,  bet žinai kad pareigūnai betkada gali prieit ir išbert tavo kamštelius..Ironizuoju...Kaip ir "rugpjūtį įsigijo sidabrinę 5 litų monetą":lol:

Edited by Ghostlead