Kastuvas atrastus lobius kasti
0

23 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki, norėjau gauti patarimą, koki kastuvą patogiausia turėti, ar maždaug 50cm ilgio kareiviška, ar ilgesni negu 1m ilgio.

Redaguota Gerardas

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai
30 minutes prieš, Gerardas parašė:

Sveiki, norėjau gauti patarimą, koki kastuvą patogiausia turėti, ar maždaug 50cm ilgio kareiviška, ar ilgesni negu 1m ilgio.

Manau visiems skirtingai, reikia tik pabandyti.

Dalintis šį pranešimą

10 valandas prieš , Gerardas parašė:

Hm, tikriausiai tą ir padarysiu, nes tie kastuvai ir taip gana pigus, neprarasčiau daug eurų. O koki jūs naudojate?

Aš naudoju trumpą kastuvą, nes asmeniškai man patogiau juo naudotis, lengviau nešiotis nei ilgą gremėzdą ir į kuprinę telpa. Tik nepirkite medinio :)

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, itomas parašė:

Aš naudoju trumpą kastuvą, nes asmeniškai man patogiau juo naudotis, lengviau nešiotis nei ilgą gremėzdą ir į kuprinę telpa. Tik nepirkite medinio :)

Kuo medinis blogai?

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , saram parašė:

Kuo medinis blogai?

Lengvai luzta, man suluzo kai kasiau labai gilu objekta, tai po to rankomis reikejo kasti, nuo tada i medinius net neziuriu. :)

Dalintis šį pranešimą

jo, labai lengvai luzta medinis, jau 2 sulauzes :( ir 1a fiskars paprasta( dabar nerast is Suomijos, vien lenkai ir rusai, kokybe nera ;/// )

noriu uzsakit black ada Invader extended, bet nera sandle, reikia palaukt )

Dalintis šį pranešimą

Pas mane tai buvo +-40 mm

Gal dar priezaistis kad nelakuota  del to neatspari dregmei

Dalintis šį pranešimą

Turiu sandėlyje ir Black Ada ir Evolution kastuvus. Yra ir Invader Extended, bet jis neturi skersinio viršuje ir yra gana siauras, labiau rekomenduočiau Gladius - jis gana ilgas, turi skersinį aukščiau kojai ir skresinį viršuje. 100% nerūdijantis plienas. Aš pats dabar naudoju Evolution PRO CUT stainless SE - 3mm storio galasti ir dantyti ašmenys, ergonominė rankena užlenkta į priekį, atrodo labai rimtai ir į žemę gerai lenda ir bagažinėje telpa ramiai.

Rimti kastuvai kainuoja nemažai, bet ir darbas kitas ir nebaisu, kad paieška pasibaigs netikėtai.

Dalintis šį pranešimą

Atrodo gana geri jūsų turimi kastuvai kaip ir sakot, bet gal žinot kokiu nors teleskopinių kastuvu? Tokį turint būtų patogu nešiotis ir kasti.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Gerardas parašė:

Atrodo gana geri jūsų turimi kastuvai kaip ir sakot, bet gal žinot kokiu nors teleskopinių kastuvu? Tokį turint būtų patogu nešiotis ir kasti.

Teoriškai taip, bet praktiškai kastuvas turi išlaikyti milžiniškas apkrovas, todėl visos judančios konstrukcijos kastuvuose yra nepageidautinos (mano nuomonė).

Dalintis šį pranešimą

Tada teleskopinis kastuvas kaip ir atkrenta, o kokia jūsų nuomonė, geriau naudoti trumpo koto kastuvą ar ilgo koto? Koki jūs naudojate?

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Gerardas parašė:

Tada teleskopinis kastuvas kaip ir atkrenta, o kokia jūsų nuomonė, geriau naudoti trumpo koto kastuvą ar ilgo koto? Koki jūs naudojate?

Dėl skonio ir grožio nesiginčijama :) -čia bus dvi stovyklos. Asmeniškai aš ilgą laiką naudojau Tramontina trumpą kastuvėlį, bet vienam užlinko galas, o kitas suplyšo molyne, vėliau buvo ir trumpų ir ilgų. Turiu Fiskars reguliuojamo ilgio (tikras, ne fuflo), tai jis į sunkesnius kasimus važiuodavo, dabar, kaip ir minėjau Evolution kastuvas, kurio ilgis iki pusės. Aš autobusu nevažinėju, vieta - ne bėda, tai ilgsniu galiu greitai iškasti ir galiu jį tempti iš paskos - lieka žymė kur eita ir dalis svorio nusiima ir lenktis nereikia ir iš kuprinės traukti.

