Dėl detektoriaus
0

13 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki , norėjau paklausti,  aš turiu garret ace 300i  nu aparatas neblogas tikrai monetu pakabuku ir t.t nemažai sugaudo ,bet problema kai ieini i sodyba ar taip kur daugiau šiukšliu kur pasuksi ten pypsi  ir aišku aš daug ka per tas siukšles nerandu , gal rite pagelbetu kažkokia jam kita arba dar galvojau gal Deusa imt iš Tesoros , Ka patartumėt ??? , Beje ar su Deus ženkliai sumažinčiau šansa  praleist radinų negu su Ace 300i ? .Apšvieskit biški mane, Mojuoju dar tik apie 8 mėn.

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

klausimas sudėtingas, kadangi ir situacija neprasta. atsakymas - vietovė kurioje vykdote kasinėjimo darbus labai užteršta spalvotomis ir nespalvotomis šiukšlėmis. MD pakankamai geras kad rastumėte viską kas po paviršiniais žemės sluoksniais, todėl keisti MD nematau prasmės, didinti ar mažinti ritę t.p. ko gero nėra prasmės. esmė paprasta, nukasite šiukšles, jų tarpe gal būt rasite ko nors vertingo, priešingu atveju siūlau eiti į kitą vietą kur nepypsės. šiaip reikia su MD susidraugauti, išmėginti įvairias paieškos pozicijas, įsiklausyti į garsus, pajusti radinių dydį ir tada bus aišku kur noragas, kur gal būt moneta ar dar kas nors. sekmės

Dalintis šį pranešimą

Ne visada padeda praktika. Prie tam tikros ribos šito prietaiso galimybės pasiekia ribas. O užteršose vietose tai ypač pastebima. Mažesnės ritės šiek tiek gelbėja, bet tokiam prietaisui ritė kainuos pusė prietaiso kainos, tai per didelė investicija.

Iš esmės užterštose vietose reikalingi greitai veikiantys prietaisai, kurie gali registruoti ir šiukšles (dažniausiai tai geležis) ir spalvotus signalus, tokiomis savybėmis pasižymi aukštadažniai prietaisai, o ypač - paminėtas DEUS, kuriame reguliuojasi ir atsistatymo greitis, t.y. kaip staigiai jis geba iš naujo registruoti signalą.

Nurinkti šiukšles prasminga jei vieta labai perspektyvi, o kad tai sužinoti, pirma reikia kažką vertingo surasti, o tam reikia atitinkamos įrangos. Visus spalvotus signalus bet kokiu atveju reikia iškasti, nes kitaip galima praleisti ir labai vertingus daiktus, noragus ir dideles geležis perspektyviam lauke irgi reiktų iškasti (o gal ten lobis...), be to iškasta didelė geležis nebetrukdys registruoti šalia esančių signalų.

Taigi, jei yra pasiryžimas, jei yra finansai, geriau neinvestuoti į Ace 300i, o pasiimti aukštadažnį prietaisą. Ypač į užterštumus orientuotas toks komplektas: http://metalodetektoriai.lt/laisvalaikio-detektoriai/xp/xp-deus22hfrcws4

jei šiek tiek taupant - be ausinių tokd pat DEUS kainuoja 990Eur.

Dalintis šį pranešimą

atsiprašau už įžūlumą, bet joks deusas etrackas ar dar koks velnias koks jis brangus bebūtų tokioj situacijoj nepadės, pilna youtubei profesionalų kurie su tuo pačiu deusu oi moneta ir staiga ups korkė, taip kad nereikia lialia, galit jūs išminusuoti tam tikrus metalus, bet garantuotai ką nors praleisite, asmeniškai aš vaikštau su garrett at pro, nors pats rašiau kad su 400i dar radau, tai kai dar ir dar ėjau su at pro, išbandžiau iron audio, tai dar radau neįtikėtinai daug monetų po vinim pasislėpusias, tai esmė viena, netingėk nurink spalvotą, pačius gražiausius ir švariausius, o po to, po truputį visus kiek įtartinus, tai aišku darbas didelis, bet noras ką nors rasti įdomaus didesnis :P. aš nieko nesakau dėl MD keitimo, pats pradėjau nuo garrett 250, neįtikėtini radiniai, lenkiu galvą, veikė kaip kalašnikovas, bet šiaip sugalvojau esant finansams pasiturbinti galimybes, na pasiturbinau, bet nesakau kad kiti blogi, norėčiau išbandyti safari ir palyginti su at pro, bet kaip sakoma abžorai gali žandai plyšti, tai jeigu nėra labai didelio poreikio, radinių yra, MD nekeisk, jokia komplektacija nepadės tik greičiau nusivilsi

