keistas įrankis (arba nežinia kas)
0

6 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:

2eed8570039ba0d835bea5d3b5913b1162.jpg

3df14eb9a89cdf4af543d44b31081c8e61.jpg

• Like 1

Metalo detektoriai
3 valandas prieš , adzius parašė:

Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:

2eed8570039ba0d835bea5d3b5913b1162.jpg

3df14eb9a89cdf4af543d44b31081c8e61.jpg

Vienam rusu forume atsake ......Каверномер 19 век.

Jokios nuorodos nedave . Galutinai man liko neaisku ka jis matavo . Gal veliau gausiu daugiau atsakymu .?..

• Like 2

2 valandas prieš , Uosis parašė:

Vienam rusu forume atsake ......Каверномер 19 век.

Jokios nuorodos nedave . Galutinai man liko neaisku ka jis matavo . Gal veliau gausiu daugiau atsakymu .?..

Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra :). Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.

• Like 1

Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt :) čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas. 

4d53bebf21d2752ea762b1702d702e68914.jpg

Edited by adzius
  • Like 1