Turgelis prie Compensos
0

8 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki,

Gal kas prekiauja prie Compensos? Ten koks mokestis, leidimas reikalingas ar taisyklės galioja? Kaip suprantu, ten vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais? Kokiomis maždaug valandomis? Dėkoju už patarimus :) 

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Sveikas

Seniai ten bebuvau, bet kiek žinau:

Prekyba prie Kompensos "laukinė", ty oficialiai nera leidimu ar mokesčių, nu bet kaip ten senbuviai tvarkosi nežinau, gal yra kokios taisyklės. Oficialioji turgaus dalis (filatelistai, numizmatai) persikėlė į kavinę prie Karolinos viešbučio ir aikštelę prie jos.

Veiksmas šeštadieniais, nuo ryto kokių 8 iki maždaug vidudienio.

Sekmadieniais būna turgus po Akropolio stogine, nežinau kiek ten oficialu, bet kai kurie prekiautojai tikrai neneša į mokančius už vietą :)

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

5 valandas prieš , TeleKastuvas parašė:

Sveikas

Seniai ten bebuvau, bet kiek žinau:

Prekyba prie Kompensos "laukinė", ty oficialiai nera leidimu ar mokesčių, nu bet kaip ten senbuviai tvarkosi nežinau, gal yra kokios taisyklės. Oficialioji turgaus dalis (filatelistai, numizmatai) persikėlė į kavinę prie Karolinos viešbučio ir aikštelę prie jos.

Veiksmas šeštadieniais, nuo ryto kokių 8 iki maždaug vidudienio.

Sekmadieniais būna turgus po Akropolio stogine, nežinau kiek ten oficialu, bet kai kurie prekiautojai tikrai neneša į mokančius už vietą :)

O gi kaip tik, prie Akro reikia susimokėti ir vietos net sunumeruotos, šnekėjaus. Tai jau nelabai ir inlysi. Kiek girdėjau Karolinoj stagnacija nemaža vyksta, nežinau kaip ten. Bet kasėjai Kompensoj būna..

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Su Karolina kaip ir viskas aišku. Reikia pasiskambinti ir svečiui 3 eurai. Nario mokestis metams 45 eurai.

Reikia išsiaiškinti dėl Compensos, nes noriu vieną savaitgalį atvažiuoti, pabandyti parduoti nereikalingus daiktus. 

Dėkoju už informaciją :)

Dalintis šį pranešimą

16 valandas prieš , TeleKastuvas parašė:

Kompensoje vienas pardavėjas man sakė, kad jie čia tam ir pasiliko, kad niekam nieko nemokėti :)

Aš facebooke susiradau grupę ir man tel nr. atsiuntė, kuriuo reikia pasiskambinti ten atvykus. Sakė, kad priglaus :) Tai va, reikia pasiruošti ir pirmyn :D

Dėkoju :)

Dalintis šį pranešimą

On 2018-05-09 at 14:06, Kortesas parašė:

Aš facebooke susiradau grupę ir man tel nr. atsiuntė, kuriuo reikia pasiskambinti ten atvykus. Sakė, kad priglaus :) Tai va, reikia pasiruošti ir pirmyn :D

Dėkoju :)

Būsite reguliarus spekuliantas ar tik savaitgalinis išsipardavimas?B) Sakau kai grįšiu tėvynėn reikia Kompensinius aplankyt, kolekciją pasipildit...

Dalintis šį pranešimą

6 valandas prieš , Ghostlead parašė:

Būsite reguliarus spekuliantas ar tik savaitgalinis išsipardavimas?B) Sakau kai grįšiu tėvynėn reikia Kompensinius aplankyt, kolekciją pasipildit...

Savaitgalinis. Vis tiek Lietuvoje kartą į metus būnu, tai neišeitų reguliariai kažką daryti. Kitų planų ir idėjų yra, tik reikia tam pasiryžti ;) 

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0