Dalintis šį pranešimą

Nu Dėkui už nuomones :) Dar pasigalvosiu kaip ka daryti , Sekmadienį buvau miške tai radau su garretu savo 21 moneta ,saga ir sidabrini žieda ir aišku daug folgos ir kamšteliu :D ,O apsimoka pirkti garretui rite didele pvz laukuose kur neužteršta ir nėra šiukšliu daug kad daugiau apiimti ir gal gylio daugiau duotu ? , Tik idomu kaip didele rite reguoja i smulkius objektus ?

Dalintis šį pranešimą

yra savi pliusai savi minusai - pliusai - didesnis plotas apimamas vienu mostu, ritės tipas visai kitas, gylis be jokių abejonių didesnis, minusai - didesnė apkrova rankai, tikimybė sulaužyti štangą. anksčiau sakiau ir dabar sakau, jeigu yra galimybė pasiskolinti ir išbandyti, tai tik taip, nepulkit pirkti daiktų kurie po to bus nereikalingi. dar prie minusų - į mišką su didele nelabai įvairuosit, nes bus nepatogu, klius už medžių, krūmų, maža ritė - minusas- gylis per mažas (paviršinis variantas). kas dėl smulkių objektų su didele rite manau smulkius paims geriau, tik va kaip su kasimu mažo ir giliai esančio (aš nelabai mėgstu esančius +25 ir giliau, nes daug laiko atima, o svajoti apie lobius aišku galima ir namuose) :ph34r:

Dalintis šį pranešimą

11 valandas prieš , Haitai76 parašė:

atsiprašau už įžūlumą, bet joks deusas etrackas ar dar koks velnias koks jis brangus bebūtų tokioj situacijoj nepadės, pilna youtubei profesionalų kurie su tuo pačiu deusu oi moneta ir staiga ups korkė, taip kad nereikia lialia, galit jūs išminusuoti tam tikrus metalus, bet garantuotai ką nors praleisite, asmeniškai aš vaikštau su garrett at pro, nors pats rašiau kad su 400i dar radau, tai kai dar ir dar ėjau su at pro, išbandžiau iron audio, tai dar radau neįtikėtinai daug monetų po vinim pasislėpusias, tai esmė viena, netingėk nurink spalvotą, pačius gražiausius ir švariausius, o po to, po truputį visus kiek įtartinus, tai aišku darbas didelis, bet noras ką nors rasti įdomaus didesnis :P. aš nieko nesakau dėl MD keitimo, pats pradėjau nuo garrett 250, neįtikėtini radiniai, lenkiu galvą, veikė kaip kalašnikovas, bet šiaip sugalvojau esant finansams pasiturbinti galimybes, na pasiturbinau, bet nesakau kad kiti blogi, norėčiau išbandyti safari ir palyginti su at pro, bet kaip sakoma abžorai gali žandai plyšti, tai jeigu nėra labai didelio poreikio, radinių yra, MD nekeisk, jokia komplektacija nepadės tik greičiau nusivilsi

Kiekvienas prietaisas unikalus ir pakeitus prietaisą vis kažkas naujo išlys. Mano mintis buvo, kad hektarų šiukšlių nenurinksit, todėl reikalingi greitaveikiai prietaisai tam, kad užkabinti tą teisingą vietą. Puiku, jei vieta neliesta ir rubliai mėtosi, bet jei su Ace kažkas prieš jus buvo ir blynus nurinko, tai gal ir nesužinosit kur ta teisinga vieta, kur jau viską reikia kuopti. Nėra profesionalų, kurie idealiai kamščius nuo monetų skirtų, kur aš rašiau, kad DEUS atskiria kamštį nuo monetos? Bet koks profesionalas renka visus spalvotus signalus. Esmė išgirsti tuos signalus, kabliukus, o kai laukuose šitiek ieškotojų, neliestų vietų nėra jau tiek ir daug.

