ozi explorer koordinaciu sistema
0

6 posts in this topic

Recommended Posts

sveiki gal kas naudojaties ozi explorer, turiu sena topo maps 1916 lietuvos, bet nzn kokia naudojama koordinaciu sistema,gal kas zinote?

IX-17_III.1916 11.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

Nesu šios srities žinovas, atrodo, jog tai elementarūs laipsniai, minutės, sekundės. Anksčiau tik tokius vienetus žemėlapiuose ir naudodavo. Gali konvertuoti juos iš vienos sistemos į kitą (paieškokit konverterio).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man tokias koordinates jūroje prie UK meta. Reiškia kažkokia tai vietinė atskaitos sistema naudojama. Tie, kas žemėlapius pririšinėja gal pakomentuos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vat sias koordinates pavyksta suvedus i ozi priristi zemelapi, bet vat cia pirmoje foto keistas minusiukas  skaiciu pradzioje ir pririsus gaunasi visai visai ne ta vieta net ne ta salis vidurio vandenynas-)

RKKA050_N-35-13-B_Remigola_IX-1937_UInd-VAC9619-000435@1735054 (1)1111.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

žinovams - pilna internete tų pamokų, esmę suprantu, tik vis kažkas nesigauna. Gal yra koks pradžiamokslis, tarkim pdf viskas oziui sumesta? Pats su arcmapu dirbu, nesuprantu kodėl man ten paprasčiau, gal todėl kad koordinačių nereik suvedinėt:D Bandžiau oziui suvedinėt pagal objektus koordinates rišant, bet nepriimė man jo o su kampais taip ir nepramokau..:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

 • Similar Content

  • By arvissd
   Parduodu metalo detektorių Minelab Explorer 2 su Trim papildomom ritėm Mars Sniper, Detech Excelerator, Detech excelerator II. Taip pat akumuliatorius su pakrovėju. Pridesiu instrukcija, ir pinpoiteri, dekla. Aparatas veikia puikiai, saugotas, garantija pasibaigus.

   Viskas parduodama kartu.

   Kaina - 600 Eur.
  • By Termas
   Kalibravimas pagal keturis kampus, žemėlapio datum'as žinomas (tarkim jis geras pagal tai ką siūlo kiti forumai).
   Finale kaip ir gaunamas geras (patenkinamas) rezultatas - keliai/objektai atitinka  savo vietą, bet yra bendras pasistūmimas. T.y. jei visą žemėlapį atitinkamai vienodai pastumčiau, viskas atsidurtų savo vietose.
   Kodėl toks postūmis iš viso atsiranda ir kaip jis gydomas/eliminuojamas?
   Ar tiesiog atitinkamai pastumti visus keturis kampus į reikiamą pusę? Bet tuomet gaunasi, kad kampai neatlieka visai savo funkcijos. Gal yra kokie nors tik postūmiui būdingi parametrai?
   Ar čia, visgi, bus klaidingi parametrai kalibracijoje? Na, bet lygiai tos pačios pačios bėdos būdingos ir PKKA 25K žemėlapiams, pagal kuriuos iš esmės visos kalibravimo instrukcijos internete ir pateikiamos kaip de facto (na gerai, ten paprastai būna PKKA 100K).

  • By AndriussV
   Sveiki ozi vartotojai, gal netycia zinote kokia cia naudojama koordinaciu sistema,niekaip neiseina rasti nustatymu bei prisristi?