Ritės apsauga/apklijavimas izoliacija
1 1

9 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galiu apklijuoti ritės apatinę ir šoninę plokštumas paprasta juoda izoliacija? Ar toks apsaugos būdas nepakenks aparato jautrumui ir gyliui? 

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Gali apvyniot,tik nesunaudok kelių ritinėlių ižoliacijos ir bus OK. Bet manau kad po naudojimo ji prasitrins ir kabos tokie škurliai negražiai.Yra gi apsaugos orginalios plastmasinės.Svarbu jų nelupinėt kas karta po pasivaikščiojimo.Nes tada  atsiras laisvumas ir pradės kristi apsauga.

Dalintis šį pranešimą

jei pratrintos apsaugos rites ir yra trigdziai - neegzistuojantys signalai, tai izoliacija nebepades, nes sarvas pazeistas ir izoliacija triuksmo nepanaikins.

bet jei tik del pabraizymu, tia be problemu galima. tik izoliacija labai jau trumpam bus. geriau jau kazka tokiu i epoksidke, ar pan.

Dalintis šį pranešimą

Pala, pala. O kodėl jūs aplamai kalbat apie ritės apsaugą? Ar norit pasakyti, kad jūs kas kartą ją braukiat per žemę/grumstus/akmenis kiekvienu mostu? Ar tikrai?

Ar čia kalba eina apie tuos atsitiktinius perbraukimus, trinktelėjimus į žemę? Nes asmeniškai aš niekada su ja neliečiu žemės, visada išlaikau tam tikrą minimalų atstumą, na per žolę natūralu, kad braukau, bet ji tikrai nesuės tos plastmasės kokia ten yra. Iš kitos pusės, aparatą naudoju tik pusantrų metų, išeinu tarkim vidutiniškai iki trijų kartų per mėnesį. Gal po 5, 10 metų plastmasę kažkas ir pragrauš. Nors kai kas forume mačiau sugeba ir pinpointerį sugraužti, aš jį irgi drožiu į žemes be gailesčio, bet nepanašu, kad man jis sudils ir po 5 metų, kad tik šiaip tiek laikytų ir morališkai nepasentų.

Taigi, kam/kodėl/kokiais atvejais reikėtų ritės apsaugos ir turėčiau apie ją pradėti galvoti?

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Termas parašė:

Pala, pala. O kodėl jūs aplamai kalbat apie ritės apsaugą? Ar norit pasakyti, kad jūs kas kartą ją braukiat per žemę/grumstus/akmenis kiekvienu mostu? Ar tikrai?

Ar čia kalba eina apie tuos atsitiktinius perbraukimus, trinktelėjimus į žemę? Nes asmeniškai aš niekada su ja neliečiu žemės, visada išlaikau tam tikrą minimalų atstumą, na per žolę natūralu, kad braukau, bet ji tikrai nesuės tos plastmasės kokia ten yra. Iš kitos pusės, aparatą naudoju tik pusantrų metų, išeinu tarkim vidutiniškai iki trijų kartų per mėnesį. Gal po 5, 10 metų plastmasę kažkas ir pragrauš. Nors kai kas forume mačiau sugeba ir pinpointerį sugraužti, aš jį irgi drožiu į žemes be gailesčio, bet nepanašu, kad man jis sudils ir po 5 metų, kad tik šiaip tiek laikytų ir morališkai nepasentų.

Taigi, kam/kodėl/kokiais atvejais reikėtų ritės apsaugos ir turėčiau apie ją pradėti galvoti?

Na kuo ritė arčiau žemės tuo  daugiau laimi cm į gylį(o jie labai vertingi :) ) kai kuriais atvejais būtent ir pritrūksta galbūt to 0,5 cm kad MD pamatytų objektą esantį po žeme.Arimas irgi buna ir grubus,ir su akmenukais didesniais ar mažesniais,būna ir molis sukietėjęs. Niekas specialiai tos ritės nedaužo bet atsitiktinių brūkštelėjimų ir stuktelėjimų tikrai būna.Ir nemažai.

Dalintis šį pranešimą

Ukraibietiškos ritės visai be apsaugų. Ten apatinė dalis kažkokia epoksidine derva užlieta, visada galima papildomą sluoksnį užpilti. Labai patogu, nesikaupia drėgmė ir purvas.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
1 1

• Panašus turinys

• Parašė Robertas
      Sveiki Kolegos 
      Reikalinga Jūsų pagalba!
      Nusprendžiau įsigyti snaiperinę ritę Minelab Safari detektoriui. Renkuosi tarp: NEL Sharp 5" (apvali), NEL Snake 6.5x3.5" (elipsinė), Detech excelerator 4,5x7" (elipsinė).
      Būtų smagu, jei pasidalintumėte savo patirtimi, nuomone šiuo klausimu.
      Ps: O galbūt pasiūlysite dar kitą variantą
      Iš anksto dėkoju!

• Parašė irfas
      Viskas kas netinka į kitas temas. Aptariame nesančius sąraše detektorius, rites ir kitą paieškų įrangą.
    • Parašė Nierkzordas
      Sveiki,norejau paklausti gal kas ant garretuko 250 naudojat ne orginalia rite o kokia nel tornado,kaip su paieskos gyliais padideja ? Mazdauk kokiam gyli ema stambesni metala ?,nes su orginalia tai koki 70cm tejema. ,norėčiau užsimt juodo metalo paieška ir pirkt kita detektoriu bet pažystamas teigė jog nebutina visa keist o nusipirkt tik rite kita,gal sulauksiu kokiu patarimu ?