2018 metu monetos
0

152 posts in this topic

Recommended Posts

nu as sidabra visada i citrina :D

vakar pas drauga buvau, kuris ultragarso vonele turi. isbandem kelis donorus. sidabro rudu apnasu nenuvale iki galo. vario zaliu sunkiu oksidu, ko nenuvale muilas, taip pat nenuvale. smetonos centai labai apauge graziai nusivale. reziume - nieko stebuklingo :D geriau muilas / citrina su elektrolize.

Metalo detektoriai

Nieko gero, šalia esančio ežero paplūdimio uždarbis. Ant duonos :D

P.s. 1 euras 2001 o 20 centų 2002.

_20180902_175237.JPG

Edited by Kirtiklis
  • Haha 1

Kaime atostogų metu, savam kieme rastos monetos. Vėl begalo daug kapeikų,  gal kiek įdomesnė 10 kapeikų 1934 m. Daugiausiai džiaugsmo tai 1925 20 centų ir 1936 1 centas. Išviso - 45 vienetai monetų.

Tik keista,  kad namas 1887 metų, tai turėtų būti ir carinės Rusijos kapeikų bei Vokietijos imperijos, bet nepavyko rasti nei vienos.  Gal jau per gyliai esą jos ar kaip?

_20180903_144105.JPG

• Like 3

jei neariama zeme ir ne miskas, tai per simtmeti 10cm neuzsides tikrai. kieme pavirsiuje viskas turetu buti. gal tiesiog neuztaikei :)

o jei ariama, tai per giliai apskritai neimanoma :D 

o namas anksciau ten pat stovejo? nuo statybos vis dar ten pat? mano kaime man irgi bade pirstais I viena vieta, bet nepasakyciau, kad signalai butent ten ir buvo :) lyg ir nestatydavo naujos trobos senosios vietoje.

30 minutes prieš, Kirtiklis parašė:

Aha. Ne namas ten pat kur ir statytas buvo. Ir nei ariama nei ką. Tik kad milžiniškas kiemas su daug taršos.

Tikėtina, kad monetėlės pasislėpusios po kokiom vinim, kitais gelžgaliais.

17 valandas prieš , Lapata parašė:

tik keista, kad nei viena neislindo is tokios gausybes :) kazin, ar daugiau 10cm gylyje gali viskas buti kieme.

Jei namas buvo per statytas, galėjo būti užpiltas grunto sluoksnis.

tik ne 1900 :) isivaizduoji su arkliuku ir kibireliais gruno pylima tokiame plote? :) 

mano proseneliu namai buvo statomi kitoje vietoje, nuo senosios. tai paieskociau signalinio ploto kur nors netoliese, jei nera, kas prisimena kur kas stovejo.

• Like 1

25 minutes prieš, Lapata parašė:

tik ne 1900 :) isivaizduoji su arkliuku ir kibireliais gruno pylima tokiame plote? :) 

mano proseneliu namai buvo statomi kitoje vietoje, nuo senosios. tai paieskociau signalinio ploto kur nors netoliese, jei nera, kas prisimena kur kas stovejo.

O kodėl gi ne? Paziurekit kokius luitus be jokiu technologiju egiptieciai tampydavo, kuriu su siu dienu technologijom nepakelsi. Tai su kibiriu papilstyti butu tikrai nesunku palyginus

Mano patirtis (vargana) rodo, kad naujesnis namas niekada nebuvo statytas ant senojo pamatų. Čia kalbu apie kokius penkis atvejus. Šalia stovi namas, dar matomas (gyvenamas, negyvenamas, sugriuvęs, belenkoks), o šalia, kažkur netoli, senovinis žemėlapis rodo, kad namas ~1900m buvo šiek tiek kitoje vietoje. Logiška juk, jei gyveno šeima, nutarė statytis namą, tai tikrai statys tik kažkur šalia. Nors šiuo atveju buvo paminėta, kad naujas namas stovi toje pačioje vietoje. Reiktų žiūrėti ką rodo senoviniai žemėlapiai (skirtingais laikais).

