Naktimis su MD
0

27 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki. Noriu paklausti toki paprasta klausimuką, kada vaikštos su MD? aš asmeniškai duodus tik naktimis, nes kiek suprantu su musu tokiais įstatymais tai tik naktimis begali ieškoti, neturint savo žemės ir t.t.t. Aš savo MD pasidariau apšvietimą, garso reguliatorių, pasikeičiau i rimtesne( papildoma bateria ne aaa) o i akumuliatoriu 2.8ah ir t.t.t.  Ačiū.

• Like 1

Metalo detektoriai

Naktį retkarčiais vaikščioju, jei tik laukas yra prie judraus kelio ir nenori, kad kiti kasėjai užmatytų.  O taip, jei įstatymo nepažeidi (nekasinėji kur negalima), nėra tikslo naktimis vaikščioti, nes tik sau apsunkini paieškas :) Dieną produktyviau gaunasi.

Žemės savininkai dažnai būna tolerantiški ir nepyksta, jeigu neknisi žemės kaip šernas, po savęs susitvarkai. Mano kaimynui neseniai lauką paliko vos ne su metro duobėmis. Tai kaip po tokių kiaulių galima nepykti ant kitų kasėjų? 

• Like 4

1 valandą prieš , teknetics parašė:

Lietuvoj naktimis baisu eiti su md ,gali kulka gauti nuo naktiniu brakonieriu .

Tai apsikabinek girliandomis :)) vis vien kaledos greit :))

Na, po kasinėjimo aš net ražieną ant kasiotos vietos užmetu arba šiaudais, kad nesimatytu, kad kasta buvo. O naktimis einu nes aplink yra gyvenviečių ir keliai kur karts nuo karto ekipažas pravažiuoja, tai aš su jais nenorėčiau aiškintis ir aiškinti jiems ko aš čia ieškau, juk dabar kabinėjasi prie tu kurie vaikšto su MD net per radiją ir ten pliurpia (pamatysit praneškit policijai) :) Aš suprantu, kad nieko baisaus, bet aš šitoje žemėje kur kasinėju neturiu savininko leidimo o su tuo kaimynu nekaip sueinam ir ten tose žemėse biesas žino kiek yra tu savininku. O kaip su tais brakonieriais naktimis kurie gali nudėti  tai čia jau nekas, kažkaip negalvoju apie tai, nors dabar ir pagalvosiu, kad koks iš po kokio krūmo nepaleistu kokio šrato. :) ir po to sakys koki šerną nupyliau einam pasižiūrėti :)

As nesuprantu kaip nakti vaikstot, jei reikia pasisviesti su prozektoriu tai dar labiau nei diena matomas ir itartinas gali pasirodyti. 

Jau geriau dieną tave pamatys, nei naktį besišlaistantį su prožektoriumi. Patikėk, tada jau ''atmaskės'' reikės daugiau nei metalą ar pamesto žiedo ieškai... Neva, nesimiega ir nutarei nueiti paieškoti savo pamestų raktų? :D

1 valandą prieš , wnd parašė:

As nesuprantu kaip nakti vaikstot, jei reikia pasisviesti su prozektoriu tai dar labiau nei diena matomas ir itartinas gali pasirodyti. 

Geriausias prozektorius nakti yra menulis,o jei ir nesviecia tai ir nereik jokiu prozektoriu,apgraibomis....

• Like 1

1 valandą prieš , teknetics parašė:

Geriausias prozektorius nakti yra menulis,o jei ir nesviecia tai ir nereik jokiu prozektoriu,apgraibomis....

Nu profai, gal ir detektoriaus nereikia... :) 

• Like 1

Paskutiniu metu irgi naktimis tenka vaikščiot. Dieną tiesiog nėra laiko, tai išeinu prietemoje, ir eini kol matos. Jei šviečia mėnulis - tai nors ir visą naktį taip galima - netgi romantiška visai. Tik su šernais ir stirninais reikia draugaut. Radiniams apžiūrėt užtenka ir pinpionterio lempelės. Bet, nesutaręs ir neperspėjęs žemės savininko naktį po svetimą sklypą šliaužiot tikrai nedrįsčiau. Pamatęs naktį kažką šliaužiojant savo žemėje iškart policijai skambinčiau, o kol atvažiuos, ton pusėn paleisčiau porą saujų rupios druskos/pipirinių dujų.

