Kiek vertas šalmas?
0

1 post in this topic

Recommended Posts

Sveiki, apie 1995m, būdamas vaikas, radau šitą šalmą Klaipėdoje. Radau jį kažkur 2 metrų gylyje - buvo iškasta duobė, kad prieit prie daugiaaukščių vandens vamzdžių.
Bandžiau aiškintis kas per šalmas, bet nelabai pavyko. Buvau susisiekęs su KU archeologu, teigė, kad tai galimai 18xx - 19xx m pėstininko šalmas.
2013m radau savo įrašą facebooke, kur teiravausi kainų, buvo atvažiavę gal 3 skirtingi žmonės - siūlė po 500 - 800LT, bet pasilikau sau. Įdomi kokia gali būti reali kaina, ar išvis neturi vertės ir palikt jį dulkėt lentynoj, laukiu nusimanančių žmonių nuomonių.
Dėkoju.

salmas1.jpg

salmas2.jpg

salmas3.jpg

salmas4.jpg

Metalo detektoriai

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

• Similar Content

• By Kortesas
      Sveiki,
      Papuolė toks šalmas. Googlinau, bet nelabai man pavyksta išsiaiškinti šalį ar modelį.
      Žiūrėjau žymėjimų, bet dėl dažų praktiškai nieko nesimato. Gal kam teko matyti? 
      Dėkoju.

• By Kortesas
      Sveiki,
      Papuolė toks šalmas. Googlinau, bet nelabai man pavyksta išsiaiškinti šalį ar modelį.
      Žiūrėjau žymėjimų, bet dėl dažų praktiškai nieko nesimato. Gal kam teko matyti? 
      Dėkoju.

• By Tombas74
      Kiek kainuotų ši moneta? čia turbūt GORDIAN III Senovės Romos.

• By Waffen
      Sveiki, pasidare idomu, ar yra kokia paklausa Lietuvoje siu dalyku, ir turi kokia verte?