Dalintis šį pranešimą

10 valandas prieš , Haitai76 parašė:

yra savi pliusai savi minusai - pliusai - didesnis plotas apimamas vienu mostu, ritės tipas visai kitas, gylis be jokių abejonių didesnis, minusai - didesnė apkrova rankai, tikimybė sulaužyti štangą. anksčiau sakiau ir dabar sakau, jeigu yra galimybė pasiskolinti ir išbandyti, tai tik taip, nepulkit pirkti daiktų kurie po to bus nereikalingi. dar prie minusų - į mišką su didele nelabai įvairuosit, nes bus nepatogu, klius už medžių, krūmų, maža ritė - minusas- gylis per mažas (paviršinis variantas). kas dėl smulkių objektų su didele rite manau smulkius paims geriau, tik va kaip su kasimu mažo ir giliai esančio (aš nelabai mėgstu esančius +25 ir giliau, nes daug laiko atima, o svajoti apie lobius aišku galima ir namuose) :ph34r:

Beveik viskas parašyta teisingai, tik didelės ritės nuo tam tikro dydžio smulkius daiktus rodo prasčiau arba visai neberodo. Su didele rite užterštose vietose neberodo nieko, todėl ten, kur daug šiukšlių geriau mažos ritės su savo mažesniu gyliu, bet kurių dėka tarp vinių galima sugauti spalvotus signalus. Mažesnės ritės ir metalus geriau skiria, didelėmis sunkiau centrą pasigauti ir būna nuneša signalus į šonus.

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, irfas parašė:

Beveik viskas parašyta teisingai, tik didelės ritės nuo tam tikro dydžio smulkius daiktus rodo prasčiau arba visai neberodo. Su didele rite užterštose vietose neberodo nieko, todėl ten, kur daug šiukšlių geriau mažos ritės su savo mažesniu gyliu, bet kurių dėka tarp vinių galima sugauti spalvotus signalus. Mažesnės ritės ir metalus geriau skiria, didelėmis sunkiau centrą pasigauti ir būna nuneša signalus į šonus.

Ko gero optimaliausias variantas Garrett AT-pro

Dalintis šį pranešimą

faktas - kuo brangesnis MD tuo jis sudėtingesnis, daugiau "privalumų" kurie tik sunkina paieškas ir iš vis kam pirkti brangų ar dar brangesnį, jeigu jis neskiria korkės nuo monetos ir negali parodyti kad kastuvo gylyje guli žiedas su iškritusia akute :D. jeigu man su at pro reikia kasti visus spalvotus, nes jis diklofoso balionėlį rodo kaip sidabrą tai manau ir su profesionaliais įrankiais būtų tas pats kasimas. pavyzdys - kasinėjau rudenį sau laukuose atvairavo kolegos iš Šiaulių pasibandyti etraco (pasikvietė savininkai - net nustebau, matyt galvojo kad aš auksą kibirais nešu), kitas su at pro, sakau varom čia tryse smagiau bus, na staigmena nebuvau sutikęs nei vieno bendraminčio tai ne, sako negadinsim tau kaifo, čia tavo medžioklės plotai, na kaip norit sakau, tai kas keli žingsniai, o čia moneta, na gaila, kad korkių po to nesusirinko, o aš nuėjau kur siūlau, išsigriebiau kas man buvo reikalinga ;). tik vat taip ir nesupratau, vaikštau tuose pačiuose laukuose, o staiga ale kaimynai pasikviečia iš miesto profus, kurie net nežino savininkų vardų, vienu žodžiu ablomas kažkam. o man ablomas buvo kai šalia manęs buvęs bendramintis per žingsnį nuo manęs su mano garrett 250 carioką sidabrinį rado. ir dabar pasakykit kad reikia man brangesnio ir protingesnio MD ar ritės metrinės :rolleyes:  