mano patirtis man sako mažiau pliurpkit nesąmones o jeigu norit ką rasti ieškokit aplinkui kur lopeta lenda ir rasit. dar nei vienos monetos neradau prie klaviatūros svarstydamas 10 cm į vieną pusę verta ieškoti ar ne. aš jau seniai būčiau skersai išilgai perkasęs ir tikrai būčiau radęs dar tiek pat

ir dar, pagrinde tai kas mus visus domina dažniausiai susikaupę kur buvo įėjimas ir langai

Edited by Haitai76

Man irgi atrodo,  kad gal geležis maskuoja. Kad neperstatytas, ir t.t visa istorija - kaip ant delno,  be pate ten gyvenu,  viską žinau. Tik va tame bėda kad kiemas ir aplink visą teritorija (aplink kiemą pastatai) be galo didelė, tai jau pora vasarų ten rausiu ir galo nesimato,  kad nurinkt juodus ir neaiškius signalus. Gal At Pro netraukia kur viskas guli :D

ir 250 ir at traukia patikėk, kantrybės, stiprybės, gero kastuvo, tikrai ten dar daug bus, kiek aš savo kiemą rausiau ir dar randu tai patikėk, nurinksi visus švarius, po to pradėk rinkti įtartinus

• Like 2

On 8/30/2018 at 16:13, Termas parašė:

Oplia. Laukuose, centrinė Lietuva.

2018-08-22_gordian_III_providentia_238m.jpg.a50bd604affec44298ce7d2653b39132.jpg

Turėtų būti kažkas tokio http://www.ancient-roman-coin.com/img_coins/Gordian III_RIC IVc 4, Cohen 302.jpg, bet, deja, toli gražu.

Yra kokių nors rekomendacijų su jos valymu?

Papildau PRIEŠ ir PO serija:

2018-08-22_gordian_III_providentia_238m_po_valymo.jpg.4ab20d2f571d6e32607414a185e3ebca.jpg

Čia dar pusiaukelė. Gal būt nusivalys ir veidas. Pomidoras visagalis.

• Like 5

Jau bronzinis romenas Lietuvoje retas radinys, o cia sidabrinis isviso fantastika. Nepamenu ,kad kablyje kazkas girtusi rades romenisko sidabro Lietuvoje..

• Like 1

8 valandas prieš , Termas parašė:

Papildau PRIEŠ ir PO serija:

2018-08-22_gordian_III_providentia_238m_po_valymo.jpg.4ab20d2f571d6e32607414a185e3ebca.jpg

Čia dar pusiaukelė. Gal būt nusivalys ir veidas. Pomidoras visagalis.

ČIA POMIDORU?????? Vaizdas kaip diena ir naktis. Jeigu ne įkirtimai - galvočiau kita moneta :-) Kiek laiko reikėjo laikyti?

4 valandas prieš , Nazyras parašė:

ČIA POMIDORU?????? Vaizdas kaip diena ir naktis. Jeigu ne įkirtimai - galvočiau kita moneta :-) Kiek laiko reikėjo laikyti?

Tikrai taip, tik pomidoru, matyt geras papuolė : ]. Laikiau 5x, per visą naktį, arba dieną. Kiekvienos sesijos gale su ausų krapštuku pavalau, vienu galu vieną pusę, kitu - kitą. Krapštukas pasidaro juodas. Tai pirmi du kartai atrodė nieko gero nebus, o po to stebūklas. Aš pats apakęs ir visi kas matė.

• Like 2
  • Thanks 1

12 valandas prieš , Termas parašė:

Tikrai taip, tik pomidoru, matyt geras papuolė : ]. Laikiau 5x, per visą naktį, arba dieną. Kiekvienos sesijos gale su ausų krapštuku pavalau, vienu galu vieną pusę, kitu - kitą. Krapštukas pasidaro juodas. Tai pirmi du kartai atrodė nieko gero nebus, o po to stebūklas. Aš pats apakęs ir visi kas matė.

Plius, pirmus du kartus kisau i pomidora, o po to, tiesiog sutraiskiau ji ir laikiau tame sulciu seklu misinyje. Beje, salimais valiau carini 10 kapeiku bilona, tai jis nepasidave ir liko juodas. O gal as jam pagailejau demesio: ]

• Like 1