• Like 3

9 valandas prieš , wnd parašė:

Aš asmeniškai prožektorių užklijavęs su izoliacija ir jis man šviečia labai minimaliai, kad man pačiam reikia gerai pasižiūrėt, tad nemanau, kad už kokiu 500 metru kas mane ir pamatys. :) Žinoma tai nėra labai smagu bet nieko nepakeisi tokia jau pas mus įstatymai (bausti, konfiskuoti)

• Like 1

6 valandas prieš , Nagas parašė:

Paskutiniu metu irgi naktimis tenka vaikščiot. Dieną tiesiog nėra laiko, tai išeinu prietemoje, ir eini kol matos. Jei šviečia mėnulis - tai nors ir visą naktį taip galima - netgi romantiška visai. Tik su šernais ir stirninais reikia draugaut. Radiniams apžiūrėt užtenka ir pinpionterio lempelės. Bet, nesutaręs ir neperspėjęs žemės savininko naktį po svetimą sklypą šliaužiot tikrai nedrįsčiau. Pamatęs naktį kažką šliaužiojant savo žemėje iškart policijai skambinčiau, o kol atvažiuos, ton pusėn paleisčiau porą saujų rupios druskos/pipirinių dujų.

Na. Aš sutinku, kad pipirinių dujų ir druskos tu galėtum paleisti, tik tuo atveju jei tavo žemės plotas butų nors kokia viela aptvertas o jei ne, tada butų problemų tau daugiau negu tam ieškotojui :) Čia tik mano asmeninė nuomonė, ar aš klystu?

Ai, problemų tikriausiai būtų, bet tik po to. Be to, pipirinių dujų ar druskos poveikis trumpalaikiai, užtenka kaip tik laikotarpiui, kol atvyks policija. Ne visi įstatymus studijuoja kai susinervina. :-)

Jei rimtai, tai kartais stebina forumiečių požiūris į nuosavybę. Susitarti visai nesunku. Nueini į vietinio kaimo parduotuvę - pardavėja viską žino kur kieno sklypas yra ir pirštu parodys savininko namą. Eini ir prašai. Jei normaliai prašysi - tikrai duos leidimą.

Be to, pilna nuomotų - pernuomotų sklypų, priklausančių Karbauskio korporacijai ar panašiai - jų savininkams viskas "dzin". Bet ir tai - paskambini į bendrovę ir vaikštai ramus.

Zinokit visai faina jei vieta zinoma ir yra kur oficialei palikti masina.gana daug detektoriu turi ekrano apsvietima ir pinpoitas sviecia,su ausinem niekam netrukdys net tyliausia nakti adrenalino doze garantuota.vien.zo.afigiena.

• Like 2

Pritariu. Prieš valandą (tamsoje) grįžau iš kaimyno bulbų. 

Liūdna naujiena: nusprogo propointeris. Panašu, kad naujo reiks... Lemmputės nėr, apčiuopom tik radinius vertinau vietoje :-)

Bet radau Varšuvos kunigaikštystės monetą -- yahooo! Nesitikėjau savo krašte tokios rasti.

Ekrano pašvietimo retai kada ir reikia - tik kai garsas abejotinas. 

Edited by Nagas
  • Like 1

Smagus radinukas, Varšuvos kunigaikštystės monetą, sveikinu. Bet kaimyno bulbų visų neiškasei :) nors labai ir nesupyktu. Na aš galvoju, kad reikės kada pašnekėti su nemenku ūkininku turinčiu 650h jei duos sutikimą bus tada ir diena vaikščiot ramu, bet dabar naktys ilgos ir kasinėjimo vietoje yra nemažai mažu gabaliuku, gal kokiu penkių savininkų, tai kur ten su jais visais susitarsi o radinuku taip pat. Rusijos imperijos moneta 1811 metu ir šiaip visokiu gilziu ir t.t.t. Sekmės paieškose, naktimis ir dienomis :)

• Like 2

Bulbos jau nukastos seniai. Kaimynas pranešė, kad suarė.

