MD pradedančiajam
1 1

2 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki! Artimiausiu metu planuoju pirkti savo pirmąjį metalo detektorių ir norėčiau rekomendacijų, koks būtų geriausias kainos ir kokybės santykis iki 300e :) Galvoju apie Garret ace 250 arba Nokta Makro Simplex+, gal kas pasakytų, kuris geriau, arba dar kokį MD parekomenduotų? Ačiū iš anksto!

Metalo detektoriai

ace250 dirba darba. patvarus.

tik kyla klausimas - kai dabar tiek koperiu, nenusivilk atvaziuodamas i kasimo vieta rasti jas visas su duobem ir isdauztas :D dabar tai tapo norma.

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

• Similar Content

• By Paulynis
      Parduodu Minelab Xterra 705 , pirktas naujas Tesoroje , garantija pasibaigus , niekas nenuluze , viskas veikia puikiai , 350 €. 860597384
    • By Sapior
      Naudotas tik keletą kartų po kelias valandas, taigi beveik naujas. 
      Su garantija (likę dar virš metų)
      Pilnas komplektas, dėžė, + ekrano apsauga (kuri paprastai į komplektą neįeina). 
      Pirktas Lietuvoje. 

Kaina: 450 eur

Randasi Kaune. 
      Dėl detalesnės informacijos skambinti:
      +37069885206
    • By wnd
      Sveiki, kas pastebejote ar isoriniai prietaisai, kameros, telefonai, navigatoriai ir pan kelia trikdzius ieskiklio darbui? Paskutini karta at pro keistokai elgesi, bet paskui susigriebiau, kad mano batai metaliniais galais, dar pamislijau, kad elementai maziausiai 5 metu senumo, na ir GPS isijunges su mob duomenimis . Sekanti karta eisiu viska susitvarkes, tik idomu GPS on ar off geriau, seniau lyg ir bedu nekildavo...
    • By gazeee
      Sveiki. Noriu paklausti toki paprasta klausimuką, kada vaikštos su MD? aš asmeniškai duodus tik naktimis, nes kiek suprantu su musu tokiais įstatymais tai tik naktimis begali ieškoti, neturint savo žemės ir t.t.t. Aš savo MD pasidariau apšvietimą, garso reguliatorių, pasikeičiau i rimtesne( papildoma bateria ne aaa) o i akumuliatoriu 2.8ah ir t.t.t.  Ačiū.