Detektorius pradendančiajam?
0

3 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, 

are ACE 250 vis dar laikomas geriausiu detektorium pradedančiajam? ar jau dairytis į kažką kaip 300i?

Metalo detektoriai

Uztenka ir 250 :) tik rite mazoka. bet siukslynuose ir ji puikiai tinka.

Nesvarbu aparatas, jei pries tave tame arime jau 20 kaseju praejo :D  Taip kad per daug ir investuoti neverta, nes po duobeta lauka viakscioti praktiskai jo net nebereikia :D 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

• Similar Content

• By Jonasa
      Parduodu nedaug naudota, pirkta pries metus Garret AT PRO, su dar likusia vieneriu metu garantija. Pirkta is TESOROS.
      Su ausinem, DVD, Kuprine, garantiniu lapu ir deze. Viskas veikia, be jokiu defektu.

Vilnius
      Kaina: 430 eur
      Tel: 862127012
      Arba PM
    • By Trolis777
      Sveiki visi, noriu jūsų pagalbos, patarimo! Noriu įsigyt detektorių, tai butų mano pirmasis, niekada su jais esu nedirbęs tad noriu išbandyti save ir pažiūrėti ar mane šis hobis užkabins. Tad trumpai kokie tikslai ir lūkesčiai. Naudojamas jis bus Norvegijoje ( vietų dar neturiu nusižiūrėjęs kur tiksliai aš vaikščiosiu, bet manau paplūdimyje ir kalnuose), Lietuvoje     per atostogas irgi jis bus naudojamas. Dar norėčiau ji vežtis į keliones ( tai butų gerai kad į lagaminą tilptų, kad butų kompaktiškas) paplūdimyje pavaikščioti. Kas liečia finansus galvoju apie 300 euru. Kaip jums šie modeliai : x-terra 305, ace 300i, fisher f44, ką patartumėt? Išankstinio dekui!
    • By pinpoint
      Labai geros vizualinės ir techninės bukles. Darbine rite DD 7khz 9.5x12.5. Priedo pridesiu snaiperine 20khz rite. Pridedu ekrano apsauga nuo letaus ir dulkiu. Abi rites su apsaugomis.PRO versija. Komplekte bus 6vnt pakraunamų elementų. Pirktas 2015 pas Poryvajeva kontoroje. Su pirkimo dokumentais. Kaina 850 eur.