Daugeliui žmonių yra smalsu, kas jų žemėje guli. Kiek ko esu prašęs leidimo - visi leido su sąlyga, jog parodysiu ką radau.

Beveik kaip KPD, tik toji dar ir radinius atima :-)

• Like 1

Šaunu turėti geru kaimynų! pas mane vienas kaimynas tai ka aš galiu pasakyti, kažkoks keistuolis, kviečia mokesčius ir t.t.t. O aš ir knisuosi po jo žemele. O KPD tai radinius atima ir dar konfiskuoja MD - atvykę pareigūnai :)

8 valandas prieš , gazeee parašė:

Šaunu turėti geru kaimynų! pas mane vienas kaimynas tai ka aš galiu pasakyti, kažkoks keistuolis, kviečia mokesčius ir t.t.t. O aš ir knisuosi po jo žemele. O KPD tai radinius atima ir dar konfiskuoja MD - atvykę pareigūnai :)

kokiu pagrindu?

8 valandas prieš , gazeee parašė:

2 valandas prieš , gurmanas parašė:

kokiu pagrindu?

Tokiu, kad aš prieš 12 metų ūkininkavau ir pardaviau ūki. Ir tuo metu kovojome dėl žemių nuomų, pastatu pirkimų už pajus ir t.t.t. O jis kviesdavo mokesčius, nes pavydas yra liga o jis tikriausiai ja serga. O dabar turiu 1.5h žemės prie namu ir ta naktimis vaikščiojau, kad tas rupūžė nematytu, nes jei pamatytu, kad turiu MD, tai bučiau praneštas tuoj pat instancijom ir sekamas kur ir kada einu. Mat kažkada tikriausiai mažu žmonių rate buvau gerai visiem žinomas, kaip nemenkas ūkininkas ir dirbdavau 1000h Žinoma mano nuosavos buvo tik 10 procentu :) o kita dirbama pas kitus ūkininkus, kitaip tariant - chaltūrinamą.

• Like 2

Gazeee pardavė ūkį, kad md nusipirkt, o čia - kaimynas vaikščiot neleidžia! Blogai, kai kaimynai tokie.

Edited by Nagas
  • Thanks 1
  • Haha 1

Rasau tiesiai is naktiniu kasimu su md. Radinukai dziugina. Bet ryt ryte pamatysiu juos. Plotai neaprepiami. Gal koks 1000 hektaru.  Kaimynai , kazkur anapus , nedziugina, nes blykcioja su prozektoriais, turbut iesko. Gal manes, o gal net mano 10 aru zemeje. Kazkada dirbome zeme bendroveje, bet dabar susipykome. Dar tie KPD, FNTT ir NSO. Nelengvi laikai kasejams. 

Edited by Trasa
  • Like 3

Nepapulk NSO ir balon neįkrisk. :-) Vakar vos guminių nepamečiau arime į molį įklimpęs. Kai kurie ūkininkai net derliaus kol kas nenukūlė, žvėrys baigia grūdus nuėsti. Nežinia ar šiemet ars, bet suartose vietose pas mus sunkiai praeinama.

• Thanks 1

On 10/12/2017 at 23:57, gazeee parašė:

Niekam iki šiol dar nekonfiskavo.

On 2017-10-13 at 22:28, Nagas parašė:

Nepapulk NSO ir balon neįkrisk. :-) Vakar vos guminių nepamečiau arime į molį įklimpęs. Kai kurie ūkininkai net derliaus kol kas nenukūlė, žvėrys baigia grūdus nuėsti. Nežinia ar šiemet ars, bet suartose vietose pas mus sunkiai praeinama.

Na. Po balas tai duodus kaip velnias, bet ruošiuosiu eiti į sausesnes vietas, kad nepaskęščiau :)