Saga su karūna
0

5 posts in this topic

Recommended Posts

Kas per saga? Radau, bet nesugebu identifikuoti. Karūna manau rusiška. Tačiau analogų nepavyksta rasti nors esu mates kažkur forume kažkas rades buvo nebepamenu jau to posto...

http://www.buttonarium.eu/kolekcja/guzik/7387 čia panaši, bet mano tikrai kitokia

CYFtL.jpg

Edited by Ghostlead
papildžiau informaciją

Metalo detektoriai
10 valandas prieš , Ghostlead parašė:

Dėkui. Priklausė Шефские полки, tik nezinau kaip juos versti? 

https://warhead.su/2017/11/07/shefskie-polki-chto-eto-takoe

http://www.marcoins.ru/korona.htm

Su reguliarios armijos atėjimu, visi pulkai pradėjo priklausyti karaliams. Tačiau karaliai kontroliuoti visus pulkus turėjo problėmų ir dėl to nusprendė atiduoti šefams.

Šefas galėjo būti karališkos šeimos nariai arba labai svarbūs zmonės.

Šefai sugalvodavo savo pulkui uniformą,  galėjo keisti uniformos detales, del savo vardo autoriteto

Edited by PIONNEER
  • Like 1

Dėkui. Įdomu kaip čia su tom sagom tada? Turėtų būti retos? Pardavime matau kartais nuo karto kainos neypatingos. Radau tiesiog savo kaimuke...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

• Similar Content

• By kablysbalyskablys
      Laba diena,
      rasta saga su VSG (paskutinis simbolis ne itin aiškus) simboliais. Tarpuose keturkampė žvaigždė. Gal kas galite detalizuoti +- kurio laikotarpio ar buvo kam priskirta.
      Sagos diametras 18mm, storis apie 1mm, 

• By Taromatas
      Sveiki,
      Vakar su draugu prie alaus diskusiją iškėlėm dėl kurios tikrai įdomu pasidarė pasidomėti rimčiau.
      Draugas nusipirko kinišką detektorių už 60 e na ir sako: eisiu į maudyklas, eisiu į pliažus papuošalų ieškoti, pinigų prie algos dasidurti.
      Na ir aš susimąsčiau, ar tai leistina pagal įstatymus? Detektoriaus nebeturiu, tad man asmeniškai tai neaktualu, bet va draugą išgąsdinau, kai pasakiau, jog problemų gali prisidaryti su tokiomis paieškomis. Tai kaip ten yra? Tai leistina ar ne? Leidimo reikia ar ne? O gal išvis galima eiti į viduryje miesto esančią maudyklą prie ežero ir niekas nieko nesakys, jog su md mojuoji, ar visgi atvyks pareigūnai aprodyti policijos automobilio vidų? Nes kiek iš seniau žinau įstatymiškai detektorių tik noragams bei kolūkio šiukšlėms gali naudoti... (dėl to iš dalies ir atsisakiau šio hobio).
      Gal kur nors yra įstatymiškai parašyta viskas smulkiai? Nes kur ieškojom, atsakymai iš tuščio į kiaurą.
      Ačiū už atsakymus.
    • By Taromatas
      Sveiki draugai.. senai čia buvau... bet va stalčiui radau iš senų kasimo laikų tokias smulkmenas imestas.. blomba tai atpažystu bet kas čia su vyčiu?  net nepamenu kad būčiau tokį rades..
      kokybė ne stebulkai bet matosi