Dalintis šį pranešimą

On 1/10/2018 at 08:43, Haitai76 parašė:

faktas - kuo brangesnis MD tuo jis sudėtingesnis, daugiau "privalumų" kurie tik sunkina paieškas ir iš vis kam pirkti brangų ar dar brangesnį, jeigu jis neskiria korkės nuo monetos ir negali parodyti kad kastuvo gylyje guli žiedas su iškritusia akute :D. jeigu man su at pro reikia kasti visus spalvotus, nes jis diklofoso balionėlį rodo kaip sidabrą tai manau ir su profesionaliais įrankiais būtų tas pats kasimas. pavyzdys - kasinėjau rudenį sau laukuose atvairavo kolegos iš Šiaulių pasibandyti etraco (pasikvietė savininkai - net nustebau, matyt galvojo kad aš auksą kibirais nešu), kitas su at pro, sakau varom čia tryse smagiau bus, na staigmena nebuvau sutikęs nei vieno bendraminčio tai ne, sako negadinsim tau kaifo, čia tavo medžioklės plotai, na kaip norit sakau, tai kas keli žingsniai, o čia moneta, na gaila, kad korkių po to nesusirinko, o aš nuėjau kur siūlau, išsigriebiau kas man buvo reikalinga ;). tik vat taip ir nesupratau, vaikštau tuose pačiuose laukuose, o staiga ale kaimynai pasikviečia iš miesto profus, kurie net nežino savininkų vardų, vienu žodžiu ablomas kažkam. o man ablomas buvo kai šalia manęs buvęs bendramintis per žingsnį nuo manęs su mano garrett 250 carioką sidabrinį rado. ir dabar pasakykit kad reikia man brangesnio ir protingesnio MD ar ritės metrinės :rolleyes:  

Kažkur nuklydo mintys, kolega. Surado su Ace, būtumėt suradę ir su AT PRO, tiesiog jis ten buvo pirmas, o va kas surasta su AT PRO, nebūtinai bus surasta su Ace. Čia ir yra esminis skirtumas.

Šiaip, su tokia filosofija, jums brangesnis prietaisas nereikalingas, nes yra vidinis nusistatymas ir gilūs įsitikinimai. Savo nuomonę turėti yra gerai, bet yra ir kitaip mąstančių žmonių ir kartais verta paklausyti ką sako kiti. Būna ir protingų minčių pasakyta.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0

• Panašus turinys

• Parašė Robertas
      Sveiki Kolegos 
      Reikalinga Jūsų pagalba!
      Nusprendžiau įsigyti snaiperinę ritę Minelab Safari detektoriui. Renkuosi tarp: NEL Sharp 5" (apvali), NEL Snake 6.5x3.5" (elipsinė), Detech excelerator 4,5x7" (elipsinė).
      Būtų smagu, jei pasidalintumėte savo patirtimi, nuomone šiuo klausimu.
      Ps: O galbūt pasiūlysite dar kitą variantą
      Iš anksto dėkoju!

• Parašė AntoskaLT
      Sveiki,

Apie pačius magnetus informacijos yra pakankamai. Tik va mokykloje nesimokiau fizikos labai stipriai, tai nelabai suprantu. Vienur rašo, kad magnetas gali traukti tarkim auksą, kitur rašo, kad netraukia. Aš suprantu, kad gali būti su mažiau arba daugiau priemaišų ir t.t 

Gal galit pasidalinti kokia tema ar straipsniu kur būtų normaliai aprašyta, kas vis gi limpa prie magneto o kas visiškai ne. 
    • Parašė spyglys
      Sveiki. Klausimelis. Kas dirbat su Deus , kaip del minusines temperaturos, ar vaikstote  prie minuso. Kazkur skaiciau , kad prie minuso sugenda akumuliatorius.
    • Parašė spyglys
      Sveiki. Gal galite patarti, koki pinpointeri geriau nusipirkti. ieškiklis x terra. bet žadu keisti į Deusą. Ačiū