Dėl kasinėjimo ir dėl pasikeitusių (galbūt) įstatymų
0

3 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki.  Mačiau jaune vieną diskusiją šia tema bet jos visos jau gana senos. Taigi teatleidžia man moderatoriai, bet manau naudinga būtų tiek man tiek kitiems kolegoms sužinoti apie dabartinę įstatimų situaciją dėl paieškų metalo detektoriumi. Teko skaityti keletą straipsnių jog dabar atseit su metalo detektoriumi tegalima ieškoti tik jums ar kam kitam nuosavybės teise priklausančių objiektų  su raštišku leidimu kasinėti tame žemės plote ? ar tai tiesa ar eilinės žiniasklaidos blevyzgos siekiant kąnors išgąsdinti ar atgrasyti nuo šio hobio ? Jei ne, tai kaip dabar ištiesų ? savoje žemėje bent jau galiu kasinėti jei tai ne KPD zona ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai seni zemelapiai detektorių reklama

Draudžiama kasinėti saugomose teritorijose - kvr.kpd.lt . Kitur reikalingas žemės savininko leidimas. Suradus galimai turintį kultūrinę vertė daiktą (formaliai 50m+) per 7d. reikia pristatyti KPD. Reliai KPD susidomės jei kasit kur negalima ir jei rasit ir jiems neatiduosit ką privalot atiduoti. Su KPD klausimas tuo ir užsidaro, bet dar gali atsirasti visokio plauko "specialistų", kurie "žino", kad tai "draudžiama" ir gali bandyti prisikabinti, todėl geriau pasiskaityti visą įstatymą ir nepasiduoti provokacijoms. Na ir aišku yra protingumo ir žmogiškumo ribos - kasinėjant pvz pasėliuose, tikėtina sulaukti labai neigiamų reakcijų, kaip ir kasant šalia Vilnius - Klaipėda magistralės tikėtina sulaukti pareigūnų vizito, nes priskambins "pilietiški' važiuotojai pro šalį.

 • Patiko 6

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0

 • Panašus turinys

  • Parašė irfas
   Viskas kas netinka į kitas temas. Aptariame nesančius sąraše detektorius, rites ir kitą paieškų įrangą.
  • Parašė spyglys
   Sveiki. Gal galite patarti, koki pinpointeri geriau nusipirkti. ieškiklis x terra. bet žadu keisti į Deusą. Ačiū
  • Parašė Nierkzordas
   Sveiki,norejau paklausti gal kas ant garretuko 250 naudojat ne orginalia rite o kokia nel tornado,kaip su paieskos gyliais padideja ? Mazdauk kokiam gyli ema stambesni metala ?,nes su orginalia tai koki 70cm tejema. ,norėčiau užsimt juodo metalo paieška ir pirkt kita detektoriu bet pažystamas teigė jog nebutina visa keist o nusipirkt tik rite kita,gal sulauksiu kokiu patarimu ?
  • Parašė SSS
   Sveiki visi. Beveik po metu pertraukos ir aš šeštadienį pakasinėjau. Štai rezultatas. Kieno sagtis, ta saga kaip kulkos, ir tas rombas?