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Esu profesionalus kastuvų naudotojas (dirbubžemės ūkyje). Sulaužiau daug kastuvų, tame tarpe ir kelis išgirtuosius Fiskars. Mano nuomone kastuvas turi būti ilga rankena. "Kasėjams" pilnas ilgis nebūtinas, gali būti kokiu sprindžiu trumpesnis už normalų darbinį kastuvą. (Atsukat varžtus, kur rankeną laiko, nupjaunat iki reikiamo ilgio ir prisukat rankeną atgal).

Jokių galinčių lūžti ar judančių dalių kote neturi būti. Plėšiant velėną ar kasant medžio šaknyse/akmenyse viskas kas gali lūžti - lūžta.

Jei kasat smėlėtuose arimuose - kastuvas gali būti bet koks. Kas dėl trumpos rankenos - viskas priklauso nuo nugaros stiprumo/ patirtų traumų. Ar jūs galit kasti susirietęs dvilinkas? Ar po pusdienio lankstymosi neskaudės nugara? Ilga rankena veikia kaip svertas/laužtuvas. Galima kasti atsistojus, apkrova tenka kojoms, tuo tarpu naudojant trumpą rankeną visa apkrova tenka nugarai/rankoms.

Taip pat reikia žiūrėt, kad kastuvo geležtė būtų šiek tiek į priekį palenkta (aktualu naudojant ilgą rankeną), tada svertas geresnis, kasti sunkiame grunte lengviau.

Asmeniškai naudoju normalų Fiskarsinį kastuvą. Einant velku jį iš paskos žeme ant briaunos.

Redaguota Nagas
  • Patiko 3
  • Dėkui 1

Dalintis šį pranešimą

man geriausias fiskaras su prailginamu kotu, siaip vaikstau su sutrumpintu, verciant akmenis ar sunkias dernas laiko liuks, jei kasi gilia duobe, tada prailginu kota.... kastuvui 5 metai... plius nadojamas ukyje, prie statybu... yra rusiska patarle... s duru i xui mozno slomat... :)

Dalintis šį pranešimą

Kiek pamenu, prailginamas kastuvas yra sunkesnis už standartinį (dėl dvigubos rankenos konstrukcijos).

Dalintis šį pranešimą

Naudoju mazaji fiskara nepamainomas dalykas tik pries tai gerai isgalandau priekines ir sonines briaunas kad lengviau velena pjautu, slapiame molyne nepakeiciamas.turbut daugeliui teko patirti ta nesamone kai kotas linksta o gelezte net is vietos nejuda.

Dalintis šį pranešimą

On 2018-01-09 at 17:34, Nagas parašė:

Kiek pamenu, prailginamas kastuvas yra sunkesnis už standartinį (dėl dvigubos rankenos konstrukcijos).

man atrodo kad ne arba nezymiai, nes metalinis kotas trumpesnis , bet prisideda plastikas... parduotuvej ciupinejau tai panasiai man atrode

Dalintis šį pranešimą

On 2018-01-10 at 20:24, stalius parašė:

Naudoju mazaji fiskara nepamainomas dalykas tik pries tai gerai isgalandau priekines ir sonines briaunas kad lengviau velena pjautu, slapiame molyne nepakeiciamas.turbut daugeliui teko patirti ta nesamone kai kotas linksta o gelezte net is vietos nejuda.

su geru kastuvu nelinksta, reikia jaust kastuvo riba, o ne radus radini lupt ji is zemes su pirmu kastuvo ikasimu

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , balinis4x4 parašė:

man atrodo kad ne arba nezymiai, nes metalinis kotas trumpesnis , bet prisideda plastikas... parduotuvej ciupinejau tai panasiai man atrode

Taip, kotas trumpesnis, bet plastiko daugiau. Realiai plastikui užtenka jėgos, nes didziausias laužimas yra ties geležte.

Dalintis šį pranešimą

as nusipirkau kastuva hammel berods, visas kotas aliumininis, pamatavau kaip reikejo, nupjoviau vamzdi,uzdejau rankena atgal...laiko jau trys metus..ne per ilgas i kuprine telpa aisku truputi kiso, bet ir ne per trumpas kad sukeltu nepatogumus..patenkintas :)

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0